Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy jest ktos zainteresowany

kandydatka na zone

Polecane posty

Gość dobra zmiana
nie pamietam twojego nicku jaki mialas wtedy a moj moze i lepszy ale ktos mi zablokowal tamten chyba po tym jak doradzilem pewnemu kafeteryjnemu celbrycie wypicie domestosu na zatrucie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeminelo z wiatrem, rozmawialismy o przeminelo z wiatrem Jak nie znasz blednego? :O :D- zartuje oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe pisałam pod żadnym nickiem nawet pomaranczowym, tylko jako gość. Jak to mozliwe, ze ktos ci zablokowal nick? to jakis żart? nie ma takiej opcji.Myślę, ze zapomniałeś, ze miałeś przez I a nie L :P i źle wpisujesz:D Tak w ogóle to w kazdym profilu powinna być opcja ad. bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oczekujac niz w zamian mozna rozumiec jak ty albo na opak - ze nie jako barterek wymiana dobr tylko bezintetesownie z serca. Coz...semantyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blednygosc dziś Przeminelo z wiatrem, rozmawialismy o przeminelo z wiatrem Jak nie znasz blednego? pechowiec.gif smiech.gif - zartuje oczywiscie smiech.gif ZZZZZZZZZZ Sorry, coś widocznie ze mną nie tak skoro nie znam albo nie pamiętam, bo i taką opcje ktos pewnie mi wmówi:D Aaaa to teraz napisz co ja tam pisałam i mam nadzieję, ze nie same głupoty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
zablokowal nie pomylilem bo jest tam moj awatar :D ktos mi zablokowal i wywalil posty w pierwszej chwili myslalem ze jakis kafeteryjny cwaniak zresetowal haslo bo raz napisalem ze zeby nie miec spamu wpisalem tam maila cos w stylu poczta@pocalujmniewnos.pl wiec myslalem ze ktos zalozyl domene pocalujmniewnos.pl i zresetowal haslo wiec sprawdzilem kto zarejestrowal jak zobaczylem ze nikt to pomyslalem o banie i faktycznie zniknely posty :D nie wiem tylko czy ban za domestos czy ktos uznal nick przez i jako podszyw :D no wiec zostal mi tylko ten bo na tamtym nawet nie wiem za co ban musialbym zarejestrowac domene pocalujmniewnos.pl utworzyc skrzynke i probowac resetowac haslo to bym dostal odpowiedz o co chodzi. w tym ustawilem sobie swojeog maila na wypadek jakby kogos reka swiezbila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie oczekujac niz w zamian mozna rozumiec jak ty albo na opak - ze nie jako barterek wymiana dobr tylko bezintetesownie z serca. Coz...semantyka. ZZZZZ Dla mnie NIC oznacza NIC i tyle tak na logikę:P On nie ma prawa niczego oczekiwać tzn. wierności etc. której ona poszukuje i oczekuje od partnera. Interpretować sobie mozesz na wiele sposobów, dla mnie to zbyt oczywiste i logiczne co napisala, a raczej czego oczekiwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, dziwne to co piszesz. Sprawdź jeszcze raz, moze wpisujesz przez L a nie I. Jak to mozliwe, zeby ktos ci zablokowal nicka. Ten profil istnieje, bo jak na niego klikam to wszystkie wpisy są. Może hasło ci sie pomerdało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos ty. Same madre rzeczy. Ze polnoc znajduje sie nad poludniem , ze bawelne zbierali czarnoskorzy nie przez to ze byli zniewoleni a ze bialy czlowiek kladac na dloni bawelne nie ma kontrastu przez co mu ciezej. Liczylismy tez barany przed spaniem i niestety nie zamknelismy topu i sie rozplegly po kafe. Takie tam. Pammietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
jak ja klikałem to bylo zero wpisow zaraz sprawdze moze jakis blad serwera byl albo ty klikalas przed banem. haslo mi sie nie pomylilo bo mam analogiczne jak do tego. poza tym mialem zapamietane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy pamietam czyli 20 lat temu wygladalo to podobnie tzn. jak dziewczyna powie: mam cele ambicje aspiracje...to zle bo karierowiczka. Jak powie: zle mi idzie nauka to od razu len. I po 20 latach stwierdzam to samo ze jak nie brzmialoby ogloszenie: mam 20 samochodow prezna firme to ktos skwituje ze facet niepotrzebny i po co jak nie masz czasu. Jak napisze: nie mam stalej pracy chce milosci zeby nie zmuszal mnie i oczekiwal czegos nie traktowal jak przedmiot to tez zle bo wtedy ze zmarnowala talent nic nie umie i w ogole. Takie sa stereotypy wiec ja z tego interesu jakim jest gonienie za zwiazkiem wypisalam sie jyz 20 lat temu i jak poznaje kogos to juz spodziewam sie stereotypu i on pada i ja to olewam. I olewam. I olewam. I tak bedzie juz zawsze bo nie widze sensu by w ogole w cos sie angazowac i jestem biernym obserwatorem i leje na to. I niech sobie tak to bedzie. Wali mnie to. I tak nigdy nie bylo inaczej wiec czego tu zalowac ? Ze sie nie utruje walczac z wietrakami? A potem zdziwienie 50 latka ktore nie miale faceta a po co facete skoro sama wszystko robie i nikt nie zrzedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blednygosc dziś No cos ty. Same madre rzeczy. Ze polnoc znajduje sie nad poludniem , ze bawelne zbierali czarnoskorzy nie przez to ze byli zniewoleni a ze bialy czlowiek kladac na dloni bawelne nie ma kontrastu przez co mu ciezej. Liczylismy tez barany przed spaniem i niestety nie zamknelismy topu i sie rozplegly po kafe. Takie tam. Pammietasz? ZZZZZ Ach, no jak mogłam zadac takie głupie pytanie:D? Przecież ja zawsze madrze piszę:D Tych baranów to nie ten tego, bo ja sama baran więc jak ja bym jeszcze sie rozplęgła, cokolwiek to znaczy, to nawet nie chcę sobie wyobrażać co by tu było:D Z moja pamiecią wszystko ok. więc jak mogę nie pamietać czegoś czego nie było:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mi skrzeczacy za uchem facet jak nikt nie musi skrzeczec? Ten czarnowlosy mi sie podoba ale przeczuwem ze tez po okresie fascynacji zacznie banialukowac i poslugiwac sie stereotypami i kolo sie zamknie a moze mnie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iibed dziś kurde miałas racje przez 3 tygodnie zapomnialem jaki mam nick smiech.gif chcialem sie zalogowac na nick podszywa smiech.gif ZZZZZZZZZZZZ Gamoń:O Masz podszywa? to chyba czyjs stary nick, bo jak chciałes go zarejestrować przez L to pamietam jak pisales , ze nie mozesz, bo ten nick juz ktos zarejestrował i musiales rejestrowac prze I. Ech. Dzisiaj sprawdzałam i wszystkie wpisy masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co? Przeciez juz wszystko zostalo napisane. Jak proca dorywcza i nie ma chalupiny oraz ma kosmetyki i ubiera sie to nici z kawalera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tero trza miec dziesinc chalup i samochodow zeby.miec kawalera i gotowac 2 godz przy garach bo inaczej nie ma zwianzkó

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iibed dziś nie moze byc stary bo ma moj awatar smiech.gif ten do ktorego dalem link to tez modyfikacja jakiegos starego ZZZZ Ok. juz wiem o co biega:P.Ten co się podszył de facto podszył się pod czyjs stary nick zaczynajacy się na L, ale chciał się podszyć pod ciebie tylko nie zauważył, ze twoj zaczyna się na I:P Pewnie ten ktos kto przez duze L wpisuje prawie w kazdym temacie twoj login z wykrzyknikami na koncu:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde:O ja nie wiem jak mozna nie pamiętać swojego nicka, tym bardziej, ze sam pisałes, ze ten na L jest zarejestrowany i musiales zarejestrować ten na I. W dodatku jak ten pomaranczowy przez L się wpisywał to zawsze wytykałeś tej osobie, ze pisze z blędem:D Sorry, ze sie powtórze, ale gamoń z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam:P albo ma się dobrą pamięć nawet do pierdół albo nie:D Na mojej głowie zawsze było i jest za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wystarczyło kliknąć na swój profil:P To taka podpowiedz dla gamoni z ograniczoną pamiecią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze na tel. nie mozna ani w swoj ani w czyjs:P Są inne rozwiązania i to cakiem lekkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co że ma zainteresowania ciuchy ,przeciez większośc ogolnie zainteresować to pic na wodę hahah potem i tak tylko do garów to co ci za różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×