Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki polecacie dobry krem po 40tce

Polecane posty

Gość gość

Szukam kremu takiego po 45 roku życia i chodzi mi o to żeby był dobrze wchłaniający się w skórę i oczywiście przeciwzmarszczkowy. Niestety często spotykam takie kremy które pozostają po wierzchu jak taka maska i czuję że one w ogóle nie wchodzą w głąb skóry. Wszystkie te kremy na opakowaniach mają duże obietnice swojej skuteczności no, ale nie jestem w stanie przetestować wszystkich dlatego bardzo proszę polećcie mi coś naprawdę dobrego co nie uczula i jest warte kupienia. Dodam że mam cerę mieszaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek nie ma znaczenia. Kremy dobiera się do potrzeb skóry. Normalnie poleciłabym przede wszystkim coś z retinolem, ale zbliża się lato więc odpada. Kurację retinoidową zrobisz w zimie (polecam produkty The Ordinary czy Liqpharm np.). W tej chwili przede wszystkim rano trzeba zadbać o dawkę antyoksydantów czyli np. serum Flavo C z biochemii urody czy ich krem anty oksydacyjny, serum LiqCC z wit C., Redermic C... A wieczorem coś odżywczego: biochemia urody sojowy, Enaturalne krem z Vitasource, odmładzający Bandi... Pod krem można, a nawet warto, dać jakieś dobre serum. Oczywiście ochrona przed słońcem obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem AWADERM EYES wyróżnia się spośród innych produktów przystępną ceną i naturalnymi składnikami. Delikatnie pielęgnuje skórę wokół oczu, usuwa zmarszczki i rozjaśnia cerę. Wystarczy, że nałożysz go dwa razy dziennie aby składniki zadziałały. Już po dwóch miesiącach kuracji zauważyłam, że wyglądam dużo lepiej i bez przerwy dostaję komplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Gdy dostrzegłam na twarzy pierwsze zmarszczki, zastanawiałam się, jak mogę skuteczniej dbać o skórę wokół oczu, bo mój dotychczasowy krem już nie wystarczał. Natychmiast poczułam różnicę, gdyż AWADERM EYES szybko nawilża moją skórę, delikatnie ją napina, wygładza i optycznie wyrównuje koloryt. Zmarszczki są praktycznie niewidoczne. Bardzo spodobał mi się ten efekt, dlatego nadal będę używać tego cudownego kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciąg z fiüta.najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jakie masz problemy z cerą. Bo moja mama która jest już po 50tce to stosuje jedynie krem nawilżający i krem Remescar pod oczy który likwiduje ciecie i worki pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam dużo dobrego na temat kosmetyków Japońskich, przeszukałam internet i dużo dobrego mówili o firmie Hada Labo Tokyo, mam 43 lata wiec postanowiłam wypróbować tą serie http://www.hadalabotokyo.pl/pl/catalog/line/180/linia-red-czerwona-40/, kupiłam co prawda tylko kremy na dzień i na noc bo brakuje mi obowiązkowości żeby bawić się z całym zestawem ale jestem super zadowolona, fajnie się rozporwadza, pachnie i łatwo wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaNowacka
Osobiście używam biokremów Anna Pikura, to Polska luksusowa marka, ale działa niesamowicie. Stosuję krem Poetica a do tego kolagen White i efekty są znakomite. Skóra jest gładsza, naprężona i co w moim przypadku najważniejsze znikają wszelkie przebarwienia, które w moim przypadku najbardziej postarzają. W sklepie na witrynie marki jest duży wybór kremów do każdego rodzaju skóry, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W moim przypadku lepiej było już po tygodniu codziennego stosowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusina
Ja osobiście polecam kosmetyki naturalne bez parabenów. Np. krem nawilżający Calluna Medica. Ich receptura oparta jest na delikatnym składnie wypełni naturalnym bez żadnych środków chemicznych. Są one najlepsze dla naszego organizmu i wbrew pozorom maja bardzo dobre właściwości.Coraz więc osób zaczyna jest stosować, gdyż część z nas ma alergie na kremy sprzedawane w zwykłych drogeriach co jest coraz większym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×