Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PrzegranyCzatownik

Likwidacja Czatu na WP

Polecane posty

Gość gość
Ja czytalem ze bedzie nowy czat Wp. Dlatego likwidują strony samosia pl i kowbojki pl zeby kase miec na najnowszy czat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzegranyCzatownik
a skad takie info ze bedzie nowy czat? stary nadal istnieje a juz 8 maja o co tu chodzi sam nie wiem tylko ludzi nastraszyli i wyploszyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzegranyCzatownik
Nie ma juz czaciku :/ zamkneli go a rano jescze działal... żegnaj przyjacielu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona Halinka
czat, samosia, kafeteria.... wszystko zamykają. co sie dzieje, ludzie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy kafeterie zamykaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzegranyCzatownik
Siedze i wspominam czat w czasach gdy byl wieczornym odprezeniem i mial swoj szczyt formy ogolnie tamte lata wspominam wtedy wszystko bylo jakies lepsze tak z 8 7 6 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdz sobie zycie to moze byc dobry bodziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PrzegranyCzatownik dziś Siedze i wspominam czat w czasach gdy byl wieczornym odprezeniem i mial swoj szczyt formy ogolnie tamte lata wspominam wtedy wszystko bylo jakies lepsze tak z 8 7 6 lat temu... x a ten czat jeszcze jest aktywny? daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzegranyCzatownik
posiedzialem chwilke na czaterii nigdy nie widzialem tak nieprzyjaznego czatu zero rozmowczyn same odrzucone zaproszenia bez czytania wiadomosci na wp przez ten czas juz pewnie mialbym z 10 fajnych rozmowczyn a tu dno ta czateria to ja powinni byli zaniedbac i zamknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g_wppp
czateria to parodia jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wchodziłam na ten czat przez parę ładnych lat i przykro mi, że już go nie ma :( Czateria to już nie to samo, niby dużo ludzi, a nie ma z kim pisać za bardzo. Nie ma jeszcze jakiegoś czatu, czy jedyną opcją jest Czateria? Patrzyłam na Polfan, ale tam jest tylko jakieś 100 osób w najlepszym wypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma juz nic poza czateria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Czaterii nie widzę znajomych nicków za bardzo. Gdzie ci ludzie się podziali? Wszyscy już zrezygnowali z czatu po likwidacji wp? Smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czateria to dno jakich mało. Nie wiem gdzie są ludzie z WP...ja tez bywalem na WP i na Czeterii nie daje rady, moze inni maja podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamięta ktoś takie nicki z wp z pokoju filozofia jak cahl, szept, Pacyfik, mentat, Orzeł, Dzik (?), Gibon, Alicja, te pe (?), szumiący wiatr, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WTF!? A to debile :( Kiedys zaglądałam tam często, ale poznałam tam takiego jednego, z którym żyję juz od kilku lat, więc zaniedbałam temat ;) Ok, 99% ludzi tam to byli nudni frustraci, ale przynajmniej wszystko było jasne juz w pierwszej minucie rozmowy :D Zresztą w odróżnieniu od innych drętwych czatów tam spotykało się co jakiś czas interesującego rozmówcę. Miałam nadzieję, że czat sie raczej rozwinie niż zwinie - w końcu jeśli przychodzą tam ludzie, to znaczy, ze coś im to daje. Btw gdyby nie ten czat nigdy nie weszłabym na stronę wp, bo i po co ;) Jasne że fajnie byłoby załozyć taką grupę na fejsie, ale tamtejsza policja ingeruje w treści zawarte w zamkniętych, prywatnych grupach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czatowniczkawp
aż łezka w oku się kręci :( fajnych ludzi tam spotykałam, mialam swoja paczkę....te niebieskie nicki. Ehhh ;( kurcze... młodość minęła. wspomnienia zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrobią już żadnego nowego czatu na WP? Szkoda, bo Czateria jest beznadziejna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermina3

PROKONOSOV pozdrawiam Cię, jeśli jeszcze żyjesz i zdarzy się cud i to kiedyś przeczytasz :D Mam nadzieję, że masz się lepiej i z Dobrym Człowiekiem zaczęło Ci się układać! Pozdrawiam Cię, Twoja dawna Bratnia Dusza. Tak jak kiedyś napisałeś - nigdy nie zapomnę i nie zapomniałam. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik
Dnia 22.08.2018 o 20:08, Gość gość napisał:

A pamięta ktoś takie nicki z wp z pokoju filozofia jak cahl, szept, Pacyfik, mentat, Orzeł, Dzik (?), Gibon, Alicja, te pe (?), szumiący wiatr, itp?

Znałem wszystkich. Pisałem pod nickiem guzik. Gdzie oni teraz są.    Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskoczona

bardzo fajny czat to Polfan.pl poszłam tam po zamknięciu WP i naprawdę bardzo sympatycznie i klimatycznie, dziedziczy po polchacie gdzie poznałam swojego męża polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDZIWY

i dobrze ze zlikwidowali czat.wp, powinni wszystkie czaty zlikwidować, bo tam większość osób wchodziła dlatego, że myślała ...em zamiast głową, czyli dla "jaj" wchodzili a nie na POWAŻNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDZIWY
Dnia 8.06.2018 o 20:00, Gość gość napisał:

Na Czaterii nie widzę znajomych nicków za bardzo. Gdzie ci ludzie się podziali? Wszyscy już zrezygnowali z czatu po likwidacji wp? Smutno.

Jeśli byś był Naprawdę ROZUMNĄ osobą to byś wiedział osoby które wchodziły na nickach za którymi tęsknisz to w sumie wchodziły dla "jaj" aby igrać z UCZUCIAMI np. takiej osoby jak Ja, która wchodziła na ten czat wp nie dla śmiechu, jaj, kitowania itd., lecz NA POWAŻNIE. GRATULUJE dla serwisu WP ze w porę zrozumieli, że taki czat nie jest nic wart

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mija już prawie rok odkąd czat wp przestał istnieć. Powoli już się przyzwyczajam do Czaterii, ale jednak wolałam wp. Nie ma już żadnych szans na to, że ten czat powróci, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.02.2019 o 14:08, Gość gość napisał:

Mija już prawie rok odkąd czat wp przestał istnieć. Powoli już się przyzwyczajam do Czaterii, ale jednak wolałam wp. Nie ma już żadnych szans na to, że ten czat powróci, prawda?

Nie ma chyba, osobiście pomimo, że jestem jakby pionierem internetu, gdyż sam na wiosce zakładałem internet pod strzechy to w dzisiejsze facebooki, instagramy i twittery nie wierzę. Na czatach szło naprawdę fajnie pogadać, niebanalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssss

A ja się ciesze że już nie ma tego czatu nie powiem było trochę normalnych osób które chciały poznać kogoś ale większość  czatujących ludzi to erotomani i zboki sam na próbę raz podałem się za dziewczynę i nie nadążałem zamykać okien i co chwile ktoś do mnie pisał wyrucham cię zgwałcę cię wsadzę ci i tak dalej i tak dalej jest to chore czat powinien być dla ludzi którzy szukają swojej połówki  a nie dla zboków i erotomanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

ta czateria to wielka porażka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×