Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W PL rozpoczyna sie dzis majówka, macie cos takiego w uk?

Polecane posty

Gość gość

Ojej nie macie, biedaki....macie zbyt goowniana pogode na grilla i wyjscie do Morskiego Oka. Jak mi przykro :D W pracy bedziecie gnić ukowskie przygłupy hahaha. A ja dzis robie karczek , zeberka w miodzie, kotlety devolai i kiełbasa mazurska z grilla:) piwko chlodzi sie w strumyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać jaki jesteś "szczęśliwy " autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ Odpowiadaj na pytanie przebrzydła swinio. Jestem u siebie a ty nigdy nie bedziesz. Rozumiesz to nieudacznico ze stertą zdjec z majorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uhahałaś sie swinio ? To teraz obciagaj ciapakowi za 50funa. Lol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy żre taki syf jak ty autorze. no ale jak widać, ty możesz pochwalić się tlyko żeberkami i kiełbasą - ja mogę pochwalić się tym, że następny weekend jest tzw długi weekend (nie dla wszystkich) tu u mnie, 4 dni wolnego, i jedziemy na rodzinny wypad do innego kraju. rozumiesz porównanie? cie stać na kiełbasę, mnie na Szwajcarię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug prognozy w Polsce dzis miedzy 18 a 22, faktycznie, masz upały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, kawał mięcha , kiełbachy, piwsko z biedry i statystyczny Polak szczęśliwy.... jeszcze się tym szczyci, co za ograniczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12:54 aha zaraz się zacznie ja mieszkam w Polsce i byłam 10 dni w Chorwacji także nie pier/dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnio! Idź stąd! Precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to dzis szwajcaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w uk prognoza dzis 10 stopni i deszcze buahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie u nas w ukeju debilu dzis sie rozpoczyna 1 czerwca- co za debil ja p*****le! Tylko grill i piwsko polaczkow m w glowie, a pogoda wcale nie jest ciekawa, wyobraz sobie pajacu ze w Europie poludniowej, w krajach jak Francja, Hiszpania, Portugalia itd mozna tak weekendy spedzac od marca do listopada. To nie jest jakis sport narodowy , tylko posilek, a normalni ludzi w majowke jak maja wolne to gdzies jada, cos zobaczyc a nie tylko ryj uchlac i nazrec sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest z******ta pogoda juz od dlugiego czasu- nie w UK ale widze ze w Polsce bedzie c*****o, deszcz i pogoda w kratce, wiec bedziesz w szopie musial tego grilla robic, kup duzo browcow i kup rozowe okulary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle to idź stąd świnio! Precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szopie to wy musicie w uk grilla robic :D my w PL mamy parasol ogrodowy i zadaszony taras na dzialce :P i jest full wypas. Zatkalo swinio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha lepiej byc na "wygnaniu" niz w poblizu takich smierdzacych gowien jak autor tego zalosnego tematu. Zatkalo cwelu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej u siebie niz na wygnaniu emigracyjna miernoto buahahahaha :D gnij w uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przyjemnoscia cwelu bede gnila w UK. To forum i ty cwelu przekonujesz mnie o tym ze moja decyzja o wyjezdzie lepsza byc nie mogla hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mamy majówki bo nie wierzymy w bajki (tłumaczenie dla ciebie tłuku : religię) oraz nie jesteśmy komuchami żeby obchodzić święto pracy. Dotarło do łepetyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnio! Idź stąd! Precz do tej swojej obszczanej PL. Świnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehehe przegrywy nie maja majowki na wygnaniu :D 🖐️ zazdroscicie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdrościmy. Czekamy na bilans zabitych na drogach przez polskich pijaków. Kolejny rekord zostanie pobity mimo ciągłych apelów? Na pewno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole polskich pijakow niz islamskich morderców ktorych sa tysiace w uk :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać żeś prosty człowiek, jak świni wystarczy dać trochę żarcia i piwo i już prostakowi nic więcej do szczęścia nie potrzeba, tylko skąd ten ból d**y że ktoś mieszka za granicą, pewnie stąd że jesteś kolejnym przegrywem i frusteatem życiowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam to się nie nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - no normalnie zatkalo mnie jak cholera przegrancu! Ja mam we Francji , na poludniu super pogode przez wiekszosc roku; Parasol to u mnie normalka, stoi przed domem bo jest slonca sporo. Grilla sobie moge zrobic co weekend a nawet w tygodniu i nie obwieszczam tego calemu swiatu. A dzialka to sorki, ale relikt PRL, zal mi ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolisz polskich pijaków którzy w jeden dzień zabijają tyle ludzi co terroryści w kilka lat? Aha... pewnie sam jesteś pijakiem i bronisz swojego tyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast jednego bardzo dlugiego są dwa trzydniowe. Pierwszy na poczatku maja a drugi pod koniec :) Poza tym są jeszcze takie rzeczy jak urlopy, wiec mozna sobie zrobic dlugi weekend wtedy kiedy nam pasuje a nie wtedy kiedy wszyscy gdzies jada i polowe wolnego spedzi sie w korkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co miesiąc mam 13-15 dni wolnych plus 36 dni urlopu płatnego rocznie. Także mogę sobie zrobić lepsze wakacje niż jakaś śmieszna majówka ;) i to wtedy kiedy inni siedzą w pracy, więc plaże czy lasy są puste :) także nie podniecaj się majówka bo zalatuje wsią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×