Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki smartfon polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Bylam użytkowniczką windows phone'a i teraz mam obawy co do przejścia na androida.. Wiec jaki telefon polecacie? Ekran do 5 cali (to ma byc telefon, nie tablet - musi sie mieścić w kieszeni) 32 gb pamięci wbudowanej, do 700 zl MAX. Płynny system - to ja mam miec władzę nad telefonem. Dlatego mam uprzedzenia, co do androidow, bo jeszcze 3 lata temu moj sony xperia robił, co chcial, dopóki nie kupilam windowsa. Jaka szkoda, ze te telefony przestały byc jakkolwiek wspierane ;( Tyle co do wymogów. Zastanawiam się tez, czy jednak nie wziac na raty iphone'a SE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia30
Może Xioami? A najlepiej jak wrzucisz w Komórkomat i te swoje wytyczne tam określisz to porównywarka Ci wskaże modele, które mogą Ci odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do iphone'a se to polecam, cena jest atrakcyjna co do jakości. sama mam i jestem bardzo zadowolona, tylko weź na raty poza salonem u jakiegos operatora, bo ja tak wzięłam i przepłaciłam dużo pieniędzy, wgl odradzam brania telefonów z abonamentem, ja zrezygnowałam z abo i jestem na karcie prepaid w mobile vikings i jestem bardzo zadowolona. Telefon wzięłam na raty allegro za 1400, a to było rok temu więc teraz pewnie jest tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolekkkkkk
I phpny z regóły są bardzo fajne. Ja tak w komórkomacie go znalazłam. Na wersje rozszerzone nie było mnie stać a se optymalnie jest tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaZwuppertalu
Motorola g5s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na kupno Prime'a 18x9 LTE, jak na razie jestem bardzo zadowolona z tego modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErykL

Jak smartfon to tylko iphony. Narzekacie na ich cenę a ja za swojego nie dałem  jakoś dużo na skynet.pl 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta

Na skynet.pl są faktycznie telefony w dużo niższych cenach niż normalnie, a jakość ta sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwik

My zamawiamy zazwyczaj w bestcena, spoko sklep, wybór bardzo fajny a ceny super. O wiele tam taniej jak w sklepach stacjonarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmisiek

Ja mam samsung a7 z play i bardzo sobie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×