Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chszestna obraziła się tuż przed I Komuniom

Polecane posty

Gość gość

Chszestna mojej córki obraziła się tuż przed pierwszą komuniom. Jest siostrą mojego menża. Mało tego podpuściła jeszcze teściową. Cała sytuacja poszła o listę prezentów jaką sporządziłam wraz z dzieckiem. Lepiej jest zrobić listę niż żeby prezenty były niejakie. Chszesna powiedziała że nie będzie podporządkowywać się liście tylko da to co uważa. Czy uważacie że to normalne? czy tak wypada odnosić się do najlbszej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierd ile ty błędów zrobilas w pisowni to az strach ze dziecko masz. A teraz przeproś chrzestna , powiedz ze myślałaś, ze tak bedzie ok ale skoro ona uważa inaczej to oczywiscie nie chcesz nic narzucać. Wycofaj sie i nie brnij w wymuszanie , kazdy da to co chce , nie tobie o tym decydować. Listę prezentów to sobie dziecko moze zrobić do świetego Mikołaja po choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś bezczelną Grażyną do tego analfabetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że miała rację. To absurd żeby na komunię robić jakaś listę prezentów. Dokąd ten świat zmierza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzestna kretynko. Trzeba być nieźle roszczeniową osobą, skoro robisz listę prezentów. Takie akcje to na weselu są widziane jak już, ale nie na Komunii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktoś wyżej napisał. Gdzie ten świat zmierza, żeby zrobić listę prezentów na Komunię. Wiesz, że nie stać każdego na drogi prezent? Ty robisz Komunię dla dziecka czy dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prowokacja, przecież to nie możliwe żeby ktoś robił listy prezentów i w dodatku był takim analfabetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe! już słyszałam o liście prezentów. Tylko Pro Grażyki potrafią wpaść na tak genialny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No k***a lista prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż Wnesska już nie dostanie wymarzonej konsoli od chrzestnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uslyszalam od sasiadki, ze robila w tym roku taka liste. F**k! Jakie to zenujace. Powiedziala, ze starszy syn bez listy dostal "zbedne prezenty". Ciekawi mnie jakie sa te niezbedne, ale nie drazylam tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie kwoki ;) każdy kupi to co chce i na co chce wydać tyle i tyle pieniędzy. A te sobie listę z prezentami robią haha ... Co to ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia ta twoja kszesna. Lista prezentów to w dzisiejszych czasach potstawa. Może myślała że przyjdzie się najesc za darmo. Nie ma nic za darmo, wszystko kosztuje teraz durzo pieniedzy. Ja też będę robić liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo byłoby dobre, ale przesadziłaś z ilością błenduf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja terz robie liste i karzdy dostał jeszcze wierszyk smsem, tylko nie wiem dlaczgeo nikt nie odpisał. Taki wierszyk: "Liste prezentuw mailem wyśle, Dopisujcie sie do niej ściśle. Dziecko maży o skóterze, kompóteże i rowerze. i co ważniejsze zamiast kwiatuszka, dajcie pienionżka do dzbanuszka. A ponieważ piekna bendzie Dorotka Dajcie kupon totolotka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHSZESNA:) powinna tobie tez zrobić prezent i zafundować wizytę u dobrego PSYCHIATRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×