Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odechciało mi się 30stek

Dlaczego kobiety po 30stce są takie nudziary?

Polecane posty

Gość odechciało mi się 30stek

jak za język nie pociągniesz to to nie otworzy ust i nie pogadasz, pozatym nie mają żadnych własnych tematów, co za nudziary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to po czterdziestce buzia im się nie zamyka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak więc poczekaj spokojnie z 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 40stce i nie jestem gadatliwa a wręcz denerwuje mnie gadulstwo innych kobiet, więc ciesz się chłopie że trafiasz na małomówne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba ma otwierać jape tylko w jednym celu. Wiadomo jakim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym celu w tym wieku już nie może bo jest narażona na próchnicę zębów. Masz ty pojęcie ile w zeszłym roku kosztował mnie dentysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako małomówna baba po 30tce Ci odpowiem - mówię mało, a i tak mąż mnie nie słucha:) A mówić na darmo mi się nie chce, więc tym sposobem mówię coraz mniej. Serio - mowie ma przyświecać jakiś cel. Towarzyskie rozmówki o pogodzie można w tym wieku mieć w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mówię dużo i też nie słucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak milczę to pyta : ,, Co ci jest?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadają tylko o swoich dzieciach. Pusto we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj żresz cukierki, czekolady i inne słodycze to co ty chcesz??? ciesz się że jeszcze wogóle masz zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chodzi o singielki na randkach a nie rozmowy z mężem. One są tak super że to facet powinien się postarać i zainteresować je jakimś tematem, one wystarczy że mówią noooo, noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Za to po czterdziestce buzia im się nie zamyka usmiech.gif >> tak, te po czterdziestce ciągle recytują swoją liste wymagań i zachcianek i których jej chłop jeszcze nie wypełnił, bo to facet ma im spełniać wszystkie życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Baba ma otwierać jape tylko w jednym celu. Wiadomo jakim cool.gif Zgłoś >>>> Jak ma zachcianke i chce aby facet to jej zapewnił??? Wtedy pokazuje paluchem i mówi "To chce"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada od mojej ciotki
gość wczoraj jakbyś miała coś ciekawego lub POŻYTECZNEGO do powiedzenia to by słuchał, a jak tylko narzekasz i biadolisz to kto by to chciał tego słuchać..... zacznij opowiadać o trójkącie z koleżanką lub jak zarobić dodatkową kase ( zamiast na co wydać ) to napewno wyłączy mecz i zostawi piwo i skupi się na tym co mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety są jakieś pustaki, nie tylko uważają że facet ma za nie płacić na randkach to jeszcze ma je zagadywać, zabawiać i stwarzać im atrakcje, bo one są tak nudne jak krowa w oborze, i takie coś brać na partnerke i matke przyszłych dzieci??? NIGDY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jeden los
baby zawsze były nudziary, wyjątki są rzadkie i jeśli taka się trafi to jak wygrana w totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jak się już zapłacilo za randkę i nawijalo dwie godziny to trzeba jeszcze trochę kontynuować, nudna krowa ale jeszcze godzinka i nadstawi zad, potem można ją już olac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ziemniaki i ogórki
słuchać jej durnot jeszcze godzine pod pozorem zainteresowania po to tylko aby potem być może zaroohać? Nawet za dopłatą by raczej odpadało, nie jestem sadomasochistą haha, ale desperackich jeleni i piesków nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, to vzemu sie bierzecie za baby po 30? wiadomo ze takich nikt nie chce, cala kafeteria o tym trabi. wez sobie czlowieku jakas 20-25 to bedziesz mial ciekawe tematy... jak facebook, tinder, nowe ubrania, kosmetyki, kto kim co robil na imprezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, co piszą na Kafeterii to taka sama prawda jak w TV ;) Trzeba to przyjąć za jedyną słuszną prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no więc tu są informacje aby wszyscy widzieli i każdy wiedział że 30stki to porażka, z wyjątkami oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerzuć się na 60-tki.Są ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego chcemy
gość 2018.05.03 Chcemy, tylko nie nudziary, szmaty i księżniczki tylko PARTNERKI i przyszłe matki naszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.03 Przerzuć się na 60-tki.Są ekstra. > przynajmniej z nimi pogada bo nie są pustakami jak obecne lalki barbie 30+/-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×