Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uderzanie po penisie i jądrach

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Mam taką fantazję, której zupełnie nie chce realizować moja żona, a która chodzi za mną od dłuższego czasu. I tutaj pytanie do dziewczyn: Czy dla Was to też byłoby coś nie do zrobienia, gdyby Wasz facet prosił Was, abyście na przykład z błogim uśmiechem tańczyły dla niego, a potem podchodziły blisko i uderzały kolanem w jego klejnoty, albo biły otwartą dłonią penisa, albo bosą stópką wymierzały kopniaki w jajka ? Czy jestem bardzo porąbany, jeśli po prostu pragnę cierpieć dla kobiety ? Eksperymentowałem z kamerami internetowymi i naprawdę dużej części dziewczyn podobało się kiedy pisałem im, że chcę dla nich to zrobić, mogły wybrać 1. k****a, 2. jądra, pisałem że nie przestanę dopóki mi nie każą i dużo było takich, które miały z tego wielki fun i doprowadziły mnie do tego, że padłem na kolana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym to mogła zrobić ale najpierw bym ci zakleił buzię abyś nie krzyczał i przestałabym dopiero jak pojawią się łzy. I najważniejsze zrobiła bym to dopiero po urodzeniu dzieci lub po zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode studentki nie mają na takie zabawy ochoty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj maila, dogadamy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takizwyklymail2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takizwyklymail2 małpka wp kropka pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×