Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie kobiety nie zasluguja na uczucie?

Polecane posty

Gość gość
02:07 W punkt. Debilka najpierw obraża w 01:57 a teraz innym to samo zarzuca. Zaburzona jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy mi że dostaje więcej niż ochlapy od ciebie mimo że nikt cię o głos nie pytał nie waruj, siad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź ten pysk spomiędzy moich nóg. Takiemu czemuś lizać nie daję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wystarczy mi że dostaje więcej niż ochlapy od ciebie mimo że nikt cię o głos nie pytał lapka.gif nie waruj, siad. x A ty znów te gadki o warowaniu. Spjertalaj na katafalk Wieczorna/Zylowa/Zakała czy jak tam cię zwą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:12 Tutaj już też ją rozgryźliście? Z nią jest gorzej niż się wydawało. Zakała polskich forów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno widzisz mnie jako jakaś zakale z kafe. Widzę że schizofrenia postępuje w tempie dzambo dżeta. Współczuje. Idź poszukaj mnie tam gdzie mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jeszcze się wypowiada poza kafe? Na temacie o związkach dziewczyny pisały że gdzieś kogoś prześladuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podobno widzisz mnie jako jakaś zakale z kafe. Widzę że schizofrenia postępuje w tempie dzambo dżeta. Współczuje. Idź poszukaj mnie tam gdzie mnie nie ma. x To ja pisałam że jesteś Zakałą a nie laska wyżej z którą cały czas gadasz :D Chyba jednak kto inny ma Schizofrenię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:13 Ja c***isałam żebyś wzięła łeb z moich ud. O żadnej zakale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chęcią też się dowiem. Powodzenia w detektywistycznej działalności a tymczasem waruj. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:14 Na razie się u was zadomowiła. Na wasze nieszczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z chęcią też się dowiem. Powodzenia w detektywistycznej działalności lapka.gif a tymczasem waruj. Pa. x Zawsze takiego przygłupa strugasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakała vel Wieczorna, żadnym detektywem nie trzeba być żeby cię namierzyć. Idź się wyżywaj w temacie vlogerek. Pozwy przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zakała vel Wieczorna, żadnym detektywem nie trzeba być żeby cię namierzyć. Idź się wyżywaj w temacie vlogerek. Pozwy przyjdą. x To już nie tylko na kowbo tak skończy? Leję :D Jakie są jeszcze inne fora, na które mogłaby się przenieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahaha :D haha. Serio? Nie zanizam się do poziomu gimbazy bo dla tych są tworzone vlogi którymi takie jak ty się podniecaja. Pozwy idą i dojść nie mogą od roku. Chyba z zaświatów. Haha. Żal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ta cała Zakała istnieje i jest nią ta Wieczorna z tematu o starszych partnerach? od prześladowania laski na Samosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:20 Ty się zlituj nas samą sobą kobieto. Jak na razie dalej życie tobie nie wychodzi i ogranicza do szukania w co drugiej wypowiedzi twojej forumowej lesbijskiej obsesji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ahahaha smiech.gif haha. Serio? Nie zanizam się do poziomu gimbazy bo dla tych są tworzone vlogi którymi takie jak ty się podniecaja. Pozwy idą i dojść nie mogą od roku. Chyba z zaświatów. Haha. Żal mi ciebie. x Widać niejednej osobie zaszłaś za skórę Wieczorna aka Zakała. Ja sprawy z innego forum nie znam, ale od vlogerek pozwy dostaniesz i to ci gwarantuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Projekcja. Siuga Oł dadi dadi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:20 No chyba to ta, ale sprawa nie dotyczyła Samosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no ok. Czekam niecierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:27 cała Zakała :D Ona chyba jeszcze miała problemy z alko. Wyśmiewała też choroby fizyczne, wszystko pasuje, jesteście genialne kafeterianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja? No popatrz. I figura i kariera idą ku jeszcze lepszemu :classic_cool: Pocaluj mnie w moje twarde poslady. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ja? No popatrz. I figura i kariera idą ku jeszcze lepszemu cool.gif Pocaluj mnie w moje twarde poslady. DOBRANOC x Tak. Masz rację. Niewątpliwie. Twoja kariera na kafeterii nabrała większego rozpędu niż na kowbojkach :D W sumie...Nie nabrała. Więc nawet tu ci nie wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beka :D Zabolało Wjeczikupę skoro poszło prostactwo w ruch :D Przewidywalna jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:29 co za wulgarne babsko z ciebie jest kobieto. Może w twoim domu takie odzywki są normalne ale nie na forum publicznym. Prawdziwy Zakaluch/ Wieczorna z ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic gorszego niż przećwiczone poślady u babsztyla. Fuj. Nie dość że odzywki na poziomie Seby to jeszcze wygląd niekobiecy. Nic dziwnego, że tu gnije na forum tyle czasu, bo nikt jej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza twarda dupa niż twoje obwisle cyce i oble ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepsza twarda d**a niż twoje obwisle cyce i oble ciało lapka.gif Zgłoś Takich cyców to nawet po operacji mieć nie będziesz :D Nietrafione jak zawsze. Ułomna androgyniczko na ciele i umyśle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×