Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I_can

1 Maj, zaczynamy odchudzanie!

Polecane posty

Gość I_can

Czesc, od jutra zaczynam odchudzanie, chcialabym zrzucic jakies 4-5 kg. Moze nie jestem jakas gruba..ale mam sporo tluszczyku, ktory w letnich ubraniach nie prezentuje sie ladnie ;-) Chce miec bardziej jedrne cialo, czyli nabrac troche masy miesniowej, a tluszcz spalic. Moze znajda sie chetne kobietki, ktore chca zrzucic troche cialka do lata? :) Zamierzam pic wiecej wody, troche mniej kawy. Jesc wiecej warzyw, zredukowac slodycze, lody.. ktorych w ostatnim czasie jadlam naprawde duzo. Od pewnego czasu chodze na sport 2 razy w tygodniu.. moze troszke wzmocnilam miesnie..ale jakos nie widze poprawy w wygladzie.. Wiec dodam do tego 1-2 razy bieganie (na poczatek ok 4 km..wiecej nie dam rady :P) Byloby mi milo, gdyby ktos zechcial sie dolaczyc :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn, juz od dzis zamierzam zdrowo sie odzywiac..ale od jutra oficjalnie startuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie dołączę. Chcę zrzucić jeszcze 2 kg. Ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astax
Hej. Ja zaczelam kilka dni temu. Przez 5 dni robilam diete na bazie zielonych koktajli. Schudlam 2,6 kg (z 69,6 kg). Wczoraj nieco pofolgowalam ale dzis wracam na dobre tory. Na kilka najblizszych dni mam plan low carb. Tydzien temu powrocilam tez do cwiczen w domu. Bede sie wazyc co 5 dni bo jak robie to czesciej to za batdzo demotywuje mnie brak spadku z dnia na dzien. A ile wy wazycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, przepraszam, ze nie pisalam, ale okazalo sie, ze nie moge wyslac zadnej wiadomosci z komorki :/ ja mam prawie 170 cm :) Astax, witaj :) wiadomo, ze nie tracimy wagi od razu.. wiec lepiej nie wazyc sie codziennie, ja staram sie tez wazyc co kilka dni, zawsze z rana, przed sniadaniem :) Ja jestem bardzo drobnokoscista, a co za tym idzie widac u mnie kazdy kilogram. Bo niby moja waga co do wzrostu jest odpowiednia, ale niestety, jestem taka "sflaczala" . Weszlam ostatnio na moja wage.. i okazalo sie, ze mam za duzo % tluszczu w proporcji do miesni.. Dziewczyny, damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
Tez dolacze. Chce schudnac 3 czy 4 kg Mam 165 cm i waze 64,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ma5 :) ciesze sie, ze rowniez dolaczylas :) Masz jakis plan na schudniecie? ps. czy tylko ja mam problemy z kafeteria- nie widze w ogole na stronie glownej, gdy ktos doda nowy post- jakby strona sie nie aktualizowala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
Odchudzam sie juz od jakiegos( dluzszego) :) czasu. Zasad jednak nie zmieniam. Nie uznaje zadnych glodowek, wyrzutow sumienia z powodu np. galki lodow. To glupie i na dluzsza mete nioplacalne Staram sie jesc 4 lub 5 nieduzych posilkow co 3 lub 2,5 godziny Codziennie cwicze lecz nie dluzej niz kilka minut. Codzienie tez sie waze, dzieki temu nie doznaje szoku, ze po tygodniu przybyly 2 kg :) Z kafe sa problemy od dawna. Ostatnio przez kilka dni w ogole nie moglam wejsc. Niegodna czy co?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od poczatku lutego jestem na diecie i zamawiam sobie catering wygodna dieta - super opcja dla kogoś szczególnie kto duzo pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🖐️ Ma5, ja tez nie uznaje glodowek.. ani jakis diet typu 800 kcal.. Wole zdrowo sie odzywiac ..i chudnac wolniej, ale za to wiem, nie sieje spustoszenia w moim organizmie..ale to nie dla wszystkich.. taka metoda nie chudnie sie szybko :P Ide dzis wieczorem na sport, nie nooo.. musze sie ogarnac, mamy juz maj..a moje sukienki/ ubrania nadal sa na mnie bardzo opiete :O a juz nie wspomne ..jak wygladam w bikini :O ale..do urlopu jeszcze troche czasu zostalo gosc- faktycznie, jak ktos ma prace i duzo innych zajec, to dobry pomysl z cateringiem.. Ale ja poki co siedze w domu z malym dzieckiem, ..a i uwielbiam gotowac, wyszukiwac nowe przepisy, wiec staram sie na kilka dni zaplanowac jedzenie. Ide zrobic sniadanie, zrobie kanapeczki z chlebem pelnoziarnistym, serkiem, pomidorem, szczypiorkiem... nic specjalnego....a co u was dzis dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
I_can, fajnie, ze jestesmy zgodne, ze glodowki to glupota Dzis bede sie starala nieco ograniczyc bo po wczorajszym wieczornym melanzu zoladek mi sie buntuje. Taa, zapomnialam napisac ze ja jestem bardzo madra w dzien, wieczorem roznie bywa, czasami jem o wiele wiecej niz powinnam Dzis na sniadanie chleb z serkiem i ogorkiem, na drugie ananas z bialym serem i mielonym lnem, na obiad chce zrobic ziemniaki ze zsiadlym mlekiem i jajka sadzone a na kolacje szynka z salata i pomidorem. Podwieczorek dzis bedzie zalezny od tego kiedy bedzie obiad. Jestem do tylu z czasem, musze najpierw kupic wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlga
Hey! Ja rezygnuje z przetworzone żywności. Waże 58 kg. Chciałabym 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI zakup Slimunox doradziła siostra...początkowo byłam nawet przeciwna... dzisiaj jestem jej wdzięczna. W 3 miesiące udało mi się wrócić dowagi jaką miałam przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam raczej za bardzo doświadczena w tym temacie. Dlatego też niezbyt będę mógł pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za slimunoxy, tabletki, cudowne napoje dziekujemy... nie wierze w takie cudenka. Ma5.. to mamy cos wspolnego, ja tez w dzien pieknie sie trzymam..a sniadanko zdrowe, obiad tez... a potem.. :O NO ale dzis sie ladnie trzymalam, pocwiczylam tez. Ogolnie jestem zadowolona. GoscOlga, ja w sumie to az tak duzo przetworzonego jedzenia nie jem ( z supermarketu- oprocz chipsow).. jesli juz mnie "bierze" ..to na mc`donald :O no ale postaram sie poki co tego nie jesc. Zrobilam dzis zdrowa przekaske..cos ala sezamki.. leza w lodowce .. jutro zobacze czy to sie nadaje do jedzenia.. ( to ma byc jak mnie najdzie na slodkie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji, jak juz tu jestem, to zaktualizuje moje ostatnie wazenie, zrobilam ostatnim razem blad i odjelam sobie cale 200 g :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
To jestem jeszcze bardziej zadowolona, ze dolaczylam. Jakos z bratnia dusza razniej :) Zrobilam taki jadlospis jak planowalam jednak zrezygnowalam z jajek do obiadu a za to do kolacji zrobilam bialkowy chlebek w mikrofali zeby czuc sytosc a nie pakowac za duzo wegli. Zrobilam jakby przymiarke do rozdzielnej. Podwieczorku nie bylo bo obiad byl pozno Napisz koniecznie jak robilas te sezamki 20 dkg to prawie przestepstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam 200 g sezamu, 60 g miodu, sezam podsmazylam na patelni, miod podgrzalam (tak, zeby byl lejacy), dodalam wtedy sezam do miodu, dodalam odrobine amarantu preparowanego. Wszystko porzadnie wymieszalam i taka mase wlozylam do foremek. I za chwile do lodowki. Wlasnie na nie patrzylam, forme juz maja :D Przymiarke do rozdzielnej? masz na mysli diete nielaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
Tak, sa rozne wersje, ja wole te mniej restrykcyjna, uznajaca np. zakwaszone produkty mleczne jako neutralne, wtedy jest latwiej Fajny i prosty sposob na te sezamki, musze wyprobowac. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlga
Dziewczyny i jak? U mnie w miarę. Jestem teraz na majówce u rodziców to jeszcze nie jem tak jakbym chciała, ale nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miód pod wpływem temperatury zamienia się w cukier... bardzo zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Hej Olga, u mnie dzis nie ma swieta, jest "normalny" dzien...To teraz musisz troche uwazac na tej majowce, by nie jest niedozwolonych rzeczy ;-) Ma5, mam ksiazke z przepisami wlasnie nielaczenia produktow, moze zrobie sobie od czasu do czasu taki "nielaczeniowy" dzien :) gosc- gdy najdzie mnie ochota na slodkie wole zjesc taki jeden batonik z sezamem i amarantem i.. z tym miodem, ktory stracil swoje wlasciwosci ( o zgrozo),ktory ma tutaj posluzyc jedynie jako lacznik, niz batona ze sklepu z przetworzonym cukrem, emulgatorami , barwnikami i konserwantami. A i tak bedzie o wiele bardziej zdrowy, niz batonik ze sklepu. Ja dzis zrobilam na sniadanie jajecznice z duza iloscia szczypiorku i pietruszki, dodalam pare rzodkiewek. Zastanawiam sie co zrobic na obiad i kolacje. Musze przejrzec pare ksiazek z przepisami, zeby sie zainspirowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
A ja, troche przekornie ale nie mam niedozwolonych rzeczy. Wszystko jest ok tylko ilosc ilosc sie liczy Dzis drugi dzien pociagne rozdzielna lub rozdzielnopodobna Obiady robie raczej tradycyjne bo nie mam ochoty gotowac 2 razy Fakt, ze kurczak wyjety na rosol to juz pod moim kątem bo na obiad bedzie udko i warzywa z zupy. U mnie tez dzis zwykly dzien bo taki uklad. Normalnie robilabym grilla i pila czerwone winko Moze jutro sie uda jesli nie bedzie takiego upalu jaki dzis zapowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
I can a jaka masz ksiazke? Musze odszukac swoja, pamietam, ze byly fajne przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astax
Hejka, Melduję się i ja. DIetuję i ćwiczę. Dziś mam dzień tylko dla siebie - synek u babci, a mąż na działce - więc robię co chcę i nie muszę gotować :-) Rano pobiegałam, a teraz poćwiczyłam z CHodakowską (10 serii, w każdej po 3 cwiczenia powtarzane 2 razy) - dwa razy musiałam wciskać pauzę i robic przerwę - pot się lej****ardzo dynamiczne ćwiczenia, ledwo dyszę, na ale o to chodzi ...... Zważę się dopiero w sobotę rano, bo ja co 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny :) .. niedlugo weekend..ojj tego boje sie zawsze najbardziej :P bo w weekendy to szybko zapomina sie o zdrowym jedzeniu, a w sobote czasem mozna sie napic winka z mezem.. w niedziele moze jakies lody.. ciezko sie oprzec pokusom :D Ma5 mam niemiecka ksiazke, kupilam "Trennkost" ..bo po prostu chcialam miec kilka propozycji na np. kolacje. Ja tez obiady gotuje w miare "normalne"..bo wiadomo, nie bede dla siebie samej czegos specjalnie gotowac. Astax, brawo, kurde dwa razy w ciagu dnia sport, fiu fiu :) Ja chyba pojde dzis wieczorem pobiegac, jak juz dzieci pojda spac :P Na obiad robie dzis warzywa (Cukinia, papryka, pomidory) z takim sosem ala bolognese, do tego ryz (dla mnie w mniejszej ilosci) .Tylko zastanawiam sie wlasnie nad sniadankiem... Milego dnia :) ps. macie jakies fajne plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma5
Astax witaj. Tez podziwiam, tyle sportu jednego dnia. Tez jestem slomiana wdowa od kilku dni i juz mama dosc I can, tez mam ksiazke niemieckiej autorki ale z tlumaczeniem. Ciagne rozdzielna chociaz czasami jest to dieta autorska :))) Wczoraj na przyklad rosol tak pachnial, ze nie dalam rady nie zjesc. Jutro wreszcie bedzie normalnie czyli rower, dzialka, grill, wino wytrawne czerwone, bardzo sie ciesze i juz lepszego weekendu nie chce Niestety musze dzis poszukac przepisow na chleb bialkowy no i go upiec bo ten z mikrofali to dobry na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam już w kwietniu, bo mam sporo do zrzucenia. Razem z cateringiem dietetycznym warszawski dzień mam już 5kg na minusie i dalej walczę o sylwetkę na lato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkana
Zaczęłam swoja przygodę z odchudzaniem juz jakiś czas temu i zamawiam catering Wygodna Dieta, super jest, efekty sa widoczne, a ja się przy okazji świetnie czuje i mam więcej czasu na sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrsOla
Ja to już zaczęłam od stycznia jakieś cardio robić. Do tego pilnuję się z jedzeniem żeby nie podjadać i mniej tłustego no i na metabolizm mam iqacai co dla mnie jest genialne bo też dzięki temu nie podjadam. Przyznam się szczerze, że pierwszy raz tak długo udało mi się wytrwać z ćwiczeniami i z efektu już jestem zadowolona bo 9 kilo poszło, ale ćwiczę nadal bo pracuję jeszcze właśnie nad jędrniejszym ciałkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×