Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Astax

Marzy mi sie 10 kg w miesiac

Polecane posty

Gość Algora

Wodę, soki i herbatę pij między posiłkami. Na pół godziny przed jedzeniem wypij szklankę wody mineralnej – wypełnisz żołądek i szybciej poczujesz się syta 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleczka

Jedz jajka zawierają chude i sycące białko, które pomaga w walce z nadprogramowymi kilogramami. Białko jest podstawowym budulcem mięśni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka43

OK 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela

A mi się 15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleona

Tajniki diety kopenhaskiej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa

dieta, dieta i jeszcze raz dieta...... Racja!

rankingkobiet.pl/Dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keva

Mi dieta nie pomogła ostatnio szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaHelena

A próbowałaś diety sokowej od sportfoodsoki? Soki są świeże, naturalne i bogate w witaminy, pozwalają też przeprowadzić detoks organizmu. Zestawy do kupienia pod adresem: www.sportfoodsoki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eria

Ja schudłam 30kg uwierz w marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

Ami 5kg ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela

Odchudzanie zaczyna się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella

Dietę dla osób, które próbowały keto, głodówek, 1500, 1200, 1000 kcal i innych, nie tylko dla sportowców i osób publicznych wprowadza na rynek Karniak.pl - do tej pory byli dostępni jedynie dla sportowców i osób publicznych teraz otworzyli się na osoby prywatne i firmy. Od 50 zł za kompletną dietę odchudzającą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia

Zacznij biegać 10kg spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jol

Biegalam i ledwo 2kg spadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka

Wiesz, co Ci powiem? Jest to możliwe.  Schudłam 12 kg w 30 dni dzięki lekkiej diecie karniak.pl, a zamawiałam ją bezpośrednio przez tę stronę internetową. Wzięłam wersję za 29 zł z dobranymi pode mnie składnikami, bo jednak jestem dość wybredna i szybko zgubiłam wagę. Jestem zadowolona, a też chodziłam najedzona, nie miałam problemów posiłkami. Wypróbuj, warto! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oglądałam filmik na yt gdzie wlasnie laska 9 kg schudła w miesiąc, jej dieta to była taka że nie jadła śniadań, jadła lunch o 13, i kolacje o 18, i zazwyczaj to było tak że na luch było 1 jabłko i 2 jaja na twardo, czasem z jogurtem nat i maslem orzechowym, albo kiwi i truskawki, a na kolacje jadła tofu i ziemnaki słodkie albo ryż brążowy, czasem zupę, a jak miała ochote na słodkie to jadła więcej jabłek z masłem orzechowym. i jeśli miała 1 dzień w tygodniu słabości że zjadła chipsy albo ciastko to szła na siłownie i robiła cardio 45 min. a w ciągu normalnych wieczorami chodziła na spacer 60 min. i jadła od 800 kcal w te dobre dni, do 1600-2000 w drugniejsze dni. i zeszła z 55/165 cm na 45 kg i była zajebista 🙂 i ja też od dzis jem jaja na twardo i inne takie 😜 i po pracy ide kupić tofu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj rano zjadlam banana i kawe, na obiad 2 słodkie ziemniakii jogurt, na kolacje koktajl bialkowy truskawkowy i garsc orzechow nekowca, i dziś 1kg mniej na wadzę:) no i staram sie pic 2 l wody dziennie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj cel to tak wlasnie 10 kg w miesiac, nawet jesli sie nie uda, i strace tylko 5 kg, to tez bedzie super, ale motywacja jest wieksza gdy cel większy a mało czasu 🙂 polecam@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje figurena problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam figurena koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. figurena to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jeśli szukasz pomocy dietetyka, zapraszam na www.paysteer.com , gdzie możesz porozmawiać z doświadczonymi dietetykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 kg w ciagu miesiąca. góra 4 to jest zdrowe, ale na pewno nie 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×