Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie kobiety nie zasluguja na uczucie?

Polecane posty

Gość gość
Boże. Tak uwielbiam to, ze jestem od Ciebie lepsza w każdym aspekcie i tak uwielbiam patrzeć na to, jak się nieudolnie tutaj rzucasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepsza twarda d**a niż twoje obwisle cyce i oble ciało lapka.gif Zgłoś Zakała kogo ty oszukujesz potworze? Szukasz nieistniejących wad w forumowiczkach i juciuberkach bo sama jesteś totalnym nieudacznikiem siedzącym tu całe noce. Szkoda mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marnie skończysz ze swoją psychika. Wspomnisz moje słowa któregoś dnia. Dziękuję za tekst o vlogerkach o pomyśle jakbym miała to oglądać. Mejd maj najt. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tego suchoklatesa z szerokimi barami, męskimi pośladami i niekształtnym łbem każda kobieca krągłość jest obła :D Idź szukaj Nymfette daunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten babsztyl prześladował chyba też Noxelię, a teraz udaje, że YT-berek nie ogląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Marnie skończysz ze swoją psychika. Wspomnisz moje słowa któregoś dnia. Dziękuję za tekst o vlogerkach o pomyśle jakbym miała to oglądać. Mejd maj najt. Papa. x Nie posikaj się ze strachu. Marnie ci wychodzi udawanie. Wiemy że oczerniasz te dziewczyny i dostaną twoje dane jak tylko pierwsza z rzędu osoba je pozyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Marnie skończysz ze swoją psychika. Wspomnisz moje słowa któregoś dnia. Dziękuję za tekst o vlogerkach o pomyśle jakbym miała to oglądać. Mejd maj najt. Papa. x Doskonale je znasz i regularnie oczerniasz, więc się nie wykręcaj. Widać ludzie cię tu znają. Tchórzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie widzę jak jarasz się rzeczami których nie robię i których nie mam. Zwłaszcza tym że jestem w twoim mniemaniu grubym pasztetem :D biedna, smutna dziewczynka która musi obnażac swoje wdzięki w internecie. Wyszło szydlo z wora czym się karmisz. Czekam na te słynne pozwy. A tymczasem nara bo nie chce mi się dyskutować więcej z histrioniczka. https://kobieta.wp.pl/zaburzenia-histrioniczne-czy-takich-kobiet-nalezy-unikac-5982686794703489a Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Marnie skończysz ze swoją psychika. Wspomnisz moje słowa któregoś dnia. Dziękuję za tekst o vlogerkach o pomyśle jakbym miała to oglądać. Mejd maj najt. Papa. x Nie posikaj się ze strachu. Marnie ci wychodzi udawanie. Wiemy że oczerniasz te dziewczyny i dostaną twoje dane jak tylko pierwsza z rzędu osoba je pozyska. Zgłoś Ona tu oczerniała każdego.Na nią wołają tu Zakała.Pisala w wątkach o starszych partnerach, Noxelii i jutuberkach.W tym Bogusi,Baszak i Szusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Właśnie widzę jak jarasz się rzeczami których nie robię i których nie mam. Zwłaszcza tym że jestem w twoim mniemaniu grubym pasztetem smiech.gif biedna, smutna dziewczynka która musi obnażac swoje wdzięki w internecie. Wyszło szydlo z wora czym się karmisz. Czekam na te słynne pozwy. A tymczasem nara bo nie chce mi się dyskutować więcej z histrioniczka. https://kobieta.wp.pl/zaburzenia-histrioniczn e-czy-takich-kobiet-nalezy-unikac-5982686794703489a Nic dodać, nic ująć. X Jesteś przygrubym i umięśnionym pasztetem Zakała, chociaż to dziwne, jak robisz masę przy swoim nałogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:44 Kto się kim jara i obsesyjnie szuka Nimfetki i wnosi temat swoich badziewiastych pośladów? Znowu robisz to samo. Wymyślasz jakieś histerie i szukasz linków. Nie widzisz jak się ośmieszasz kobieto. Masz schizofrenię, ale nieleczoną i połączoną z jakimiś kompulsami i to jest prawdziwa tragedia https://psychiatria.mp.pl/choroby/78549,schizofrenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu się zaczęło :D Wieczorna wyszukuje linki o zmyślonych zaburzeniach i podnieca się Nimfetką :D Nawet z nią nie piszesz ułomko :D Zaczepiasz każdego kto się z tobą nie zgadza bo węszysz w nim Nimfę. Łatwo to pociągnąć i cię podpuścić. Jesteś jak dziecko. A to że to ją stalkujesz to jak widać fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorna/Zakała ma schizofrenię. Prosto z tego artykułu. Częstym zjawiskiem jest również pogłębiająca się obojętność chorego. („Teraz mamy taką trudną sytuację, a on/ona się tym w ogóle nie przejmuje”, „On/ona się przejmuje różnymi dziwnymi sprawami, tylko nie tym, co potrzeba”, „Zupełnie nie obchodzi go/jej, co ja czuję, co się ze mną dzieje”, „On/ona mówi czasami takie dziwne rzeczy, tak dziwnie się zachowuje”) - dlatego ta cała Wieczorna tak chamsko pisze o śmierci i chorobach innych ludzi, bo ona nie ma emocjonalności normalnej osoby. Dlatego się śmieje z wypadku Szuszy czy Bogusi. Wszystko się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Urojenia ksobne polegają na przekonaniu chorego, że jest obserwowany i obmawiany" - proszę bardzo, wszędzie szuka tych vlogerek czy tej Nimfetki z innego forum, chociaż nic nie wskazuje że one z nią piszą w konkretnej chwili. Do mnie pisała jako do Nimfetki, a potem jako do Szusz i Anioła Na Resorach w innym wątku. "W przypadku halucynacji wzrokowych chory widzi różne kształty, rzeczy, osoby/postacie, które nie istnieją w rzeczywistości" - opisujesz rzeczy, które nie istnieją. Choćby widzi w ludziach zainteresowanie swoją osobą, jakiego nie ma. Pewnie te całe pośladki to też jakaś jej fiksacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On/ona się przejmuje różnymi dziwnymi sprawami, tylko nie tym, co potrzeba”, „Zupełnie nie obchodzi go/jej, co ja czuję, co się ze mną dzieje”, „On/ona mówi czasami takie dziwne rzeczy, tak dziwnie się zachowuje” x To jest trafione w punkt. Nie wiem jak na kafeterii, ale na kowbo Wieczorna pisała chore i dziwne dla normalnych ludzi rzeczy i potrafiła tam ciągle siedzieć po kilkanaście godzin na dobę. Jakby nie miała żadnej rodziny ani nic. Tylko Nimfetka się liczyła. Nawet tematy szły o Nimfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz jak to jest Zakaluch/Wieczorna :D Karma jest suką :D Diagnozujesz za plecami youtuberki czy jakieś dziewczyny z forum a teraz ciebie to samo spotkało :D Ale w twoim przypadku ta diagnoza chyba jest trafna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forach nie siedzą ludzie normalni tylko z problemami i to często psychicznymi, najlepiej widać to po tematach jakie zakładają i odpowiedziach jakie dają komantujący. Normalni zdrowi psychicznie ludzie żyją swoim życiem i nawet im do głowy nie przyjdzie opisywać tutaj swoich problemów. Jest dokładnie tak jak powiedział David Cameron o swoim społeczeństwie w sieci. P.s.Każda kobieta, osoba zasługuje na uczucie na miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Na forach nie siedzą ludzie normalni tylko z problemami i to często psychicznymi” x W takim razie opowiedz o swoich problemach, być może psychicznych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery dziś zrobili coś złego strasznego z jakichś przyczyn, może mieli problemy psychiczne i tyle. Nawet na wojnie gdy ty nienawidzisz wroga to ten wróg ma ludzi którzy go kochają i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery dziś A ty rozumiesz o czympiszesz pisząc do mnie takie pytanie!? EMPATIA CZŁOWIECZEŃSTWO obce słowa tobie zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze szczery każdy zasługuje na miłość. I każdy ja w sobie ma. Nawet morderca. Małe cząstki miłości ale gdzieś ona jest. Rozumiem, że jesteś szczery więc nie będę się czepiać Twoich poglądów poprostu są szczere. Ale nie zawsze masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNara
zawsze szczery dziś Idz do psychiatry lub psychologa to wyjaśnią tobie. Piszesz dwa słowa na krzyż i co ktoś czytający ma z tego wywnioskować. Tysiące a może nawet miliony lat ludzkości , rozwijania umiejętności porozumiewania się nie burcząc i sapiąc a niektórzy dalej porozumiewają się jak by utkneli w epoce kamienia łupanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×