Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy potraficie same ulozyc wlosy jak po wyjsciu od fryzjera

Polecane posty

Gość gość

Bylam kilka dni temu u fryzjera obcielam wlosy tak do ramion.Od fryzjera wyszlam super.A potem po umyciu w domu za nic nie moge tak sobie wlosyc zrobic.Teaz tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ułoże aż tak jak od fryzjera, ale b. podobnie. Jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo fryzjer układa mi na szczotce i prostuje, a moje włosy są kręcone i na co dzień układają się same ;) A jak chcę mieć proste to je robię na grubych wałkach - efekt jest podobny, ale jednak nie taki sam jak u fryzjera. Na szczotce układać zwyczajnie nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sie cieszylam ze nie bede musiala spinac wlosow gumka. ale w rozpuszczonych wygladam strasznie.teraz umylam wlosy i sprobuje jeszcze raz. tylko0 prostownica mi sie popsula.bez tego da sie jakos wyprostowac wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań niszczyć włosy prostownicą :) Masz dobrą okazję, żeby nauczyć się je układać naturalnie - zadbane kręcone są śliczne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie ma kreconych. wywijaja mi sie na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie swoich wlosow zaraz po wyjsciu od fryzjera bo zawsze są oklaple i zbyt przylizane. Ogolnie fryzjera mam dobrego bo o ile pozniej sama je umyje to kolor i podciecie ich jest ladne, ale zaraz po wyjsciu to nie jest to ;) Nie lubie takich idealnie prostych i przylizanych wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To może być po prostu wina złego ścięcia (cieniowanie np.), mojej mamie tak się robiło, zmieniła fryzjera i magicznie problem znikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nodelowalam na grubej szczotce.Ale dalej wywijaja sie na zawnatrz, ale nie poddaje sie i bede robic dalej.Mam nadzieje ze dojde do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam priste wlosy. Oatatnio sciete do ramion. Rano po umyciu serum na konce pianka u nasafy. Susze na szczotce potem prostuję końce i wyglądam tak jak po wyjsciu od fryzjera. I takue ulozenie starcza na 2 dni. Wieczorem spinam luzno klamta biore prysznic na noc rozwiazuje. Rano przeczesze i sa jeszcze w dobrym stanie ;) Gdy mialam za lopatki za nim nie koqm uch rak ulozyc jak fryzherja wiec zdecydiwalam sie na sciecue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to raczej mój obszar wiedzy... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×