Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie ma już zagadki

Jesteście same bo boicie się ryzyka, a związek to RYZYKO

Polecane posty

Gość nie ma już zagadki

i niestety pewne kompromisy, a wy widzicie tylko "Ja", "Moje", i "Dla Mnie", co w "udanym" związku nie ma prawa bytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dlaczego jesteś sam? Bo jakoś nie wyobrażam sobie, że osoba w udanym związku przesiaduje tyle czasu na forum dla samotnych 30-tek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy same bo faceci oczekuja idealow i maja nierealne wymagania, a my idealami nie jestesmy i faceci nimi tez nie sa, ale wola byc sami zamiast z kobieta ktora nie jest modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To wybierz kogos nie bedacego ksieciem z bajki zamiast marudzin "krolewko" qrewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma już zagadki
gość 2018.05.04 A ty dlaczego jesteś sam? Bo jakoś nie wyobrażam sobie, że osoba w udanym związku przesiaduje tyle czasu na forum dla samotnych 30-tek. 0 Gdzie pisało że jestem sam??? Niestety na wolnym rynku nigdy nie byłem zbyt długo bo branie zawsze było fenomenalne już od lat nastoletnich. A że raz na czas wpadam tu aby udzielać darmowych porad dla niewtajemniczonych nie znaczy że jestem jakiś niedorobiony którego żadna nie chce, bo jest całkiem odwrotnie. Troche optymizmu kobieto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluzja zasłania realia
gość 2018.05.04 jestesmy same bo faceci oczekuja idealow i maja nierealne wymagania, a my idealami nie jestesmy i faceci nimi tez nie sa, ale wola byc sami zamiast z kobieta ktora nie jest modelka Zgłoś Kobieto, przestań oglądać ogłupiające TV i durne seriale oraz czytać durnowate czasopisma dla bab z 1500 radami "jak go zdobyć" i "jak wyglądać jak modelka bo faceci tego chcą" i WYJDŹ na ulice, popatrz naokoło, uśmiechnij się, zaakceptuj siebie z wszystkimi swoimi wadami i zaakceptuj innych z ich wadami, wtedy MOŻE, MOŻE "szczęście" się do ciebie uśmiechnie i trafisz kogoś równie wadliwego jak ty i będziecie żyć długo i szczęśliwie, to rada prosto od serca i OD FACETA, całuje rączki nieznajomej niewiasty ;), i nie, nie jestem nocnym oglądaczem p0rno, tylko zwyczajnie u mnie nie jest ta pora która się doczepia do tego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×