Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy powinienem zapomnieć o tej dziewczynie ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi o to, że od pół roku mam poważny problem z pewną dziewczyną, chodzi o to, że ona jest ze mną w ciąży, stało się to bardzo niefortunnie, po prostu byliśmy pijani na jednej imprezie, wylądowaliśmy w łóżku no i stało się. Chodzi o to, że przez ten czas była ona moją najlepszą przyjaciółką, przyjaźnimy się od mniej więcej 3-go roku życia, czyli 22 lata, przez ten czas chodziliśmy razem od przedszkola aż do liceum i zawsze byliśmy w jednej klasie, zawsze trzymaliśmy się razem i było nam ze sobą dobrze, a po tej nocy nie dość, że nie chciała ze mną rozmawiać ta ciąża dosłownie wszystko popsuła i już całkiem nie jest tak samo jak kiedyś. Co do dziecka od początku mówiła, ze odda do adopcji do teraz zdania nie zmieniła, ona mnie przepraszała i powiedziała, że lepiej będzie dla nas jak zakończymy to co było i rozejdziemy się każdy w swoją stronę.Nie sądziłem, że ona taka się stanie, zawsze była mi tak bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudna syt ale ja na twoim miejscu nie pozwalilabym oddać dziecka. Zatrzymalabym je . Nigdy sobie tego nie wybaczysz ; nie da się zapomnieć o istnieniu kogoś , kto będzie częścią Ciebie. Nie da się. Ona jest przerażona; niedojrzała. A jak ta sytuację widzą wasi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujjjj
głupia prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:39 Osobiście też mi się to nie uśmiecha oddawanie dziecka, no ale jak ona już postanowiła to siłą jej nie zmuszę do zmiany zdania. Moim rodzicom o niczym nie mówiłem, a jej rodzice nie wiedzą z kim jest w ciąży, po za tym my już z rodzicami tak często się nie widujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:12 Takie coś nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wchodzi w grę bo ? Wyobrażasz sobie co może czekać takiego małego człowieka, Twojego potomka ? Jeśli adoptują go fajni ludzie to OK. A jeśli jakieś zboczone świry to kawałek Ciebie będzie miał straszne życie. Teraz jest Ci wygodniej udawać, że nie masz na nic wpływu i całe życie przed sobą. Ale czas szybko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:05 Dlatego chcę, żeby ona zatrzymała to dziecko przy sobie. Ja na to nie mam czasu, ani głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.32 - Czyli zrzucasz odpowiedzialność na Nią. Super. Ona ma zatrzymać dziecko, a Ty raz na pół roku kupisz dziecku misia, co pozwoli Ci pozbyć się wyrzutów sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyczna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to nie wiadomo czy to prowokacja. Żyję już na świecie na tyle długo, że to raczej normalność mnie zadziwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:46 O co ci chodzi ? Ty chciałaś zrzucić całą odpowiedzialność na mnie i nie nieprawda, że zrzuciłbym 100% roboty na nią, no, ale widzę, że wszystkich chcesz oceniać swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×