Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

mama syn

Polecane posty

Gość gość

Mam 38 l i syna 13 letniego.dorasta hornony.jak uwazacie czy dla prawidlowego rozwoju dziecko w tym wieku powinno widziec np nie w pelni ubrana matke czy wrecz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinien widzieć Cię bez ubrania.. jeżeli zaczniesz chodzić w negliżu tylko mu siebie obrzydzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 roku życia do 14 dzieliłem pokój z rodzicami.widok jej nagiej jak i ich łóżkowe excesy doprowadzały mnie do szału.myslalem że zwariowałem .poprostu miałem na nią ochotę.po ich rozwodzie kiedy była pod wpływem alkoholu potrafiłem się do mnie dobierać gdzie wykorzystywałem to .i tak od zwykłych pieszczot gdzieś po 3 miesiącach zaczęliśmy się kochać.raz że tego chciałem dwa nie mogłem pozwolić aby jej potrzeby jakiś obcy mi facet zaspakajał.to co ludzie tu piszą to nie są fantazje takie rzeczy naprawdę się dzieją.a że nie powinno tak być to inna sprawa.z czasem twój syn będzie patrzył na ciebie jak na kobietę z którą by chętnie się przespał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gerard22222 napisał:

Ja od 3 roku życia do 14 dzieliłem pokój z rodzicami.widok jej nagiej jak i ich łóżkowe excesy doprowadzały mnie do szału.myslalem że zwariowałem .poprostu miałem na nią ochotę.po ich rozwodzie kiedy była pod wpływem alkoholu potrafiłem się do mnie dobierać gdzie wykorzystywałem to .i tak od zwykłych pieszczot gdzieś po 3 miesiącach zaczęliśmy się kochać.raz że tego chciałem dwa nie mogłem pozwolić aby jej potrzeby jakiś obcy mi facet zaspakajał.to co ludzie tu piszą to nie są fantazje takie rzeczy naprawdę się dzieją.a że nie powinno tak być to inna sprawa.z czasem twój syn będzie patrzył na ciebie jak na kobietę z którą by chętnie się przespał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×