Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna mojego syna namawia go na ślub i dziecko a nie ma pracy

Polecane posty

Gość gość

Nie ma pracy, mieszka ciągle u swoich rodziców (2 pokoje mieszkanie i dzieli pokój ze swoją siostrą i jej dzieckiem) i od 6 lat ciągle jest wieczną studentką. Wpadła więc na pomysł że wezmą slub i zajdzie w ciąże. Co więcej oczekuje chyba mojej pomocy w tej materii bo jak była u nas wczoraj na obiedzie to się pytała mnie na stronie czy chciałabym być babcią i czy nie czas aby się zaręczyli - są 1.5 roku ze soba. Byłam tak zaskoczona że aż powiedziałam jej że kiedy idziej dokończymy te rozmowe i zasatanawiam się czy ona ma wszystko z głową ok...Oboje mają po 25 lat. Syn kończy medycynę. Nie chcę się wtrącać w jego zycie ale w tej sytuacji chyba będe musiała z nim porozmawiać bo ona może po prostu chcieć złapac go na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn i tak zrobi co zechce niemasz wpływu na to. Jak będą chcieli mieć dziecko to i tak będą je mieli. A może on chce tak samo ślubu i dziecka jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie wyjechalo się na majówke i tworzy się pewnie z nudów kolejne prowokacje. Wczoraj też założyłaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli będzie chciał. Może sie jednak zdarzyć, że nie będzie jeszcze chciał , a cudowna "wpadka" załatwi sprawę. Choc i tak myślę, że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde studentka pyta mamusie faceta czy chce byc babcia??? Slabe to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno nie studiuje medycyny, bo by nie wziął sobie takiego dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogadaj z synem czym prędzej powiedz mu co nam tutaj i niech on zdecyduje czy chce z panną kontynuować związek i zakładać rodzinę tym bardziej że może chcieć zlapać go na dziecko, panna widzi że czas leci ona nie ma skończonych studiów, pracy i szuka sposobu na łatwe, wygodne i dostatnie życie, będzie siedzieć w domu rodzić kolejne dzieci a twój syn będzie na to wszystko zasuwał i spełniał się w roli bankomatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo i to marne, akurat student medycyny wzialby sobie takiego lebra, prosze cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×