Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutricia12

On twierdzi, że chodzi mi tylko o jedno

Polecane posty

Gość lutricia12

Facet, z którym się spotykam, twierdzi, że chodzi mi tylko o jedno. Powiedział mi, że zachowuję tak, jakbym tylko chciała uprawiać z nim seks. On nie widzi z mojej strony uczucia i zaangażowania. Owszem, przy nim jestem mocno rozbudzona seksualnie i praktycznie chciałabym kochać się dwa razy dziennie. Bardzo mocno na mnie działa, czegoś takiego jeszcze nigdy nie doświadczyłam. Wystarczy, że położymy się razem i zawsze kończy się to namiętną akcją. Ale też go kocham. Jest dla mnie bardzo ważny i nie chodzi mi o sam seks, ale o normalny związek. Widzę w nim swojego partnera, wspieram go w trudnych chwilach, interesuje mnie jego życie. Lubię z nim też wyjść na spacer, pooglądać razem film, pośpiewać na karaoke. Pomagałam mu znaleźć mieszkanie. Dużo ze sobą rozmawiamy, staram się doceniać jego talenty. On jednak twierdzi, że nie czuje się kochany. Jak mu to okazać, żeby to odczuł? Przyznaję, nie należę do osób, które same się przytulają, zaczynają całować faceta, łapią go za rękę. Ale lubię, gdy takie rzeczy wychodzą z jego inicjatywy. Nie wysyłam buziaczków, nie zdrabniam jego imienia. Nie robię scen zazdrości. Nie głaszczę po włosach i nigdy mu nie powiedziałam, że go kocham, ale że bardzo mi na nim zależy i jest dla mnie naprawdę ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie gościu ma. Spytaj czego by chciał. Co sprawiłoby żeby pouczył się kochany. Wiesz tutaj wszyscy nie mogą tylko gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaggg
To powiedz mu w końcu, ze go kochasz! Dziwię się, że facet jeszcze z Tobą jest. Wcale nie okazujesz mu czułości, nie mówisz, że go kochasz. Doprawdy nie wiem co go przy Tobie trzyma. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo jesteście razem? On Ci mówi ze Cie kocha? Pokazuje zaangażowanie swoim zachowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutricia12
@Aaaaaaaggg dziś , w ogóle nie należę do osób mówiących o uczuciach. Wolę to wyrażać swoim zainteresowaniem i troską. Co do czułości, to nie wiem, boję się, że jak będę chciała się do niego przytulić, to mnie odrzuci albo coś wyjdzie niezręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutricia12
@gość dziś , jesteśmy razem od roku. On mówi, że kocha albo zwraca się do mnie kochanie. Często zapamiętuje jakieś szczegóły i stara się sprawiać mi miłe niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutricia12
@Hajime Sugoroku dziś , pytałam. Powiedział, że chyba powinnam to wiedzieć i czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ lutricia12 dziś On na pewno jest płci męskiej? Strasznie "babska" odpowiedź. "Domyśl" się w czystej postaci. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy facet jest emocjonalnym betonem. Jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutricia12
@Hajime Sugoroku dziś , on jest bardziej emocjonalny ode mnie. Według mnie nie ma w tym nic złego, w ogóle by mi to nie przeszkadzało, ale on nie wierzy, że chcę z nim być, uważa, że robię to ze względu na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Co ja poradzę. W dzieciństwie tuliłem się do betonowego misia... @lutricia12 dziś Hmm, jedyne wyjaśnienie które wpada mi na myśl: koleś chyba czuje się mocno przyciśnięty Twoją chcicą (może potrzebami w ogóle). Rucha się więcej niż potrzebuje. Jak niektóre baby tutaj. To i jęczy. Jak baba. Pewnie gdzieś w głębi chciałby sierotki, która lamentowałaby: "Zajeżdżasz mniie ogierze. Już nie mogę..." :D :D. A tu ma kobietę, która sama go gwałci. Szczęściarz. Albo i nie :P 00 Jak jesteś się w stanie powstrzymać to daj mu trochę oddechu i weź na wstrzymanie. Dowiesz się kiedy zachce i ile razy na tydzień tego wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory memory, kobieta ma zabiegać o faceta? Albo Jestes babochlop albo on pisda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabo sie roochasz albo masz obwisle cycki albo inny problem. W kazdym razie jemu srednio sie podoba seks z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutricia12
@Hajime Sugoroku wczoraj , mogę troszkę odpuścić. Nie będzie łatwo, ale dam radę. W końcu nie jestem nimfomanką:) Zobaczę wtedy, jak często inicjatywa będzie wychodziła z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×