Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy potrzebne sa body z krótkim rękawkiem na 56

Polecane posty

Gość gość
Nakładajcie od razu noworodkom ubrania na 2-3- latków. A co? Po co przepłacać? Dziecku i tak jest wszystko jedno w czym "chodzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat na body nie widać, że jest aż tak za duże, chyba, że faktycznie dziecko bardzo małe koło 50 cm. Ja bym nie kupowała. Wrócisz po trzech dniach do domu, to sobie sama ocenisz, czy ci potrzeba czy nie. Do szpitala weź kilka o rozmiar większych i tyle, nawet rękawów nie trzeba podwijać przecież. Zresztą ja body i tak mam zwykle rozmiar większe od pajaca, żeby był luz na pieluszkę. Wbrew pozorom dzieci obecnie nie brudzą się aż tak bardzo i nie trzeba ich ciągle przebierać. Jak nie było pampersów, to zaraz wszystko było mokre i do zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama uwielbiam nosić body pod ubraniem i nie wyobrażam sobie, żeby było one chociaż trochę za duże. Ramiona by mi opadały. Lubię to uczucie otulenia bawełną. Dlaczego robicie swoim dzieciom krzywdę tylko dlatego, że one nie potrafią jeszcze mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*...żeby były one...*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha bo takie z nas sadystki. Widze ze ktos na sile probuje prowokowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem twoich koleżanek, tak szczerze mówiąc. I jak inni wyżej, nie rozumiem podejścia typu: "nie ma sensu za bardzo kupować bo za chwilę wyrośnie"... to tak jakbym ja kupowała sobie ubrania w rozmiarze XXL, bo a nuż znowu będę w ciąży i będą jak znalazł, a rękawy można podwinąć. x Dokładnie. Chorobliwe skąpstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie kupujecie rozmiaru 50??? Bo przyda się tylko przez dwa tygodnie? No i co z tego? x Bo chodzimy regularnie na USG i wiemy, że dziecko 54-57 cm w nie się nie zmieści. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×