Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mk50801

Medycyna estetyczna

Polecane posty

Gość gość
kolejny glonojad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a słyszałyście o Intima Clinic, tam dr Tomasz Basta i jego wspaniały zespół pomagają w dziedzinie ginekologii estetycznej. Dodatkowo słyszałam, że prowadzą badania nad alternatywnymi metodami leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu,  można się przejść i jeżeli Cię zakwalifikuję to leczenie jest darmowe – duża szansa dla osob cierpiących na popuszczanie moczu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to polecałabym Moja Estetyka w Rzeszowie. Posiadają ogromny wybór zabiegów z medycyny estetycznej twarzy, ciała oraz wiele więcej. Warto się do nich wybrać i skorzystać. Jestem jedną z ich zadowolonych klientek. http://www.mojaestetyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaginka

Temat medycyny estetycznej stał się ostatnio bardzo popularny w moich kręgach. Wiem, że wiele osób poszło już na botoks kwasem mrówkowym do łódzkiej kliniki Novoderm, a część do tego zastanawia się nad liftingiem Hifu, który ma działanie unoszące. Sama myślę nad tym, czy nie pójść na jakiś zabieg, ale to zależy, jak się wyrobię z pieniążkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja się boję bardzo inwazyjnych zabiegów i chciałam spróbować z wypełniniem zmarszczek przy oczach w beauty care tychy. Ktoś coś słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiko
Dnia 31.01.2019 o 15:28, Gość Magda napisał:

Ja się boję bardzo inwazyjnych zabiegów i chciałam spróbować z wypełniniem zmarszczek przy oczach w beauty care tychy. Ktoś coś słyszał?

Z care w tychach to ja znam tylko dental care, ale tam to sobie mozesz zalozyc aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota

Wg mnie najważniejsze jest to, żeby zabieg robił lekarz. Ostatnio znalazłam w internecie gabinet www.klinikawarszawska.pl skusiły mnie dobre ceny i naprawdę jestem zadowolona z efektów. A co najważniejsze, lekarz był dokładny i zabieg był praktycznie bezbolesny. Miła obsługa, zaciszne miejsce. Jedyny minus dla mnie, że mieszkam na drugim końcu Wwy a gabinet jest w Ursusie, ale i tak myślę, że warto się wybrać, efekty są naturalne, zapisałam się na kolejną wizytę 😉 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamiross39

Ja moge polecić Ci gabinet, w którym sama byłam w poprzednim roku - www.drmajewska.com . Od zawsze miałam kompleksy na punkcie swojego nosa. Denerwował mnie jego rozmiar, kształt..generalnie to tylko nos, ale nie wiecie jak bardzo może uprzykrzyć życie..zdecydowałam się na korektę nosa i w końcu mogę chodzić uśmiechnięta. Moim zdaniem, to była dobra decyzja. Robiłam to dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka

Ja polecam Ci gabinet medycyny estetycznej Medest Silesia, dbałość o pacjenta na wysokim poziomie, zabiegi przeprowadzane starannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty

Warto sprawdzić czy faktycznie zabieg robi doświadczony lekarz, który sie na tym zna. W Magicznej Klinice każda wizyta konsultacyjna to długa rozmowa, wywiad i ewentualne dobranie innego, bardziej skutecznego i bezpiecznego zabiegu dla danej osoby. Każdy oceniany jest indywidualnie, zabiegi najwyższej jakości, bez zamienników w materiałach, starannie i szybko a przy tym niemal bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika41

W Warszawie polecam Klinikę SFERA i dra Migałę. Wspaniały specjalista, który ma olbrzymie doświadczenie i bardzo dobre podejście do pacjentów. Efekty jego zabiegów są estetycznie wzorowe - ma duże wyczucie, efekty są naturalne, a nie przerysowane czy wręcz karykaturalne, jak to się nieraz ogląda... Doktor wykonuje szeroką paletę zabiegów, pomaga dobrać odpowiedni zabieg do potrzeb Twojej skóry, zaplanować zabiegi, aby efekt był jak najlepszy. Zdecydowanie Wam polecam tę klinikę i doktora, bo naprawdę warto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwirka

Każda kobieta chciałaby mieć stale piękną, nawilżoną i gładka skórę zwłaszcza na twarzy. Nie jest jednak tak łatwo utrzymać skórę w dobrej kondycji, czasem krem to za mało. Warto skorzystać z zabiegu z użyciem produktu Restylane SkinBoosters. Wysokiej jakości kwas hialuronowy wprowadzony za pomocą mikroukłuć działa cuda. Skóra rewitalizuje się, od razu młodnieje. Jest nawilżona i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra457
Dnia 30.03.2019 o 21:31, Gość betty napisał:

Warto sprawdzić czy faktycznie zabieg robi doświadczony lekarz, który sie na tym zna. W Magicznej Klinice każda wizyta konsultacyjna to długa rozmowa, wywiad i ewentualne dobranie innego, bardziej skutecznego i bezpiecznego zabiegu dla danej osoby. Każdy oceniany jest indywidualnie, zabiegi najwyższej jakości, bez zamienników w materiałach, starannie i szybko a przy tym niemal bezboleśnie.

Wiesz może jak jest u nich z modelowaniem ust? Chciałabym podreperować nieco swoje i szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca na tego typu zabieg. Poszperałam trochę w sieci i faktycznie Magiczna Klinika cieszy się dobrymi opiniami ale chciałabym się jeszcze dowiedzieć czegoś więcej na temat samego zabiegu wypełniania ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

I twarz i zęby można zrobić w beauty care tychy. Nie zapominajmy, że medycyna estetyczna, to nie tylko napompowane usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka058
Dnia 11.04.2019 o 18:40, Gość kasandra457 napisał:

Wiesz może jak jest u nich z modelowaniem ust? Chciałabym podreperować nieco swoje i szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca na tego typu zabieg. Poszperałam trochę w sieci i faktycznie Magiczna Klinika cieszy się dobrymi opiniami ale chciałabym się jeszcze dowiedzieć czegoś więcej na temat samego zabiegu wypełniania ust.

Ja robiłam u nich usta i z efektu jestem bardzo zadowolona. Zabieg nie jest bolesny, wykonują go w znieczuleniu miejscowym. Wiadomo, zaraz po jesteś trochę opuchnięta ale nie wyglądasz jak potwór i możesz normalnie wyjść do ludzi. Po jakimś czasie opuchlizna schodzi i możesz cieszyć się pięknymi ustami. Z resztą w dzień zabiegu masz dodatkowo konsultacje i o wszystkim możesz porozmawiać z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Ci klinikę Strzałkowski w Warszawie, pan doktor to przesympatyczny i profesjonalny człowiek, które wie co doradzić swoim pacjentkom - korzystam ja, korzystają moje koleżanki i damska część rodziny. Zdecydowałam się na botoks i jestem usatysfakcjonowana z rezultatów 
ps. moje czoło nadal się rusza 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra457
Dnia 13.04.2019 o 12:43, Gość sanderka058 napisał:

Ja robiłam u nich usta i z efektu jestem bardzo zadowolona. Zabieg nie jest bolesny, wykonują go w znieczuleniu miejscowym. Wiadomo, zaraz po jesteś trochę opuchnięta ale nie wyglądasz jak potwór i możesz normalnie wyjść do ludzi. Po jakimś czasie opuchlizna schodzi i możesz cieszyć się pięknymi ustami. Z resztą w dzień zabiegu masz dodatkowo konsultacje i o wszystkim możesz porozmawiać z lekarzem.

W takim razie chyba się skuszę. A mogłabyś mi tylko jeszcze powiedzieć, do którego lekarza warto udać się na taki zabieg? Nie będę ukrywać, że chciałabym trafić w ręce najlepszego specjalisty, który zna się na tym co robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielelneenenka

Bardzo dyskretnie i profesjonalnie zabieg wykonałam w gabinecie  www.piotrromanczuk.pl gdzie mój doktor dokładnie opisał przebieg całego zabiegu, zadnych komplikacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lerita
Dnia 18.04.2019 o 18:50, Gość kasandra457 napisał:

W takim razie chyba się skuszę. A mogłabyś mi tylko jeszcze powiedzieć, do którego lekarza warto udać się na taki zabieg? Nie będę ukrywać, że chciałabym trafić w ręce najlepszego specjalisty, który zna się na tym co robi...

Ja byłam u dr Świercza 🙂 ale z tego co widziałam i słyszałam od innych koleżanek ( które trafiły w ręce innych specjalistów) to wszyscy są świetni i na pewno dobrze Ci doradzą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdecydowanie polecam gabinet medest-silesia. Profesjonalizm na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ja polecam klinikę CHĘCIŃSKI w Warszawie , która znajduję się na Warszawskim Mokotowie na Kazimierzowskiej.  Moja koleżanka powiększała  tam biust i widziałam jak jej ten biust pięknie zrobili i zaczynam zazdrościć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Możesz do dr Izabeli Lenartowicz się przejść. Bardzo dobra specjalistka w Katowicach. Publikuje nawet o problematyce leczenia cery, o optymalizacji kosmetyków, więc konsultacje nie dotyczą tylko samej materii medycyny estetycznej, ale znacznie szerszych zagadnień. Dzięki niej wyeliminowałam praktycznie w 90% problem jędrności skóry. Wiem, jak o siebie dbać. Czekam na jej nową książkę, bo fantastycznie pisze na temat problemów kobiet z cerą, ale też doradza mężczyznom. Uniwersalna specjalistka moim zdaniem w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak się boisz klasycznej liposukcji to praktycznie identyczne wyniki masz przez www.teambeauty.pl/kriolipoliza, ale w nieco mniej inwazyjny sposób. Po około tygodniu zauważyłam wyraźne, punktowe wyszczuplenie i to mnie bardziej zmotywowało, aby korzystać regularnie z medycyny estetycznej. Trochę się płaci, ale uważam, że w siebie warto inwestować, jak najwięcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullas

a ja wolę jak efekt jest naturalny i delikatny. wlasnie moj lekarz używa wypełniacza Restylane który daje bardzo ładny i normalny efekt. przynajmniej nie muszę sę martwić ze będę wygladać nienaturalnie! jestem zadowolona i się sobie podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muminka

Ja już kilkukrotnie korzystałam z usług Prime medic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Mają szeroką ofertę i bardzo miłą obsługę. Sam dr Wolfinger bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu - czy to na kosultacjach, czy też po samym zabiegu, nie zastawia pacjentki samej sobie. jestem pewna, że jeszcze nie raz skorzystam z jego pomocy w poprawieniu swojego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borka125

Jak ma być rzeczywiście bardzo dobry gabinet medycyny estetycznej to zdecydowanie kontakt z medycynaestetyczna.lublin.pl na pewno obsługa dokłada starań, aby klient po prostu miał wymierne korzyści z tego, z czego korzysta. Salon super, miła obsługa, fajne wyposażenie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża

Jeśli chodzi o Lublin to tylko Esteticenter, mają naprawdę szeroki wybór zabiegów, sama do nich chodzę i jestem bardzo zadowolona. esteticenter.com - polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia Nowak

Hej dziewczyny, zdecydowanie warto zadbać o swoją urodę. Jedną z lepszych i szybkich metod jest drobny lifting twarzy lub redukcja cellulitu. Sama korzystałam z usług w Glam Klinika Piękna z Rzeszowa z zakresu medycyny estetycznej i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jeśli szukasz kogoś kompetentnego w Katowicach, to tylko dr Lenartowicz. Kobieta naprawdę zna się na rzeczy. Ja robiłam usta w trzech różnych miejscach i dopiero w tym trzecim i ostatnim najbardziej mi się podobało i powtarzałam do tej pory już dwa razy. Nie chce szukać już nikogo więcej, bo tam czuje się naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×