Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Doskowska

Pałac Kobylin hotel i konferencje?

Polecane posty

Gość Doskowska

Jakieś opinie? Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat tego hotelu? Mam w planach zorganizować tam niewielką konferencję i myślę nad noclegiem dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesda
Polecam! piękne miejsce i bardzo miła obsługa. Pani na recepcji była przesympatyczna i pomocna. Pokój czysty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroskac
Warto zwrócić uwagę na ten lokal. Ceny zaskakująco niskie, a jakość usług wysoka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksikowska

Ja polecam się tam wybrać. Bardzo ładny obiekt, okolica zadbana i oczywiście restauracja do której waro się wybrać. 🙂 już dwa razy tam byłam i osobiście podobało mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutadan

jestem zakochana w tym miejscu! piepięknie tu jest! mam chęć wybrać się tu na sesję narzeczeńską i za dwa lata chcemy zrobić tu wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenne
Dnia 30.07.2019 o 16:59, Gość danutadan napisał:

jestem zakochana w tym miejscu! piepięknie tu jest! mam chęć wybrać się tu na sesję narzeczeńską i za dwa lata chcemy zrobić tu wesele.

Zgadzam się, jest przepięknie. Otoczenie zachwyca. 🙂 a i restaurację mają bardzo dobrą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OleskaP

a jak wyglądają kwestie terminów jeżeli chodzi o komunie? chciałabym zorganizować tam w przyszłym roku, bo już raz tam byłam jako gość. 🙂 ma ktoś jakieś informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam na komunii w pałacu Kobylin i sama organizowałam chrzciny naszej córeczki. Potrafię pięknie przygotować imprezę. Ładne wnętrza, klimatyczny ogród. Świetna kuchnia i perfekcyjna obsługa. Można tam spokojnie urządzać imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×