Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slvie

Dlaczego jesteście sami?

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj masz zrytą psychike, pewnie problemy od dzieciństwa, zaburzenia, rodzice dali ci zły przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem roślinką
gość wczoraj gość dziś dobrze by bylo znalezc takiego faceta, tez mam chyba wygorowane wymagania juz od kilku lat jestem sama.. Zgłoś A jakie to ma waćpanna te "wymagania"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sam od wyprowadzenia się mojej zony czyli ok 2 lat/ A dlaczego? bo na początku nie szukałem a teraz niby szukam ale słabo mi to idzię ;) a jak sie szykuje cos poważniejszego to sie wycofuję. Może kiedyś sie to zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstalam sie niedawno i zaczynam to odczuwac, niestety wiem ze nie moge z nim byc Jestem 30 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama i tak już zostanie. Kobiety takie jak ja nie mają powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała żeby mój mąż był przystojny, dość wysoki. Sama też jestem ładna w miły sposób, wysoka i szczupła. Żeby się na niego miło patrzyło. Ale chyba wszyscy przystojni po 30 są zajęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała zeby mój partner był dobry, odpowiedzialny i był w zbliżonym wieku do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;22 bylam taka porządna szanowałam się bez miłości do łóżka nie szłam i co zostałam sama co mi po tym i kto to doceni? skoro jestem 37 letnią starą panna, widze ze te puszczalskie są szczęśliwe mają dzieci i kochającym mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sama bo boje sie ciazy, nie chce dzieci nigdy, nie chce truc sie hormonami dla jakiegos byle jakiego faceta, nie chce byc przymuszana do seksu a to faceci potrafia idealnie ;/ zwiazek kojarzy mi sie z byciem zestresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama,bo nie jestem atrakcyjna, a to powoduje moją nieśmiałośc w kontaktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama bo jestem dziewica 30+ i nie przyznalabym sie do tego zadnemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.04.29 Jestem sama i tak już zostanie. Kobiety takie jak ja nie mają powodzenia. Zgłoś Takie jak Ty? A jakie to są?, bo NIC nie napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi ręce i głowa
gość 2018.04.29 Ja bym chciała żeby mój mąż był przystojny, dość wysoki. Sama też jestem ładna w miły sposób, wysoka i szczupła. Żeby się na niego miło patrzyło. Ale chyba wszyscy przystojni po 30 są zajęci. Zgłoś Taaa wysoki i przystojny aby inne ci go zazdrościły i się na niego gapiły oraz go kusiły, ale on oczywiście aby ich nie widział i nie zauważał tylko był wpatrzony w ciebie jak w gwiazdke z nieba. Piękne masz sny lecz NIE REALNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.27 Ciche,mało przebojowe,nie wyróżniające się urodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie jest łatwo znaleźć kobietę która będzie miała to coś co przyciąga i z przyjemnością będzie można z nią uprawiać seks zaspokajajac swoje wszystkie potrzeby i cieszyć się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceta rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnych mezczyzn jest znacznie wiecej ale tacy nie sa modni w kobiecym swiecie bo sa tacy normalny czyli nudni, nieatrakcyjni, nie blyszczacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama 7 lat. Dlaczego? Nie lubię zobowiązań, nie lubię oczekiwań i boję się rozczarowania i tego, że nie będę wystarczająco dobra dla kogoś. No i nie chce mi się depilować. A poza tym, mam bardzo wysokie wymagania i podoba mi się bardzo niewielu facetów. Lubię rzadki typ urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 0/10 kobieta nigdy nie przyznalaby ze ma wysokie wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - bzdura. Jestem świadoma tego, co się dzieje w moim życiu i wiem, dlaczego jestem sama. Nie mam 16 lat, jestem inteligentną kobietą, umiem diagnozować problemy, również własne. Wiem, że mam wysokie wymagania, wiem, że nigdy ich nie obniżę, bo dla mnie to minimum, które musi spełniać facet. Wiem, że zawsze będę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygorowane wymagania to c la ciebie minimum? Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - dla mnie cechy, których szukam, to minimum. Dla reszty świata to już wygórowane wymagania. Przystojny w moim rozumieniu tego słowa, wyższe wykształcenie, dobra, stabilna praca, dobry dochód, mieszkanie, samochód, obycie, znajomość literatury, kultury wyższej, oczytanie, znajomość języków, obycie w świecie, pasje, ustabilizowana przeszłość, brak nałogów, długów, zamiłowania do picia i narkotyków. Opanowany i stabilny charakter, chęć do uczenia się, zdolność do kompromisu, otwarty umysł, chęć sformalizowania związku bez konieczności posiadania dzieci. NO i koniecznie ateista, ew. agnostyk. Zdaję sobie sprawę, że to są ogromne wymagania, bo 90% facetów ich nie spełnia z marszu. Ale ja poniżej tego nie zejdę, bo i tak się związek rozpadnie, i tak. Po co marnować czas i uczucia faceta, który nie spełnia połowy tego, skoro wie, że i tak z nim nie będę, a w tym czasie mógłby spotkać kogoś bardziej odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sama , bo faceci maja wygorowane wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ad78
gość dziś 1.27 Ciche,mało przebojowe,nie wyróżniające się urodą. Zgłoś Ja taką właśnie mam i jestem z nią ponad 15 lat i mamy dzieci, a seks jest taki jakbyśmy się dopiero poznali. Nie była to żadna wielka miłość bo nie była w moim "typie", ale nauczyłem się ją kochać taką jaka jest. Nie wierz w bzdury że masz być taka czy siaka, masz być sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestem stworzona do tego żeby być samą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie dziwie się że jesteś sama, ale tak to raczej już zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie samo zero
gość dziś jestem sama , bo faceci maja wygorowane wymagania Zgłoś Niektóre kobiety też, więc traf na takiego który patrzy na życie podobnie jak ty i ma normalne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darwin 101
gość dziś tak najlepiej, nie psuj puli genetycznej produkując następne pokolenie z podobnymi "usterkami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen o księciu
gość dziś Bo jestem stworzona do tego żeby być samą. >> to już mega bzdury, ale jak chcesz w to wierzyć to tak rób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×