Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jesli kobieta boi sie ciąży to nalezy jej wspolczuc a jesli facet boi sie ciąży

Polecane posty

Gość gość

to znaczy, ze jest niedojrzałym dupkiem. Zgadzacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie????!!! To niby jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet się boi wiesz co ? faceta ich tak to nie interesuje przecież to nie ma uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem wlasnie facetem i panicznie boje sie ciazy, dlatego zalozylem ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to się nie bzykaj, przecież to jeden z najprostszych ciągów przyczynowo-skutkowy. Zaprzestaniesz przyczyn, nie będzie ci groził skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojoj biedni boją się ciąży. Szkoda że nikt was nie uświadomił że ciąża wam akturat nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobieta poswieca własne ciało i często zdrowie na ciążę. Zadaniem faceta to tylko zapewnić kasę na to dziecko. No sorry, ale to że facet trzęsie portami jest śmieszne w kontekście tego jakie konsekwencje i jakie obowiązki spadają w tym samym czasie na kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to się właśnie nie bzykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "poświęca, poświęca" A kto ją do tego poświęcania zmusza? To tak jak facet "poświęca" penisa i wystawia go na otarcia podczas seksu. To wy kobiety dążycie do ciąży za wszelką cenę, co to za poświęcanie? To się nie poświęcajcie, kto was zmusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ostatni to upośledzony jestes? A kto faceta zmusza? Pewnie zaraz powiesz ze kobiety. No, g****imy facetów na potęgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak? Jak facet nie będzie chciał seksu z obawy przed ciążą, to kobieta też go zostawi, bo powie, że on się nie sprawdza jako facet - nie jest tak? Masa na kafe takich wątków, że jak facet nie chce lub nie może, to go zostaw, kopnij w dupę! Nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to o inny strach chodzi. Widać nie ogarniasz tego. co to ma do rzeczy i tematu. Jak facet nie chce dziecka to nie chce i tyle, ludzie mają to w d***e. Niech się zabezpiecza. Co to ma do strachu o ciążę którym mowa w temacie. Jak Ci dziewczyna powie że nie chce mieć dziecka to będziesz jej współczuć czy znajdziesz inna co zechce. Taka sama sytuacja, dalej nie ma związku z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto sie boi ciazy i jest pewny, ze nie chce miec dzieci oraz nie ma zaufania do srodkow antykoncepcyjnych, moze poddac sie - szczegolnie u mezczyzn - prostemu i bezproblemowemu zabiegowi i ma spokoj na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tu chodzi o strach przed ciąża ale mimo to chęć posiadania dziecka a nie strach przed ciąża i niechęć posiadania. W tym drugim przypadku nikt nikomu nie współczuje ani nie wytyka niczego. To prywatna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie mówi się o tym za dużo ale wystarczy trochę zgłębić temat, żeby się dowiedzieć, że wazektomia powoduje dość często bardzo dotkliwe problemy. Często są to bóle jąder uniemożliwiające współżycie, bo ciśnienie w nich nie może się uwolnić i je dosłownie rozrywa. A przy metodach, gdzie nasieniowód pozostaje otwarty i plemniki wypływają luźno do moszny, powstają z kolei stany zapalne gość dziś Właśnie tu się mylisz! Właśnie facetom, którzy nie chcą mieć dzieci wytyka się, że są niedojrzałymi dupkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba żartujesz. Znam wielu ludzi, kobiet i mężczyzn, który nie chcą i nikt im nic nie mówi, nie kaze, nie wytyka. Co najwyżej niedoszłe babcie stekaja że szkoda. Ich wybór. W jakim środowisku ty się obracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mówię po prostu z własnego doświadczenia. Każda dziewczyna, którą poznaję i z którą chcę się związać, kiedy dowiaduje się, że ja o zgrozo, nie chcę / nie jestem jeszcze gotowy na posiadanie dziecka mimo wieku 34 lat, to natychmiast kończy ze mną znajomość i słyszę też opinie, że właśnie coś ze mną nie tak, bo w tym wieku już na to czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I żeby nie było, chodzi o dziewczyny w Warszawie! Ale głównie poznawane na portalach randkowych... Może po prostu, do szukania faceta przez portale randkowe zmusza kobiety głównie ciśnienie na dziecko i jest to ich główny cel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby czemu am mi ktoś współczuć? Że nie chcę być w ciąży w wieku 17 lat??? Mój chłopak jest starszy odemnie dwa lata i też nie chce jeszcze mieć dziecka, chcemy w przyszłości, planujemy to ale to nie znaczy, że nie jesteśmy dojrzali. Raczej odwrotnie, to, że myślimy o tym i się zabezpieczamy odpowiednio świadczy o tym, że jesteśmy właśnie dojrzali, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie niby ulsyszales że kobieta która nie chce mieć dzieci otrzymuje współczucie? Myślisz że nie słyszy takiego samego najazdu na siebie jak ty? Egoistki, wygodnickie, karierowiczki. Ciesz się że ty tylko o niedojrzalosci słyszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta która nie chce mieć dzieci spotyka się że współczuciem nie wyzwiskami? GDZIE TAKI KRAJ, JADĘ:D raczej nie w naszej Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieku, portale randkowe to kopalnie desperatek. Tam albo mają wściekliznę macicy albo niepohamowane parcie na ślub albo szukają jelenia do utrzymywania ich i dziecka/dzieci z poprzednich związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Teraz zdałem sobie sprawę jakim ja jestem naiwniakiem :( A ja szukałem na portalach randkowych miłości :( Że wśród facetów są tam głównie zboczeńcy, to wiedziałem. Ale nie docierało do mnie, że kobiety tam też są głównie interesownie. A powinno mi dać do myślenia, że długo już szukam a miłości się tak na siłę nie da znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba miłość i małżeństwo powinno iść w parze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A czemu? I z dziećmi też powinno iść w parze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×