Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy jest ktos zainteresowany

kandydatka na zone

Polecane posty

Gość dobra zmiana
co do analfabetyzmu jestem skłonny się zgodzić, ale co do reszty jesteś w błędzie. Gdzie ją obrażam ? Streściłem to co SAMA o sobie napisała. Co do iq też jesteś w błędzie, znacznie wybiegam ponad średnią :D Gdzie moralizuję ? Coś mi się wydaje, że imputujesz mi swoje własne cechy i braki intelektualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy chodzi o swiatopoglad? Chyba sam sobie zaprzeczasz? Przeciez napisala ze sama aie utrzymuje i wydaje na co chce. W czym widzisz problem? Skoro ja stac to o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz jaki masz iq i ile on wynosi? Ciekawi mnie to. Wykonywales jakies testy? Moze mi polecisz bo tez chce znac swoj iloczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
ja nie napisałem, że się nadaje, czy nie nadaje tylko że kiepsko się ZAREKLAMOWAŁA! to jakby w reklamie laysów zamiast messiego puścić spot o tym że są niezdrowe, powodują tycie, wymienić szereg wad, a na końcu dać napis że zapraszamy do zakupu :D jak się tak będzie każdemu reklamowała to drugiej randki nie będzie :classic_cool: może ma jakieś pozytywne cechy to chociaż niech je tam wplecie bo obecnie to wygląda jak niezbyt atrakcyjna, roszczeniowa kobieta w średnim wieku oczekująca rycerza, a że przedstawiła się jako kopciuszek w pantofelki rozmiar 45 to o rycerza będzie cięzko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm...to twoja interpretacja. Mi zareklamowala sie jako skromna poszukiwaczka romantycznego i szarmanckiego meza ktory marzy o ognisku domowym oraz milosci az po grob bez wzgledu na wszystko. Skromnie napisane, podkreslone walory tzn. sylwetka, romantyczne podejscie do mezczyzny, ktoremu chce zaofwrowac cos pieknego oraz nie oczekiwac nic w zamian. Uczciwie napisala o pracy oraz o tym ze nie gotuje. Przekaz jest jasny, klarowny, szczery i osobiscie bedac facetem zaintrugowaloby mnie to. Ale ze nie jestem to moge tylko podsumowac ze dla mnie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
tak są testy płacisz 50zł i ci zrobią. tu masz https://www.mensa.org.pl/czlonkostwo/harmonogram/ możesz też iść do psychologa zapłacić pewnie podobnie i też ci zrobi, testy są dostępne tylko dla psychologów, nie da się ich kupić. psycholodzy mają test wechslera czy wechslera- r nie jestem psychologiem nie znam się na tym dokładnie, ale ogólnie w polsce stosuje się skale własnie wechslera niezależnie gdzie zrobisz test kiedyś były dwie różne skale i różne testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zainteresowany wielce
Hmm, wszystko pięknie i ładnie - tylko brak kontaktu. Jeśli szuka to powinna podać choćby adres mailowy. Z chęcią bym napisał ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozesz zalaczyc screen tego certyfikatu potwierdzajacego twoj iloraz inteligencji? Po prostu ciekawi mnie jak on wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
a czy ja coś pisałem o pracy ? dla mnie to nieistotne, więc nawet tego akurat nie zapamiętałem. chociaż dziwnie to wygłada że sama ma prace dorywczą, a chce żeby facet utrzymywał rodzinę :D założę się że gdyby facet napisał, że nie ma pracy albo ma dorywczą co w sumie na jedno wychodzi to ona by napisała że jej nie odpowiada :D to właśnie tak mnie bawi :D że jak taki temat zakłada facet to go wyzywają od nieudaczników a jak kobieta to same achy że romantyczna i fajna :D wychodzi na to że facet ma zapieprzać, gotować, być przystojny, empatyczny, romantyczny, a kobieta wystarczy że go zaszczyci swoją obecnością :D ale jak facetowi się kasa skończy to ona będzie szukać innego bo sama nie jest w stanie się utrzymać i to będzie normalne bo przecież facet to nieudacznik :D v zresztą co się będę rozpisywał, nie jestem zainteresowany, wiec poszukam sobie innych zabawnych tematów, a wy rozkminiajcie jaki ten świat zły że nikt nie chce autorki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki rodzaj inteligencji badaja? Emocjonalna, intrapersonalna, interpersonalna, lingwistyczna? ;) u Ciebie jaki zbadali i co wyszlo ;)? Moze nikt nie powinien nikogo szukac wtedy nikt nikogo nie znajdzie i nikt w nikim nie bedzie upatrywal zlych intencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazasz ze rola kobiety jedt zarabiec 10 tys, w tym czasie miec idealna kuchnie, doczyszczona na glanc oraz znac wykwintne potrawy, grac na fortepianie, nodic perly i rekawiczki oraz czesto siegac do sakiewki aby wspomagac ? Makijazu zero gdyz natura jest piekna, suknie tylko 2. Jedna na dzien druga na wieczor i wtedy bedzie cool?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
nie ma żadnego certyfikatu dostajesz wynik pocztą niezależnie jaki ten wynik jest, jak masz bardzo dobry to dostajesz tam jeszcze info gdzie i ile kasy masz wpłacić :D jak chcesz przystąpić do grona snobów i tyle. nawet jak masz na poziomie debila to dostaniesz taki sam "certyfikat" jak ten który uzyskał w teście maksimum. teraz maksimum to chyba 148 punktów, uprzedzając zaraz jakieś ataki zę doda ma 156 czy tam ileś, wiec jestem w błedzie, nie nie jestem , kiedyś była skala cattela w której możńa było uzyskać coś koło 156-158. do badania inteligencji wysokiej powyżej 160 są specjalne testy i takiej inteligencji nie bada się testami z mensy ani pewnie u statystycznego psychologa się ich nie dostanie bo promil ludzi ją mą i testy by się im nie zwróciły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie w tym jej tekscie nie ma ani grama romantyzmu ani nic pieknego. Zwyczajny tekst jakiejs typowej naciagaczki z wielkimi wymaganiami. Pelen sprzecznosci raz pracuje dorywczo raz dobrze zarabia. No wyszedl z tego ideal prawie. Wiadomo swiat jest pelen desperatow ktorzy doladuja jej konto kupia bilet by do nich przyjechala bo akurat jej wyplaty nie przelali a tak pewnie by chciala kazdego z was odwiedzic :) Skad takie meskie romantyczne osly biora na tym swiecie. Pozniej placza takie niedojdy jak to ich ludzie oszukuja. Czy komus nie przyszlo do glowy ze ladna 35 letnia dziewczyna nie musi szukac meza/faceta na necie? Po co niby to mialaby robic? Zwykla logika to wskazuje. To nie sa czasy internetu 15 lat temu. Ludzie nauczyli sie ze internet to latwy sposob zarobku lub sposob na seks z przystojniakiem/fajna laska bez zobowiazan. Komus sie tu wydaje ze zaciagnie modelke do lozka obiecujac cuda i wianki :D Ale szybciej to ona was naciagnie na jakis obiad pojscie do kina czy doladowanie konta i jak sama zaznacza bezczelnie bez zadnych zobowiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
jak uzyskasz 101 to możesz powiedzieć że masz ponadprzeciętną inteligencję :classic_cool: to bardzo łatwe w uzyskaniu :D nie znam nikogo kto miałby poniżej 100, chociaż jak patrzę na kafeterię to już wiem gdzie jest ta połowa ludiz, która ma wynik poniżej 100 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
Uwazasz ze rola kobiety jedt>>>nigdzie nie pisałem co jest rolą kobiety tylko że takim tekstem nie złapie jelenie bo z tego tekstu dla mnie wynika, że nie tyle jest romantyczką co szuka romantycznego jelenia :classic_cool: ot tyle i tylko tyle bardzo proszę nie nadinterpretować moich wypowiedzi bo pisze nader dosadnie, że nie trzeba nic dopowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby mezczyzna napisal: wiek - ok 40 lat wyglad - szczuply, wysoki, ciemnowlosy, koscisty doswiadczenie- 1 partnerka wyjechala za granice i nie chce mnie zainteresowania - zegarki, motoryzacja, gadzety umiejetnosc kladzenia kafelkow, wykonczenia, budowlanka - brak spedzanie czasu wolnego - ogladanie filmow, czytanie ksiazek kariera zawodowa - raz lepiej, raz gorzej ;) jak w zyciu ;) charakter - romantyczny, ulozony, kogo szuka - milejatrakcyjnej bez zobowiazan, wiernej uczuciowej ktora potrafi szczerze kochac nie oczekujac nic w zamian To co bys powiedzial o takim ogloszeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci ze gdyby ktos tak sie zareklamowal mnie by zaintrygowal...a jej jest podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez zobowiazan - ja rozumiem ze ktos kto nie ma dzieci oraz zony/ meza w sensie nieuwiklany w malzenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 letni facet z nijaka praca, o szczuplej budowie ktorego ostatnia partnerka zostawila bo wolala wyjechac za granice. Wow na pewno marzenie kazdej kobiety :D Nie wiem jaka atrakcyjna desperatka by sie na to skusila moze 30 lat temu gdy szalalo bezrobocie i kazda dziewczyna chciala wyrwac sie z domu od rodzicow ale dzisiaj gdzie kazdy facet ma prace i auto to sam sobie dodaj fakty i zobaczysz te tlumy atrkacyjnych kobitek stojacych przed tym twoim "atrakcyjnym" romantycznym 40 latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
nie słuchaj stary, jak przeciętnej kobiecie powiesz że nie masz dobrej pracy albo że pracujesz fizycznie to 90% nie będzie dalej z tobą kontynuowała dialogu :D taka jest rzeczywistośc chociaż nie znam jej z autopsji ale wiem jak myślą kobiety. zrób doświadczenie wejdz na jakiś portal na którym sie wystawiają desperatki w stylu edarling, sympatia i co tam jeszcze jest bo nie wiem i pisz że nie masz stałej pracy to nawet większośc tych niegrzeszących w ogóle urodą przestanie ci odpisywac :D a im starsza tym w reguły bardziej wyrachowana :D założę się z każdym o stówę że tak będzie. o ile możliwe jest znalezienie 20 latki która nie jest materialistką o tyle im starsza tym robi się bardziej wygodna chce mieć to co mają koleżanki a jak wie że sama na to nie zarobi to szuka jelenia. taka jest logika nie ma się co oszukiwać. jak kobieta bardzo dobrze zarabia to może sobie pozwolić na to żeby być wrażliwą romantyczką a że bardzo dobrze zarabia niewielki odsetek to stereotyp jest jaki jest. poza tym temu niewielkiemu odsetkowi niepotrzebny balast, którym będziesz ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
Wow na pewno marzenie kazdej kobiety smiech.gif Nie wiem jaka atrakcyjna desperatka>>>no wiedziałem że zaraz ktoś to napisze :D ale jak kobieta się tak reklamuje to wtedy jest wartościowa i fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi by sie spodobal taki mezczyzna koscisty, ciemnowlosy, skromny. Moglby miec wiecej pasji niz filmy. Ze jedna partnerka ktora go nie chciala to dobrze, poniewaz nie jest zbisurmaniony i moze doceni kogos lepszego. A z praca roznie bywa i pieniadze nie sa dla mnie wyznacznikiem. A i owszem znam tekiego mezczyzne ale on sie nie iglasza. Moze nie jest zbyt popularny ale o to wlasnie chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wiecej. Bardzo chcialabym go miec choc podobam sie wielu innym.mezczyznom ale in urzekl m ie tym, ze jest opiekunczy, powsciagliwy, elokwentny, troskliwy i nie czuje ze jest interesowny. Lubie jak sie usmiecha. Lubie kiedy zartuje a praca i kasa ? Moze trzeba to miec i jakos zyc ale bez przesady. Luksusow mi nie trza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz skwituje ci to tak za czasow komuny kazde auto bylo swietne mlauch syrenak trabant i cala masa innego szrotu. Czy wiesz dlaczego? Odpowiem ci bo osob ktore chcialy kupic auto bylo duzo a aut produkowano malo. Wolnych facetow jest masa wolnych kobiet jest malo dlatego kobiety maja latwiej. A czemu jest tak bo prosto ci to wyjasnie bo widze nie rozumiesz. Rodzi sie ZAWSZE wiecej facetow od 2-5% to fakt niepodwazalny wystepujacy od wiekow. Dajmy dla przykladu urodzilo sie badzmy nawet nieuczciwi w malej grupie statystycznej 50 chopakow i 50 dziewczyn co troche zaklamuje statystyke ale spoko. Liczymy tylko grupe do 40 roku zycia taka gdzie ludzie sie wiaza najczesciej. Wiec z tych 50 facetow 10 ma dobra prace i wielkie powodzenie u dziewczyn kazdy ma z nich zone kochanki i kilka nieslubnych dzieci srednio dajmy jedna zone i 2 byle i jedna kochanke. Czyli na tym przejaskarwionym przykladzie widac ze20% facetow moze miec teoretycznie 80% kobiet.Teraz wyjasnie ci druga sprawe faceci nie chca wiazac sie z kobietami z dziecmi i na nie lozyc tak ma naprawde cala masa facetow. Ten przejaskrawiony przyklad pokazuje czemu wlasnie kobietom sie duzo wybacza. A czemu kiedys nie bylo takich sytuacji sie spytasz pewnie. Odpowiedz jest prosta mezczyzni mordowali sie na potege w wojnach ginely ich miliony i mimo tego ubytku populacja rosla bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nawet jesli jutro stracilby job to niewazne poniewaz wiem ze jest obrotny, inteligentny i dalibysmy rade. Ja nie lubie wycieczek zagranicznych, nie lubie przesadnego przepychu, lubie minimalizm. Lubie kosmetyki, odziez, perfumy i troche lubie lans ;) nie lubie gotowac ;) priorytetem jest dla mnie ciekawa rozmowa, wnetrze drugiej osoby a nie stan konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest ktos zainteresowany dziś wiek - 36 lat wyglad - szczupla, cycki A, krotkie wlosy, wysoka doswiadczenie z facetami - zerowe zainteresowania - kosmetyki, ciuchy umiejetnosc gotowania - brak spedzanie czasu wolnego - ogladanie seriali, czytanie ksiazek kariera zawodowa - prace dorywcze charakter - romantyczna, spokojna, rozwazna kogo szuka - milego atrakcyjnego, bez zobowiazan, wiernego bezpretensjonalnego uczuciowego mezczyzny ktory potrafi szczerze kochac nie oczekujac nic w zamian Mnie tylko ostatnie zdanie zaciekawiło.Wynika z niego, ze ty oczekiwania masz prawo mieć, bo oczekujesz wiernego, uczuciowego etc. a on ma tylko kochać nie oczekując NIC w zamian. Reasumująć ty masz prawo mieć oczekiwania a on nie. Pytam więc jakim prawem:D? P.S. Zobaczyłam tu pewien nick z którym kiedyś podobno o jakimś filmie pisałam( ktoś mi to wmawiał), a nie pisałam i nie znam gościa, szczegónie jakiegoś blednego:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ostatniego zdania wynika iz szuka wolnego bez dzieci. Ja tak to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jej ostatnie zdanie: "kogo szuka - milego atrakcyjnego, bez zobowiazan, wiernego bezpretensjonalnego uczuciowego mezczyzny ktory potrafi szczerze kochac nie oczekujac nic w zamian " ZZZZZZZZZZZZZZ Owszem bez zobowiązań czyli jak kazdy rozumiem, ze bez dzieci etc. ale ta koncówka o czym swiadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
możę ktoś miał taki sam nick kiedys ci znajde ten temat tylko musze sobie rpzypomniec jaki to byl nick :D v spóźnionego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepotrzebnie, ale thx. Pisałes o tym nicku, więc nie wiem jaki chcesz sobie przypominać:O? Czy ten nick nie lepszy na polityce, ale nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×