Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zatykanie ucha w ciąży

Polecane posty

Gość gość

W pierwszej ciazy tego nie mialam a teraz jestem w trzeciej i juz sie zaczęło przy szybszym marszu albo przy wstawaniu zatyka mi sie ucho a jal leze spomojnie to mi sie odtyka. Jak przeylkam sline albo mowie to sie zaczyna zatykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana ciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mialam to. Bardzo denerwujace to bylo i towarzyszylo mi przez wiekszosc ciazy. Bylam nawet u laryngologa bo nikt nie potrafil polaczyc tego z ciaza. Po porodzie przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wlasnie bylam u laryngologa grzebal mi dlugo w uszach i zadowolony mowi ze tam nic ma to czemu sie tak ciagle zatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się często zatykają uszy, takie uroki ciąży :) (choć to bardzo wkurzające i niekomfortowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ciąża jest chciana? Zatykanie ucha może symbolicznie oznaczać, że nie chcesz słyszeć bicia serca swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam taki objaw ciąży. Myślałam, że tylko ja tak miałam. Było to dokuczliwe, szczególnie jak miałam dokądś jechać żeby coś załatwić i z kimś rozmawiać. 12:25 Weź sie rozpędź i z całej siły walnij głową o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.D

Też mam ciągle zatkane uszy i nie słyszę co mówię, przez to przy rozmowach z klientami nie wiem czy mówie dostatecznie glosno/cicho/wyraźnie...denerwujące bardzo. Pocieszajace jest jednak to ze widzę iż są osoby, które mają w ciązy tak samo jak ja, bo najwyraźniej jest jakaś zależność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×