Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slvie

Dlaczego jesteście sami?

Polecane posty

zanim sie zakochalam bylam wrazliwa 26 letnia kobieta z pasjami, inteligentna podrozniczka , dobra praca i wlasnym mieszkaniem..potem zaczelam sie spotykac z facetami , ktorzy zniszczyli mi zycie...( dwoma) Moj ostatni zostawil mnie w sylwestra tego roku , w ciazy...powiedzial , ze jednak czuje cos do ex. Poronilam.. Mam teraz 31 lat prawie i nienawidze mezczyzn , mam uraz do ludzi ...chyba juz cale zycie bede sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:01 Bzdury bo ty tak sądzisz? Nic o mnie nie wiesz w związku z tym daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MYSZA1987 dziś Czyli nienawidzisz mezczyzn bo jestes glupia i lecisz na dupkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursy potrzebujecie
MYSZA1987 dziś przykre ale to twoja wina że dałaś się podrywać dupkom, co z wami kobietami jest nie tak? Prawie wszystkie robicie IDENTYCZNE błędy z facetami. Powinny być chyba dla was jakieś kursy i szkolenia, bo wy jakieś ułomne jesteście w tym temacie, aż mi was szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slvie
16.50 A Ty jako mężczyzna pokazałeś swoją wypowiedzią 'klasę',nie ma co. Jeśli tylko tacy 'mężczyźni'są wolni to ja dziękuję. :o Mysza,przykro mi z powodu poronienia. Dla kobiety nie ma chyba nic gorszego. Mam nadzieję,że jeszcze będziesz szczęśliwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darwin 101 2018.05.01 - to teraz wyobraź sobie kobietę, która ma wszystkie wymienione przeze mnie cechy i pomyśl jaka to straszna strata dla puli genetycznej, że nie znajdzie samca na swoim poziomie. Tak właśnie wymierają najlepsze egzemplarze, a rozwija się bylejakość i masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem sama bo faceci maja nierealne wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ci co nie maja to pasozyty, pijaki, cpuny i patola, wiec nie ma w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to ZŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całuje w dzyndzelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cofnięty licznik
MYSZA1987 dziś nie jestem glupia , po prostu sa ludzie , ktorzy oszukuja innych Zgłoś to dlaczego nie potraficie ich na kilometr rozpoznać tylko dajecie się oszukiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slvie
idź ubliżać w innej miejsce,dziecko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakość to nie ilość
gość dziś jestem sama bo faceci maja nierealne wymagania Zgłoś buahahaha, faceci? niby jakie nierealne? i przestań z tymi durnotami że faceci chcą modelki bo to już jest stare. Faceci chcą kobiety szczere i prawdziwe a nie durne lalki barbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kursy potrzebujecie
slvie wczoraj bo co? bo prawde pisze to już jestem zły? Nieraz wam trzeba prawde prosto w oczy powiedzieć, ale wy wolicie jak badboy wam słodzi, więc potem rezultaty takie jak MYSZKA1987 i płacz i biadolenie że faceci są be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl logicznie ciotka
gość wczoraj jeśli by była taka 'wspaniała' to by się rozmnażała i pula genetyczna by nie ucierpiała, a ona taka "mundra" że aż głupia i zamiast pomagać puli genetycznej i ją polepszać to tylko jej szkodzi, więc raczej taka 'wspaniała' nie jest, rozumie królewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczere i prawdziwe tzn takie zeby byly dopasowane pod wasze dyktando wtedy jest szczera i prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tu na forum napisal "Faceci nie rozumieją kobiet i nawet nie chcą zrozumieć i uważają za istoty mniej inteligentne które trzeba adorować by dostać dziurę" dlatego jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa to przez ciebie szmato
gość wczoraj faceci to ZŁO Zgłoś Przepraszam ale to kur*wa kobieta zniszczyła raj, więc jak faceci to zło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slvie wczoraj idź ubliżać w innej miejsce,dziecko lapka.gif Zgłoś Dziecko? Mam więcej lat niż ty lalunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami frustraci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa to przez ciebie szmato dziś gość wczoraj faceci to ZŁO Zgłoś Przepraszam ale to kur*wa kobieta zniszczyła raj, więc jak faceci to zło??? x w bajce o raju tak, ale nie w prawdziwym zyciu faceci niszcza ten swiat, zabijaja, gwalca, napadaja, morduja, wszystko dewastuja, popaprany podgatunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo faceci to meskie korfy dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysza,przykro mi z powodu poronienia. Dla kobiety nie ma chyba nic gorszego Z Przeciez wy kobiety domagacie sie aborcji! Czego wy w koncu chcecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z Ale tego, ze to mezczyzni bronia, chronia, poswiecaja sie juz nie widzisz?! A no tak bo przeciez wy porzadnych mezczyzn olewacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma wam odbija
gość dziś Sami frustrac***echowiec.gif Zgłoś same niedoroohane pannice, a jak przysłowie mówi "baba bez bolca dostaje........" no wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wy baby jesteście zło
gość dziś Faceci przez WAS baby muszą to wszystko robić, bo wy ciągle tylko chcecie więcej i więcej, wasza chciwość nie ma końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko samoluby są sami oraz księżniczki z psychozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni sa sami bo nie spelniaja wygorowanych wymagan kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×