Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WIELKA DZIARA NA KLATCE PIERSIOWEJ

Polecane posty

Gość gość

Tak jestem dosc mocno wydziarana , mam naprawde duzy chociaz ladny i kobiecy tatuaz na klatce piersiowej , ramionach , zahacza o biust. Wczoraj z kolezankami bylam na szybkich randkach i chociaz milo sie rozmawialo , mialam najmniejsze powodzenie. Mnie az tak tez Ci panowie nie interesowali ale widzialam szok na ich twarzach i zapytania " jak tam mozna" Serio ? Az tak to odstrasza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia zalatujesz i tyle na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie brzydka jestes plus tatuaz nie masz szans schudnij, zadbaj o siebie i usun tatuaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym bardziej odchudzanie nie jest w moim przypadku potrzebne. Ogolnie wygladem nie odbiegam od normy a jestem dosc ladna. Naprawde ? Tacy faceci sa jeszcze zahukani , ze tatuaz moze odstraszyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie tak dziwi? przeciez jestes sama i nie mialas powodzenia. tatuaze kojarza sie z patologia. no, chyba ze takiego szukasz co tu duzo pisac przekonalas sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ...mieszkalam w Niemczech i Czechach i tam bylo to normalne, poprzedni facet nie mial tatuazy ,ale moj akceptowal a nawet mu sie podobal, Jednak przekoanlam sie , ze Polscy faceci sa zahukani... :D Kosciol , skarpety do sandalow i w niedziele kosciol a po schabowy na oboad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czego i kogo w Polsce szukasz, wielka damo z tatuazem? wracaj do Niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslama , ze wkroczyla juz cywilizacja :) Ja to rozumiem , ze moze podobac sie lub nie podobac ,ale ostra krytyka swiadczy o braku tolerancji i intelegencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj co SAMA napisalas o Polakach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja ich nie nazywam patologia :) To nie jest ostra krytyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie kojarzy niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah no trudno , dziekuje za opinie. Panowie z ktorymi rozmawialam byli bardzo sympatyczni, ale zdziwilo mnie ich myslenie , ze skoro mam tatuaz to pewnie pracuje jak kelnerka w podrzednej knajpie , a po pracy zjadam nietoperze :D :D ( bo slucham metalowej muzyki ). Nie jestem patologia ani tez nie jestem gruba lub zaniedbana. Trenuje od 10 lat i mam wysportowana sylwetke. Ale juz wiem co mogli pomyslec patrzac na mnie---patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gniewaj sie ale nic na to nie poradzisz. Jako osoba ktora juz troche swiata widziala, sam wiesz, ze ludzie W KAZDYM KRAJU maja uprzedzenia i NIE akceptuja wszystkiego. Sa srodowiska, ktore wogole nie akceptuja tatuazy. I nie w kazdym zawodzie tauaze sa akceptowane. Musisz sie z tym pogodzic. I nie ma to nic wspolnego z "zacofaniem" jak wyzej napisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to prawda , jest to oczywiscie rzecz gustu a o gustach sie nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie jednak , ze dla Polakow TO ma znaczenie a w innych krajach ludzie przechodza z tym do porzadku dziennego. Nie szokuje to , nie wplywa na opinie o drugim czlowieku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz wydziarane? I jakim zawodzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje w logistyce i spedycji juz pare ladnych lat... Mam wydziarana kompozycje kwiatowa , w sumie taki delikatny tatuaz z tym ze wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trafilas jeszcze na "swojego" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pewnoscia nie trafilam , ale mialam wrazenie ze mimo wszystko tatuaz budzil glowne zainteresowanie i pytania tych panow dotyczyly glownie niego . Mialam wrazenie, ze w sumie to zniecheca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie wstydzil gdzies wyjsc z wytauowana dziewczyna. Samo slowo "dziara" jak napisalas, brzmi jak u starego kryminala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że już pracujesz kilka ładnych lat i dalej jesteś sama to znaczy że odstraszasz ludzi nie tylko w polsce ale niemczech i czechach myslałaś że w polsce faceta złapiesz ale cóż, tu taki zachcianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda pisze o sobie, ze jest ladna iwysportowana. Tak ci sie tylko wydaje, ze jestes ladna. Gdybys byla ladna, nie bylabys sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm latwo oceniac nie znajac kogos :) Jestem sama ...od stycznia więc chyba nie jakoś dług o(?) Musialam posklejac jakos serce po poprzednim związku i jak się nie trudno domyślic nie rozpadł się przez tatuaż. Ja uważam , że skoro są mężczyźni którym się nie podoba , wsydzą się itp to są i tacy , któym sie podoba Ciekawi mnie dlaczego jednak ma to główne znaczenie ?:) Ja bym się np wstydziła chodzić z kimś ...np bez zębów ,ale z drugiej strony lepiej bez zębów niż bez uczuć i głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozesz wymagac od ludzi zebys im sie podobala. Tak, tatuaze to jak rosol - mozna lubic albo nie, ale kazdy jakies zdanie ma. Jak chcialas sie podobac przecietnym chlopakom to robienie wielkiego tatuazu w widocznym miejscu to byl zly pomysl. I mowie to jako posiadaczka pokaznej kolekcji tatuazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie robilam dla siebie i mi sie mial podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie marudz i szukaj wsrod ludzi ktorym takie ozdoby nie przedzkadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze. Wiec nie wymagaj zeby kazdemu sie podobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie to czego się spodziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×