Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slvie

Dlaczego jesteście sami?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś gość dziś Z Ale tego, ze to mezczyzni bronia, chronia, poswiecaja sie juz nie widzisz?! A no tak bo przeciez wy porzadnych mezczyzn olewacie! x buahahahahahahaha no chyba ze w filmach z epoki sredniowiecza :D chlopcze, co wy bronicie? co chronicie? jak sie poswiecacie? wyniesienie smieci to nie poswiecenie to obowiazek, domowy rowniez twoj, a wojny sie skonczyly wiec nie masz co bronic wspolczesni faceci to zalosc, posozyty i lenie nic wiecej, a porzadny facet to wymysl nieatrakcyjnych facetow zeby przyciagnac kobiety, tylko i wylacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
palma wam odbija dziś gość dziś Sami frustrac***echowiec.gif Zgłoś same niedoroohane pannice, a jak przysłowie mówi "baba bez bolca dostaje........" no wiadomo co x jak takim wulgarnym chamem jestes bez szacunku do kobiet to nic dziwnego ze jestes sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego kompletnie nie rozumiem... kobety biadola , że faceci maja wygorowane wymagania...a mężdczyźni płaczą ,że kobiety wola badboy'ow ...i leca na hajs... Pewnie prawda leży po środku lub.... samotni powinni zmienić sposób myślenia.. Ja po 3 nieudanym związku poszłam na terapie..nie wierze w pecha. Czegoś takiego po prostu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slvie
pewnie wzorzec z dzieciństwa,od rodziców,ma znaczenie. Jak wygląda taka terapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj wy zacne paniusie
gość 2018.05.05 wyluzuj, pipa czy wagina to jedno i to samo, po co nazywać rzeczy "ładnie" jak można potocznie i każdy wie o co chodzi, nie bądź taka paniusia znowu bo masz taką samą cípe która wymaga roohania jak każda wiejska dziewucha, więc zacznij komuś dać zaroohać i ci szparke wylizać a uśmiech wróci ci na gębe i będzie życie piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Twój Myszek
MYSZA1987 wczoraj skarbie, miałaś 3 niewypały bo nie byłaś ze mną, bo pewnie mnie olewałaś, wybierałaś, wybrzydzałaś, leciałaś na debili i pustaków a mnie omijałaś, nie dostrzegałaś, traktowałaś jak powietrze, ale ja dałem rade, wyszedłem ze skorupy, wymężniałem, poznałem kogoś, mam wspaniałą rodzine z normalną kobietą nie z księżniczką która cuduje, wybrzydza, czeka na gotowe a potem płacze bo debile i pustaki ją wyrolowali a ona się tego "nie spodziewała" jak wszystkie inne w tej sytuacji, bo kierują się głupotą zamiast rozumem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama bo kiedys poznalam takiego typowego "alvaro" ktory troche mi namieszal w zyciu. Nie, nie dalam sie zbajerowac ;) ale od tamtej pory nie mialam nikogo, nic mi sie nie ukladalo a facetom ciezko bylo mi zaufac. On jest teraz sam,ja tez jestem sama... Czasem mam jeszcze nadzieje ze wrocimy do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez łzy do szczęścia
MYSZA1987 wczoraj Ledwo masz 30stke i już 3 razy spalona, ale niektóre kobiety takie coś właśnie muszą przejść aby zacząć doceniać faceta który będzie je naprawde kochał. Więc bez paniki, bo i ty trafisz na swojego, tylko to nie będzie ktoś kogo się spodziewasz, a może nawet kompletnie odwrotny to twoich wcześniejszych "wymagań". Przestań wymagać i chcieć a zacznij CZUĆ, dopiero poznasz sens tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mam ok 25 kg nadwagi, jestem skromną, taką szarą myszą i nikt mnie nie zauważa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac daleko mi od ksiezniczki....bardzo daleko...Jestem rowna dziewczyna jak to mowia inni... wole byc blizej przyrody niz latac po galeriach..Zostalam wykorzystana i bardzo zraniona i ktos brzydko mowiac zabawil sie moimi uczuciami. Ci co pisza , ze wymagam , lece na kase czy pozycje sa w wielkim bledzie ! Nie mam pojecia skad w ogole takie ocenianie ?! Moze nie zauwazalm innych chlopakow bo mam niskie poczucie wartosci i nie umialam :? Dlaczego jestem postrzegana jako glupia ? A nikt nie widzial tego jak bralam w styczniu psychotropy i mialam proby samobojcze. Predzej wolalabym umrzec jako stara panna niz przechodzic drugi raz przez cos takiego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×