Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Miał ktoś z Was robiony przeszczep włośow

Polecane posty

Gość gość

Zamierzam wybrać się na taki zabieg, póki co zbieram opinię... Mam 26 lat i straszne zakola oraz strasznie rzadkie włosy, a jeszcze 3 lata temu miałem bardzo gęste i bez zakoli włosy. Można prosić o opinię jeśli ktoś miał taki zabieg? Temat raczej nie na ten dział, ale "życie uczuciowe" jest chyba najbardziej odwiedzane, a zależy mi na większej liczbie opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem przeszczep włosów. Zdecydowałem się na przeszczep włosów w Turcji, która z tego słynie. Zgłosiłem się do firmy www.flymedica.pl, która zajmuje się organizowaniem przeszczepów włosów Turcji. Jeżeli się do nich zgłosisz to zajmą się wszystkimi formalnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja robiłem przeszczep włosów metodą FUE u dr Tomasza Mierzwińskiego z Kliniki Bona Dea w Krakowie i bardzo dobry specjalista. Miałem zakola , a teraz po zabiegu mam tam włosy i super rosną , mocne i zdrowe. W miejscu pobrania włoska nie ma żadnych blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przeszczepili ci kudły z uja na łeb? 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw

Ja mam na całej głowie i wygląda super, kobietom się podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maksymilianka

Hej. Mąż zdecydował sie na przeszczep włosów , takie "postanowienie" noworoczne sobie zrobił 😄 No i meczy mnie już któryś dzień żebym mu znalazła u kogo najlepiej  🙂  Interesuje nas Warszawa szczególnie, żeby na miejscu było bo pewnie i konsultacja i zabieg i kontrola, pewnie nie jedna, nie wiem czy jakies poprawki też są. Więc lepiej blisko domu. Tylko u kogo? Polećcie jak możecie 🙂  Może któryś z mężulków dobie zafundował i macie rozeznanie wśród lekarzy 🙂 będę wdzięczna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Majdana zapytaj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włosy łonowe

Maksymilianka ile je hodowałaś na łile, jaką mają długość i czy wystarczą na całą głowę? Prostują je czy będzie miał takie jak detektyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia

Teraz Turcja modna ale nie ryzykowałabym , jak chcesz w Warszawie to w klinice dra Osucha robią nieźle przeszczepy. kuzyn u nich miał zabieg, głownie na okolice blizny po wypadku ale przy okazji zrobił też na zakola - całkiem dobrze wygląda i gdybym nie wiedziała , to nie zauważyłabym że to przeszczepione włosy.  i nie rób sobie nic z tych śmiechów chichów, chyba ktoś nieżle pobalowal , haha  a Sylwester dopiero sie zbliża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Turcji czytałam, że tam niektórzy jadą na taki przeszczep włosów. Nie wiem tylko jak wygląda z wizytami kontrolnymi. Ja bym jednak wolala zrobić w Polsce tym bardziej, że spokojnie dysponujemy takimi sprzetami jak robot Artas iX chociażby w klinice Elite w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×