Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jedzenie jest już takie drogie że chyba zacznę głodować

Polecane posty

Gość gość

Nie mówię tu o produktach, które jeszcze są w miarę tanie, bo przecież nie bede sie żywić białą mąką, ziemniakami i cebulą. No ale warzywa czy owoce są tak masakrycznie drogie, że aż odechciewa mi sie cokolwiek kupować do jedzenia. Podstawę mojej diety zwykle stanowiły owoce, warzywa i ryby ale teraz to nie wiem co będę jeść bo te ceny mnie już załamują :( :( :( Niedługo wszystko będzie takie drogie że ludzie będą zmuszeni jeść tanie parówki z białym chlebem i musztardą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dobrze poszuka to są w internecie przepisy na diety, które na niszczą portfela. Na http://runners-world.pl na przykład takie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie diety? nalesniki, kopytka, pyzy? przecież nie będe sie tym zywić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestey tak jest i bedzie jeszcze gorzej. Ludzie sa bardziej swiadomi teraz jesli chodzi o to co jest dla nas zdrowe i najlepsze dlatego tez te produkty poszly bardzo w gore bo wiedza ze dla zdrowia ludzie i tak kupia. Chcesz byc zdrowy musisz miec pieniadze a jak nie masz to zostaja ci te najtansze parowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facecior niech idzie do roboty i zarabia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceciora nie ma :( same źmiory pozostały 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję rzeczy którym konczy się termin waznosci,np kefiry po pół ceny albo żólte sery kawałek z 8 zł za 1,20 zł.Kupiłam tez 2 opakowania szpinaku za 0,80 gr zamiast 5 zł.Trzeba jakosc zyc.Wolę tak niż kiełbachy i parówy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat najzdrowsze , lokalne warzywa sa tanie. kapusta, buraki, marchew, ziemniaki. cebula. Tanie sa kasze,sucha fasola, groch. banany, pomarancze raczej nie podrozaly. W sumie tylko z rybami jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak codziennie można przeciez jeść grochówke na zmiane z kapusniakiem i zagryzać bananami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz blisko do marketów to rób tak jak to osoba co pisze o kupowaniu rzeczy którym konczy sie termin.Ja tak robię czasem w tesco,ale niestety mam do niego kawałek.mozna tak faknie zaoszczedzic.ostatnio np kupiłam 5 zupełnie swiezych kolb kukurydzy za 0,80 gr zamiast 4 zł.Albo łososia norweskiego za 3 zł zamiast 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już 3 lata nie jem krajowych owoców, bo sa drogie. Nie kupuję porzeczek, wiśni, bo mnie nie stać - wcinam banany, pomarańcze. Ew. jabłka są polskie. Uwielbiam porzeczki, agrest i czereśnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede kupować rzeczy których kończy sie termin, bo mieszkam sama i nie zjem 5 kolb kukurydzy. Chciałabym normalnie pójśc do sklepu, kupić mandarynki, awokado, rukolę, pomidorki koktajlowe, migdały, nerkowce, jakies masło, dobry pełnoziarnisty chleb i nie wydać na to połowy wypłaty. Kuźwa wszystko takie drogie, chciałam ostatnio zrobić leczo miałam kupić paprykę, cukinię i pomidory to wyszedł jakis kosmos cenowy :O odechciało mi się jeść Jak kupiłam ostatnio mrożoną rybę taka nienajdroższą, to rozleciała się na patelni i zostały z niej jakieś skrawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nawet śliwki były drogie w ostatnim sezonie a o malinach to można pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I poco wojna,polaka glodem i padliną sklepową załatwią:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Mieso i ryby podrozaly cholernie, nawet te marne wedliny i konserwy kosztuja jak zloto. Ja serio schudlem z tego powodu. I nawet zaczalem sie przyzwyczajac do diety wegetarianskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to popatrz jak owoce i warzywa podrożały, wtedy przerzucisz sie na diete maczną póki tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie was rozumiem. Ja żywię się wyłącznie posnym chlebem i wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żywię się posnym chlebem i wodą... ale w portfelu noszę 5055 zł i 48 groszy :) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to je posny chleb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wyciagam z kontenera,wlasnie przynioslam vztery paczki jarzynki na zupe i nowosc jest tez kartonok ze smietanka,swietna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byl targ i zawsze zostawiają nadpsute badyle mozna se obkroić zgnilizne a zreszty zupy na tydzien nagotować ,cza sie nauczyc konbinować bidoki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczo robi się w sezonie, Kiedy papryka i cukinia są tanie a nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na co teraz sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na targu warzywa i owoce o wiele droższe niż w zwykłym sklepie, bo niby bardziej eko. Wolę już sklep, najlepiej osiedlowy, mam też swoje ulubione warzywa w supermarketach. Niestety, tak to już jest że zdrowo czy na diecie znaczy drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie co to jest zdrowa zywnosc? Ryby lowione w tych zasyfionych morzach zawierajace multum rteci, chodwlane karmione paszami. Kasze ,zboza na nie przeznaczone rolnicy pryskaja randapem by rowno dojrzewaly. Nowalijki sypane nawozami i zlewane srodkami zapewniajacymi swiezosc i trwalosc. Czy na pewno obiad z lososia ,kaszy ,salaty jest zdrowy , nie wiem na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×