Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30latkowie, jakie macie pasje?

Polecane posty

Gość gość

Tylko nie piszcie podroże ( czyli wakacje raz w roku) robienie zdjęc ( na wakacjach i na ślubach raz w roku) albo kosmos ( czytanie w necie newsów o kosmosie raz na jakiś czas) Pasja ma na myśli raz, dwa razy w tygodniu robienie czegos regularnie niezwiazanego z waszym życiem zawodowym I dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmos-luneta za 3 tysiące ,obserwacje niusy codziennie,wyjazdy na zlot niebomaniaka Historia-czytanie książek, szukanie nowych ciekawostek Jazda rowerowa,konna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie piszcie podroże ( czyli wakacje raz w roku) a jesli mój kumpel podrózuje raz w roku, ale nie ma go wtedy w kraju przez 3 miesiace i przez resztę czasu opracowuje trase wyprawy, szuka map, informacji o regionie itp to juz sie nada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczę się szwedzkiego, wiem, dziwne. Biegam, nie codziennie, ale co drugi dzień, jeśli można nazwać to pasją. Prowadzę ogródek, taki dziwoląg ze mnie :) Rower, snowboard, żeglarstwo, ale ciężko to nazwać pasją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajecia z tańca raz w tygodniu (zeby nie było, występowałam amatorsko na scenie kilka razy), fitness dwa razy w tygodniu, czytanie ksiązek-1-2 w tygodniu, przy czym mam określoną tematykę w jakiej sie poruszam, bo mnie to interesuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasja,to robienie czegoś więcej niż dwa razy w tygodniu kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj, 2 x w tygodniu to już pasja. Nie kazdy ma siły I czas na pasje codziennkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasja,to robienie czegoś więcej niż dwa razy w tygodniu kobieto bzdura, to kwestia nastawienia emocjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasja to zamiłowanie do czegoś. Po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:47 Oo, też się uczę szwedzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasja to coś co robi się prawie codziennie, coś co mamy we krwi.A nie wchodzenie na everset raz w roku latem w ciagu tygodnia Rozumiecie?.Ktoś kto gra na gitarze,robi to codziennie to się nazywa pasja.Ktoś kto dziennie lub co drugi wychodzi biegać, na rower,na konia,czy wychodzi z gratami obserwujacymi gwiazdy,to jest pasja.Nie poczytanie ksiazki raz na miesiąc, taniec raz w tygodniu,czy jeszcze cos innego raz na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
historia mam zamiar iść na zaoczne studia, nauka chińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.58 bzdura- mój znajomy gra na gitarze codziennie, ale to jego zawód, uczy muzyki. I wierz mi, ze nie jest to jego pasja. A wejście na Everest jest, choćby dlatego, zę przez kilka lat możesz się przygotowywać do takiej wyprawy- kondycyjnie, finansowo, to ci wtedy organizuje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hobby (pasja, pot. konik) – czynność wykonywana dla relaksu w czasie wolnym od obowiązków. Może łączyć się ze zdobywaniem wiedzy w danej dziedzinie, doskonaleniem swoich umiejętności w pewnym określonym zakresie albo też nawet z zarobkiem. Głównym celem pozostaje jednak przyjemność płynąca z uprawiania hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszej kulturze jest dużo niejasności już w samym słowie "pasja". Najczęściej kojarzy nam się z czymś, dostarczającym bardzo silnych emocji – ekscytacji i absolutnego zaangażowania. Mówiąc o pasji, myślimy najczęściej o aktywnościach wykonywanych często i z dużą regularnością. Istotny wydaje nam się też fakt poświęcania danej aktywności bardzo dużej ilości czasu. Za ludzi z pasją uznajemy głównie artystów, twórców, podróżników. Powszechny pogląd mówi, że pozostali, zwykli ludzie mają co najwyżej hobby… Myśląc w ten sposób o pasjach, robimy sobie krzywdę kluczowe jest zrozumienie, czym tak naprawdę jest pasja. W swojej istocie pasja to przede wszystkim energia i radość odczuwane wtedy, gdy robimy coś, co karmi naszą duszę, ciało, umysł i/lub emocje. To zaangażowanie i motywacja, wyzwolone faktem, ze robimy coś, co jest dla nas przyjemne i co chcemy dla tej właśnie przyjemności robić - bez żadnego przymusu z zewnątrz, bez presji zarabiania czy osiągania. Stąd efektem oddawania się pasji jest poczucie naładowania akumulatorów, napełnienia energią, braku zmęczenia. Dlatego też liczba aktywności, które można określić mianem pasji, jest tak naprawdę ogromna. Nie jest istotne, czy daną czynność wykonujemy często, czy rzadko; nie jest ważne to, czy osiągamy w tym sukcesy bądź korzyści materialne; nie ma znaczenia, czy dana aktywność jest społecznie istotna czy zupełnie błaha - kluczem do rozpoznania pasji jest odpowiedź na pytania - co mnie karmi, co napędza i ładuje moje akumulatory? Co daje mi radość i co lubię robić? To mogą być bardzo błahe i codzienne czynności, jak spacer z psem, porządkowanie ogrodu, przeglądanie kolekcji zdjęć lub pocztówek. Pasją mogą być inni ludzie - rozmowy z nimi, wspólne spędzanie czasu. Pasją może być gotowanie, sprzątanie, czytanie, oglądanie filmów. Esencją pasji jest zawsze fakt zaangażowania energii w taką czynność, którą robimy dla samej przyjemności jej robienia, z wewnętrznej chęci i potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Moonlight_
Po godzinach zajmuję się trochę kosmetyką, konkretnie paznokciami i makijażem. Interesuję się tym jakoś od 18/19 r.ż. Mam swoje stałe klientki, w sumie to znajome. Oprócz tego lubię aktywnie spędzać czas. Rolki, rower, spacery z psem, bieganie. Lubię gotować i w praktyce sprawdzać znalezione w necie przepisy, czasami coś sama wymyślam :D Wieczorem lubię poczytać książkę, posłuchać ulubionej muzyki, czasami obejrzę jakiś film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SEX jest moja pasja! I nie jestem d****** zeby nie bylo! Czy tez nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×