Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lifterstein

Warszwa Chciałbym wyznać że

Polecane posty

Gość lifterstein

Czasami spędzam dość sporo czasu czytając wszystko, co w tym dziale piszecie. Czasami zastanawiam się po co, czasami myślę również w jakim celu, czy faktycznie ktoś to czyta, czy faktycznie ktoś odpowiada na te ogłoszenia. A nie ma lepszej metody jak po prostu to sprawdzić. Dlatego chciałbym i ja coś wyznać, chciałbym bardzo nawiązać relację z kobietą, bardzo dyskretną, bardzo intymną, można by to określić, jako romans. Może to podłe, ale nie ma dla mnie znaczenia czy jesteś w związku, czy jesteś samotna. Bo piszę bezpośrednio do Ciebie, do osoby, która dokładnie wie czego chce i t pokrywa się z tym, czego ja bym brdzo chciał. Wiem, że są osoby, które dokładnie tak jak ja tego potrzebują, ale uważają to za nie moralne, albo nie dla nich, że tak robią inni, a inni szukamy miłości. A ja mówię, że szukam romansu, szukam przygody, nie mówię, że jednorazowej, ale szukam czegoś co sprawi, że to życie nabierze barw, że nabierze czegoś co da chwilę zapomnienia. Właśnie to chciałem wyznać. Jeżeli jest tu taka osoba to nie krępuj się, napisz do mnie, jeżeli masz obawy, mysli na pograniczu moralności, napisz pogadamy o tym. Kieruj się tym czego potrzebujesz, czego chcesz, ja mogę zagwarantować to samo czego oczekuję, dyskrecje, pełną intymność. Czekam... M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana, podasz maila do siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jebnij się w łeb i speirdalaj stąd !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifterstein
Oooo widzę, że agresja pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co drugi facet ma takie marzenia. Siedza po portalach i szukaja... okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifterstein
Pewnie tak jest, nie wiem bo jestem nowy w tym temacie. Chcialem cos wyznac i to zrobilem tutaj. Moze ktos sie odezwie a moze nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×