Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aga1777

Dodatkowy zarobek promowanie sklepu z odzieżą Dressplaner

Polecane posty

Witam,jeśli interesujesz się modą, chcesz łączyć przyjemne z pożytecznym i kupić fajne ciuchy za promocyjną cenę, a przy okazji może i zarobić ... Chodzi o promowanie DRESSPLANER - internetowego sklepu z odzieżą. Włoski producent, bardzo dobra jakość odzieży i innych produktów w bardzo przystępnych cenach (również buty, czapki, torby, ozdoby i inne) . Asortyment jest dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jest to niemiecka firma więc zarabia się w EUR. Na tą chwilę firma jest w okresie pre-launchu i wszystko jest jeszcze w przygotowaniu. Dostęp do sklepu internetowego jest tylko z osobistej rekomendacji. Opcje , które masz po rejestracji: -jesteś klientem i kiedy tylko chcesz kupujesz coś dla siebie i rodziny -️zostajesz partnerem i otrzymuj atrakcyjne prowizje Firma zaczyna pod koniec kwietnia więc będziesz na samym początku a co za tym idzie duże zarobki. Jest to pierwsza taka firma odzieżowa w Polsce, na której możesz budować własną strukturę,grupę . Fajna i przyjemna praca, można zarejestrować się tylko po to, żeby robić zakupy dla siebie lub dla rodziny. Możemy także szukać i motywować ludzi, aby się rejestrowali i też szukali dla NAS partnerów. Rejestracja do projektu jest całkowicie bezpłatna i w każdej chwili, bez konsekwencji można się z projektu wycofać, nie trzeba też wykupywać żadnego pakietu startowego. Myślę, że warto podjąć wyzwanie, tym bardziej że jesteśmy na samym początku tego przedsięwzięcia. Nawet jeżeli nie zainteresuje Cię współpraca możesz założyć sobie swoje konto w sklepie i robić sobie tam od czasu, do czasu zakupy, BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ. Oczywiście strona sklepu jest również w języku polskim. W razie zainteresowania proszę o kontakt: aszcz1@wp.pl Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Witam ja wsprawie promowania sklepu chcialabym dowiedzieć sie wiecej informacji poniewaz mam duzo?wolnego czasu i chce go pozytecznie wykorzystac mieszkam w Holandi mozna wiecej informacji na temat wspolpracy z Panstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×