Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wyglądał wasz pierwszy raz?

Polecane posty

Gość gość

Jak wyglądał wasz pierwszy raz? Jakieś wskazówki/rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopak z internetu zrobił mi minete w swojej piwnicy na wersalce a ja mu obciagnęlam tez na wersalce , potem zrobolismy 69,, probowal mnie palcować ale nie mogłam dojść ze stresu, on mi się spuścił do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiełbaska
Najpierw zaczął mnie całować w usta potem szyję powoli mnie rozbierał potem sam zdją spodnie i zaczęłam mu masować potem zrobiłam loda i lizalam mu stopy potem on mi minete i doszło do stosunku najpierw w pipke potem anal na końcu ujeżdżałam go i spuścił mi się do środka niesamowite uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kato
Amsterdam red lights district, przepiekna mulatka, dzien moich 19 urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgwałcił mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pijaku 1 sex :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kato 2018.05.02 Amsterdam red lights district, przepiekna mulatka, dzien moich 19 urodzin. X Ale frajer z Ciebie. Płacić za pierwszy raz zużytej czarnej haha. :-D W tym wieku powinieneś być w stanie podrywać laski na pęczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj byl sredni, strasznie sie stresowalam, wyschnelam w trakcie, nie bylo super przyjemnosci, ale nie bylo zle, przezylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRAJCAR
trzy dni temu na dachu wieżowca było pięknie, opalaliśmy się zupełnie nago i piliśmy browar, nagle wskoczyła na mojego kindybała i zaczęliśmy się ostro bzykać , nikt nie przeszkadzał na dachu, wiele godzin bzykania , rano wskoczyła w piękną sukienkę i zawiozłem kobietę do pracy , teraz bzyka się z moim szefem, przesłała fotki z bzykania , zadowoleni pokazali fotki z bzykania i dodali film z bzykania, piękne bzykanie na filmie pokazali , jestem szczęśliwy, że moja kobieta potrafi się fantastycznie bzykać z moim szefem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 14 lat i byłam na wakacjach na safari w Afryce, jechaliśmy samochodem wycieczkowym i nagle z zarośli wyskoczył nosorożec, miał na nosie bardzo długi róg i tym rogiem przewrócił samochód i uciekł , wszyscy straciliśmy przytomność. Obudziłam się w wiosce murzyńskiej, byłam związana i przywiązana do pala. wszyscy tam chodzili nago. W nocy przyszedł do mnie jeden z mieszkańców wioski i z tego co zauważyłam to miał najdłuższego. Odwiązał mnie i kazał uciekać, biegłam tak przez sawannę aż wpadłam na obóz archeologów z europy zachodniej. Był tam taki jeden uczeń, francuz i bardzo się z nim zaprzyjaźniłam. Pewnej nocy przyszedł do mnie i to zrobiliśmy, był bardzo czuły i romantyczny, kochaliśmy się w namiocie z przeźroczystego płótna przy blasku lampy naftowej. Na drugi dzień przyleciał helikopter i zabrał mnie do moich rodziców, Nigdy nie zapomnę mojego pierwszego razu, to była cudowna przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.05.02 Jeszcze raz się podszyj gnoju to zobaczysz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie,chop siup i zmiana dup:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było nikogo w domu u mojej dziewczyny . Jej matka wyjechała i zostałem na całą noc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglądał wasz pierwszy raz? X Nie wyglądał, bo nigdy go nie było i już raczej nie będzie. Jestem starym prawikiem, sporo po 30:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój był może nie po pijaku ale ale byłam pod wpływem alkoholu, nic nadzwyczajnego, trochę bolało na początku i tyle, żadnych fajerwerków czy u niesienia nie czułam, miałam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×