Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DMJA

Czy to moja czy jego wina?

Polecane posty

Gość gość
Nie pisz już kobieto bo żal mi to czytać już. Albo się szanuj i odejdź bo on cię i tak zostawi albo w tym tkwij. Jesteś młoda jeszcze bym rozumiała twoje podejście ze jesteście 4 lata bla bla kochasz jakbyś miała 45 lat ale ty gdzie możesz mieć jutro normalnego tkwisz w takim syfie. Daj spokój ja juz się w tym wątku nie wypowiadam. Napisałam co bym zrobiła na swoim miejscu w twoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona i tak go nie zostawi bo przecież tak go kooocha :D co z tego ze on jej nie, ze jest jego workiem na spermę i marzy o innej. To desperatka bez godności, do niej nic Nie dotrze, głupia jest i głupia zostanie. To z tego gatunku idiotek które jak się na nie napluje to mowia ze deszcz pada. Jak woli marnowac czas to jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Proszę,nie piszcie tak zle o mnie,bo się załamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę,nie piszcie tak zle o mnie,bo się załamię x w porzqdku, jestes naprawde fantastyczna, madra, dojrzala kobieta, masz niesamowicie jasny punkt widzenia a twoja przenikliwosc sprawia, ze czuje sie jak podczas rezonansu magnetycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery jestes okrutny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Najwyrazniej jestem za brzydka dla niego bo nie mam blond włosów..chociaż rok temu zdradził mnie z brunetką ! błagał o wybaczenie i w koncu mu wybaczyłam.Na studiach widziałam jednak ze trzyma sie w towarzystwie blondynek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty serio jesteś taka głupia czy tylko udajesz?! Zero szacunku do siebie. Pewnie on śmieje się z Ciebie w towarzystwie kolegów jaka Ty naiwna a swoimi rogami to już sufit zachaczasz, bo zdrada zapewne niejedną juz byla. Ja pier...e brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Gość,od małego mam niskie poczucie własnej wartości :( nie wiem skąd to sie wzieło..chyba stąd,że nigdy nie byłam doceniana ,nie miałam duzo kolezanek,nauczyciele nigdy mnie nie pochwalali.jestem zgrabna ,uprawiam fitness i bieganie,dbam o siebie,studiuje..ale nie umiem zerwac z nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Zawsze szczery ,dlatego aż tak tryskasz ironią? a ty pewnie dajesz sobą pomiatać kobietą i jesteś pantoflarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety leca na patoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty pewnie dajesz sobą pomiatać kobietą i jesteś pantoflarzem. x ja? jestem ksiedzem daje soba pomiatac ministrantom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Jeśli masz 22 lata to prowokacja” x „Mało stanowczy,urodzona jestem 29 sierpnia 1996 roku.Jeśli umiesz liczyć,to chyba wiesz ile mam lat” x Jeśli umiesz czytać to chyba wiesz, jakie mam zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Kiedyś miałam zbyt miłego chłopaka,który klękał przede mną zebym tylko go nie zostawiła.kupował mi co chciałam.znudził mi sie.Był pantoflarzem.Miekkie kluchy,.Zero męskosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
miał na imie karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz dla odmiany masz patusa który Toba pomiata i jest zauroczony inna. Jak ,,nie umiesz" go zostawić to tkwij w tym goownie dalej aż w końcu to on Ciebie zostawi. Będziesz wtedy się lepiej czuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Karolina to akurat ta brunetka z która mnie zdradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jestes od niej piekniejsza i madrzejsza, zobaczysz jeszcze pozaluje i przyjedzie do ciebie z kwiatami na bialym koniu, prawdziwy ksiaze karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie sie do ciebie odzywa. Albo on jest z patologii, albo u was taki język to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Ja się tak do niego nie odzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sorry , ty jesteś głupia. Siedzisz z kimś kto Cię nie szanuje wcale. Po co tu jesteś? I tak nic z tym nie zrobisz. Pasujecie do siebie kretyn plis idiotka = para idealna:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tania bez ubrania
Ja bym wzięła te niemieckie farby, jeśli wam już się nie przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Inny przykład ja do niego ppiszę'co robisz?'a on odpisuje 'pracuję,s********j'.Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro z nim jesteś to widać lubisz byc nie szanowana i ponizana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×