Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety, jak was zdobyć?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś najgłupsza nie prawda dla wygodnisi:D ja swojego nie wybrałam ,to on się chciał ze mną umawiać ale zawsze się wykręcałam gdyz nie był niby w moim guście.Dopiero jak go bliżej w pracy poznałam a trwało to rok (na szczęście nikogo nie poznal),zobaczyłam jakim jest fajnym facetem nie tylko wobec mnie ale i innych osób, to zaczęłam żałować że go olewałam. Zrobiłam się nad wyraz miła wobec niego a wcześniej opryskliwa to się odważył ponownie mnie zaprosic na kawe. No i wszystko się ułożyło jak ta lala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:09 nic nie rozumiesz ;) . A druga czesc twojego wpisu swiadczy o tym , ze jednak go wybralas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienachalnie na zasadzie stopniowej asymilacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to facet wybiera bo jak mu się kobieta nie podoba to ta nic nie wskóra, faceta musi coś w niej pociągać jednych fize innych psyche lub kompleksowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , koniec koncow to kobieta wybiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:11] to Ty się mylisz, Nie ja pierwsza zwróciłam na niego uwagę a skoro nie chciałam się z nim umawiac to wyraznie swiadczy ze go nie chciałam. Gdyby zmienił prace to NIC by z tego nie było. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciąż nie rozumiem, dlaczego mężczyźni tak bardzo nienawidzą feminizmu. Jedyną rzeczą, której pragną feministki, jest równość. Zgadzam się, że są kobiety, które twierdzą, że nienawidzą mężczyzn, ale to nie są prawdziwe feministki. Ponieważ feminizm dotyczy nie tylko kobiet, ale także mężczyzn. Chcemy, aby mężczyźni byli w stanie robić tradycyjne kobiece rzeczy, pokazywać swoje emocje, rozmawiać o napaści na tle seksualnym i przemoc w rodzinie, których doświadczyli, bez bycia zastraszanymi lub wyśmiewanymi. Mężczyźni cierpią również z powodu patriarchatu, a feministki również chcą zmiany w tych aspektach. Ludzie postrzegają feminizm jako grupę kobiet narzekających na ludzi, którzy witają się z nimi. Ale feministkami, których znam, są ludzie, którzy od najmłodszych lat mają do czynienia z napaścią na tle seksualnym i gwałtem. Po prostu nie widzę, jak to jest problem dla tak wielu ludzi, że chcemy być traktowani jak ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwycił Turek Tatarzyna a Tatarzyn za łeb trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co zdobywać? są takie co same wybierają,co same pod nogi się rzucają, same wydzwaniają i proszą na randki więc w czym problem? Nie musisz się w koncu wysilac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę juź nigdy zabiegał i nie będę sie starać o jakieś tam wzgledy . Krótko mówiąc nie bede sie poniźał do roli robaczka którego kaźda moźe zdrepnąć . Te 5% facetów za którymi sie kobiety uganiają nie robią żadnych starań oprócz świecenie ryjem i celem na włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:16 ale go w koncu wybralas . Nie on , ale to ty ostatecznie zdecydowalas , ze chcesz . On wczesniej zabiegal i nic . Nie rozumiesz , ze ostatnie slowo nalezalo do ciebie ? Bez twojej decyzji , zgody nic by nie bylo ? Owszem on wybral i zabiegal , ale to ty w koncu zmienilas zdanie i sie zdecydowalas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to możesz bycw tych 5 % i byc zadowolonym ze masz tak samo! a ile takie latające suczki są warte sam sie przekonasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:16 ale go w koncu wybralas . Nie on , ale to ty ostatecznie zdecydowalas , ze chcesz . On wczesniej zabiegal i nic . Nie rozumiesz , ze ostatnie slowo nalezalo do ciebie ? Bez twojej decyzji , zgody nic by nie bylo ? Owszem on wybral i zabiegal , ale to ty w koncu zmienilas zdanie i sie zdecydowalas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale zrozum w koncu że to On pierwszy wybrał! Ja nigdy bym na niego nie zwróciła uwagi bo mi się nie podobał. Ja mając sposobnosc blizszego poznania dałam szanse nam obojgu ale długo potem.Równie dobrze mógł juz inna w tym czasie poznac lub odejsc do innej pracy, TO On wykonywał pierwsze gesty,ruchy,umówiania się a Ty nie potrafisz tego zrozumieca ja odmawiałam. Mało tego gdyby nie jego wytrwałosc w tym umawianiu pomimo mojego spławiania nawet bym się nim póżniej nie zainteresowała , by bliżej go poznawac. Zwyczajnie mi się nie podobał. On na mnie pierwszy zwrócił uwagę, mnie wybrał a nie inne koleżanki z działu. Nie wciskaj mi swojej pokretnej logiki bo to jest manipulacja. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ogłoś się na portalu randkowym i samo się wszystko zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1123
nigdy nie zdarzylo mi sie umowic z kobieta, ktora nie podoba mi sie na 1 rzut oka na nic byly ich podchody, zagadywanie itp., traktowalem tylko jak kolezanki z grzecznosci i po pewnym czasie dawaly sobie spokoj atrakcyjne kobiety pod tym wzgledem maja dobrze...te mniej urodziwe bardzo czesto sa odrzucane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D to ty nie potrafisz zrozumiec , ze on owszem wybral , ale decyzje ostateczna podjelas ty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On wybrał a ja mogłam nie wybrzydzac i od razu się umawiac z Nim. To jakby było?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i siedź i czekaj ąz jakaś podejmie decyzję by Cię wybrać:P Może na środku rynku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by bylo tak , ze w twoim przypadku wciaz by to byla twoja decyzja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usiądź na tym rynku i sam doświadcz kobiecej decyzji,powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety uciekają od wulgaryzmu więc marne szanse. Znam te dziewczynę i wiem że jest fajna i inteligentna czego nie można niestety powiedzieć o niektórych facetach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jest fajna i inteligentna to zagadaj do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.12 nie czuję takiej potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„gość dziś Moja teoria jest taka, że kobieta może mieć każdego faceta„ x Słowo - klucz:: „teoria” Ale słodka, przyznaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaimponować kobiecie można tylko fajnym wyglądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co taki temat zakładasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta da się zdobyć tylko przystojniakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchajcie tych bzdur które piszą kobiety bo się przejedziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym bardziej nie sluchajcie tych bzdur wypisywanych przez prawikow, oni cale zycie jada na recznym, tacy eksperci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×