Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety, jak was zdobyć?

Polecane posty

Gość gość

Jak lubicie być zdobywane? Co powoduje, że się zakochujecie? :) Jaki musi być mężczyzna? Co musi robić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie musi. Ma być sobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet musi zabiegac o kobiete i sie nie poddawac gdy stawia opor 9próba) uiec poswiecic jej czas i interesowac się jej sprawami problemai i nią samą to powoduje na zaciesnienie więzi i zadko ktora potem odmawia randki jak widzi jak facet zabiegał wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowic co naprawde mysli i nie oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Albo uzna go za desperata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę tak zdobył moje serce mój kolega a teraz chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postwic drinkaw jakims lokalu knajpie bo ktore tam chodzą to tylko na to czekają waięc zero problemu masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za desperata to się obcego bierze, co podchodzi i zaprasza bo jak inaczej? Z reguły się odmawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno zainteresowaniem a nie olewaniem,chłodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyzna powinien mieć klasę dobrze, jeśli czymś imponuje (zna się na czymś, widać, że inni go szanują i sam innych traktuje z szacunkiem (to znaczy, że nie ma kompleksów)) jeśli ma sposobność powinien troszczyć się o kobietę na której mu zależy, a więc obserwować jej życie i jeśli będzie tego potrzebować - pomagać zauważyłam, że mężczyźni też sprawdzają w ten sposób, czy kobiecie zależy - np. pchają się do pracy w takim stanie, że powinni z ich reakcji sądząc leżeć w łóżku w oczekiwaniu na wizytę lekarską domową trzeba być schludnym, jeśli się da eleganckim, uprzejmym - to baza i jak wyżej a reszta zależy od indywidualnych preferencji (pamiętajcie, że to, jak odbiera was ktoś zainteresowany wynika z jego obserwacji jak zachowujecie się wobec przypadkowych osób ktoś kogoś poniża - aha, tak by się zachował, jakby mu coś nie pasowało wyśmiewa - już widzę każdą naszą kłótnię obgaduje - o dobre, cokolwiek mu powiem ostatecznie będzie wiedzieć cały krąg jego znajomych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdej spodoba się coś innego. Jeśli chcesz zdobyć kobietę zadbaj o to by wywiązała się między wami więź emocjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co musicie wiedziec
1/ Mezczyzna musi zrobic pierwszy krok - to po pierwsze, musi pokazac swoje zainteresowanie kobieta, a nie stwierdzic "nie mam szan/pewnie dostane kosza" - tak sami sie eliminujecie. 2/ Nie, nie domysli sie kobieta ! To mezczyzna ma wyjsc z inicjatywa do kobiety (czy to wam sie podoba czy tez nie) i pokazac ze jest nia zainteresowany, czyli dazyc do kontaktu z nia, byc milym, szarmanckim, chetnym do pomocy, to wasze pole do popisu :) na olewacza to mozecie buraki w polu wyrywac. Kobiety same nie zaczna zabiegac o was jesli je bedziecie olewac (bo niby ma zaczac tesknic? ze niby jej bedzie wtedy bardziej zalezec?) Nie, nie bedzie ! chyba ze wyrywacie nastki. 3/ Romatyzm ze str mezczyzny powoduje ze sie zakochujemy, jego pokazywanie ze szaleje na nami. :) ten, ktory sie nie poddaje przed meta zyskuje w naszych oczach. 4/ Lubimy jak mezczyzna sie angazuje i pokazuje ze jest facetem, dzentelmenem, ktory nie czeka biernie tylko wykazuje inicjatywe. Lubimy byc rozpieszczane i adorowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zacznie od kupienia niezobowiązującego kwiata np imieniny walentynki d.kobiet i juz bedzie miał plusa u jakiejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym dzentelmenem to najgorzej jak spiepszył wcześniej jakieś sytuacje>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością nie burackim i wulgarnym zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zdobył mnie tym, że powierzchownie był (i dalej jest) wielkim facetem, zdecydowanym i budzacym respekt, a gdy byliśmy tylko we dwoje zmieniał się w czułego, kochanego misia. Poza tym zabiegał o mnie i starał się mnie zadowolić na wszelkie sposoby (nie seksualnie, ale ogólnie). To on pierwszy się we mnie zakochał, we mnie uczucie do niego obudziło się trochę później. To on pierwszy wyznał mi miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na brak kultury żadna nie poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się nie da zdobyć. To ja wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:45 tez się zgodzę że więź emocjonalna to podstawa ale trzeba się przy tym napracowac co niektórym to się we głowie nie mieści, myśląc że byle komplement czy jego chęć wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mój mąż zdobył mnie tym, że powierzchownie był (i dalej jest) wielkim facetem, zdecydowanym i budzacym respekt, a gdy byliśmy tylko we dwoje zmieniał się w czułego, kochanego misia. Poza tym zabiegał o mnie i starał się mnie zadowolić na wszelkie sposoby (nie seksualnie, ale ogólnie). To on pierwszy się we mnie zakochał, we mnie uczucie do niego obudziło się trochę później. To on pierwszy wyznał mi miłość x czyli zdobył Cie swoją wytrwałością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mnie się nie da zdobyć. To ja wybieram usmiech.gif Zgłoś" X Zawsze kobieta wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.29 To temat padł. Kobieta wybiera. Daje się poderwać bo sobie go upatrzyła albo nic nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1123
"Zawsze kobieta wybiera " tylko sposrod tych, ktorzy sie nia zeinteresowali np. facetowi na ten moment podobaja sie 3 kobiety, chce sie umowic z kazda z nich - pierwsza go olala, druga go olala, ale 3 nie, wiec wyszedl na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teoria jest taka, że kobieta może mieć każdego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:28 Tak, można tak powiedzieć. Pokazał, ze bardzo mu na mnie zależy i tym mnie ujął. Poźniej sama się w nim zakochałam. Nigdy nie żałowałam, źe dałam mu szansę bo jest świetnym facetem i wspaniałym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma kobiet niezdobytych, są tylko źle zdobywane. Prawdziwy lovelas zerwie każdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że wytrwały adorator robi na kobiecie wrażenie. Oczywiście może być namolny bo to odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuka uwodzenia nie opiera się na schemacie zachowań, a na "dostosowaniu" się lovelasa do potrzeb. Dostajesz to czego oczekujesz. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby była pełna jasność. To jest tylko i wyłącznie talent. Podróbki są żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty piszesz jaki pierwszy krok . 95% facetów robi nie tylko krok ale 1000 kroków . A 5 % facetów moźe opluwać i tarmosić za włosy i ciągać po betonie . Zeźygać sie na twarz a one tak za nimi polecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×