Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tradycje tradycjami ale

Czy oczekujecie aby facet zapłacił na 1 randce bo to zaliczka

Polecane posty

Gość gość
Ja tam płace zawsze na randkach. Nawet jak wiem że nic z tego nie wyjdzie. Niech się przyzwyczajaja kto będzie q domu jadę trzymał i decydował o wydatkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....kasę trzymał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś wyjątkiem z tabunów skner i pijawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:59 męska sknera :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze place za siebie i kobietę. Wydanie nawet 100 zł na obiad nie jest wydatkiem który zauwaze w moim budżecie. Dama którą zapraszam jest już po wstępnej selekcji więc spędzenie z nią randki to raczej przyjemność i nie będę się oglądał za jakimiś groszowymi wydatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj typowa męska pissda, księżniczki jednak to lubią, nawet gdy nie dają szpary to zawsze jakiś zysk z randki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli pierwsze spotkanie proponuje facet, to on powinien zapłacić. Ogólnie facet, który ma podobne problemy, związane z wężem w kieszeni, powinien do końca życia się onanizować, a nie myśleć o związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kazdemu kto za mnie zaplaci robie loda. Uwazam, ze to sprawiedliwe. Nie chce byc szmata, ktora leci na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie nas zapraszać
gość dziś jakby facet nie zaprosił to przecież wy baby tego nie zrobicie do cholery!!! zacznijcie zapraszać nas facetów, chciałyście równości to macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie nas zapraszać dziś Kobiety sa duzo mniej inteligentne od mezczyzn wiec nie oczekuj od nich tak zlozonego procesu jak myslenie. One wola wybrac dupka tylko po to by moc gadac, ze "kazdy fecet to d**ek", ba nawet wpuszcza muzulmanow do europy by udowodnic, ze im tak zle, ze sa dyskryminowane. Tylko, ze gdy oni juz weszli to nie maja prawa glosu :) co bysmy nie zrobili zawsze to my jestesmy winni wszystkiemu. No i co najwazniejsze one nie chcialy rownosci tylko przywijejow a teraz dochodza do nich konsekwencje tego co maja i chcialy miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy się nie ****** za darmo kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto do celu
gość wczoraj bo większość bab jest durnych jak but, więc trzeba to zręcznie wykorzystywać, nie próbować je zrozumieć bo to nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×