Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robicie dziś na obiad?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś zero finezji i polotu - typowe kotlecior ziemniory i surówa/mizerota - i tak tydzień w tydzień, viva polandia smiech.gif X A Ty skąd się wywodzisz jak nie z polandii? Może pochwal się co u Ciebie na obiad, mamusia Ci jeszcze nie ugotowała i nerwy ponoszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać z powyższego nikt już nie jadą pierogów, nalesnikow,bigosu,kopytek leniwych,barszczu,fasolki po bretonsku,łazienek, kapusty zasmazanej,dziwne bo schabowy to niezbyt dobre danie jak dla mnie bo- jest tłuste, ciagnie się zawsze jakieś twarde zyska których nie da się pogryzc no i są bez przypraw zawsze tylko sól i pieprz,istnieją o wiele smaczniejsze potrawy na niedzielne popoludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierogi robię na święta, a naleśniki często na śniadanie bo lubię na słodko. U mnie dzisiaj kaczka pieczona, buraczki i kluseczki ziemniaczane z dziurką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo- jest tłuste, ciagnie się zawsze jakieś twarde zyska których nie da się pogryzc X Jeżeli kupisz dobre mięso i dobrze je przyzadzisz to nic nie jest twarde i się nie ciągnie. Też tak kiedyś myślałam i dlatego robiłam ****ardzo, bardzo rzadko, ale dziś mi wyszły tak pyszne schabowe jak nigdy lepszych nie jadłam. Niebo w gębie. Były mięciutkie w ogóle nie twarde i takie soczyste i wcale nie tłuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać z powyższego nikt już nie jadą pierogów, nalesnikow,bigosu,kopytek leniwych,barszczu,fasolki po bretonsku,łazienek, kapusty zasmazanej,dziwne bo schabowy to niezbyt dobre danie jak dla mnie bo- jest tłuste, ciagnie się zawsze jakieś twarde zyska których nie da się pogryzc no i są bez przypraw zawsze tylko sól i pieprz,istnieją o wiele smaczniejsze potrawy na niedzielne popoludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam fasolkę po bretońsku w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zamiast wieprzowego mięsa wolę kupić z indyka bo wiem ze będzie zawsze pyszne i chude i niebędzie niespodzianek,kroje ładne kotlety przyprawiam obtaczam w mace i smażenia po 3 min. z każdej strony,wlewamy 3/4 szkl. wody zakrywam i gasze niech zaparuja i zrobią się pulchne i wilgotne, roboty mam raptem 7-8 min. do tego kapustka zasmazana też robię w granicach do 10 min. i obiad gotowy bo nie lubię się piertolic po godzinie przy garach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy schabowe robi się godzinę? Pierwsze słyszę... A indyka nie znoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam dziś weny; zrobiłam podsmażoną, lekko czosnkową pierś kurczaka w sosie szczypiorkowym, ziemniaczki i wiosenną surówkę z rzodkiewką i kiełkami brokuła. a wczoraj placki ziemniaczane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frog_in_the_fog wczoraj nie miałam dziś weny; zrobiłam podsmażoną, lekko czosnkową pierś kurczaka w sosie szczypiorkowym, ziemniaczki i wiosenną surówkę z rzodkiewką i kiełkami brokuła. a wczoraj placki ziemniaczane smiech.gif X Jaki przepis na ten sos szczypiorkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endzyn
Ja dziś nic nie gotowałam. Narzeczony wyjechał to weszłam na pizza portal i zrobiłam sobie cheat meal day i zamówiłam KFC :-) Lubię czasem dobrego kubełka podjeść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
risotto z fasolką zieloną, czerwona, soczewicą, ogóraskiem, papryką, fetą i przyprawami:) a na pierwsze zwykła pomidorowa z koncentratu i makaron bezglutenowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczawiową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość want to want me
Ziemniaki, kotlety z piersi kurczaka z dodatkiem cebuli i kukurydzy, surówka z selera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taboret
Kawa,cynamon,imbir kandyzowany,banan pieczony w miodzie... Dobre na siusiaka,wieczorem Pizza bez ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udka, buraczki i kartofle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:20 Fajny rosol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Udka, buraczki i kartofle X Ja to samo tylko zamiast kartofli mam ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noga z wczoraja, ziemniaki i pieczarki z patelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotlety mielone, makaron, marchewka z groszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupe bo wczorajszej libacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez nikt nie ugotowal musialam sama zrobic.Ale te wasze obiadki pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wia
golabki w sosie koperkowym i marchewka z groszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ochote na frytki i jakas dobra chrupiaca salatke z kurczakiem albo krewetkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierogi ruskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mortadele z ziemniakami i ogórkiem kwaszonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×