Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WIELKA DZIARA NA KLATCE PIERSIOWEJ

Polecane posty

Gość gość
niczego się nie spodziewałam , luźnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi o ich reakcje - dla przeciętnego faceta na takiej imprezie jak szybkie randki taki tatuaż to szok. Nie chodzi o zaściankowość, po prostu typ ludzi którzy na to chodzą raczej nie są światowi, w końcu próbują znaleźć partnera 3minutową rozmową o ulubionym kolorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm , nie wydaje mi się ,że trzeba być " światowym " ,ale nie wydawało mi się ,że moge tym aż tak zszokować. Dosłownie widziałam szok na ich twarzach i ich pytania były głownie " dlczego ?? po co ?? " itd. Nie chodzi mi o to ,że się rozczarowałam bo przyznam międza mną i nimi nie zaiskrzło a nie zaskrzyło bo zbierali szczęki z ziemii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna sprawa , na tych szybkich randkach na pytanie jakie mam pasje i hobby odpowidałam ,że rowero i podróże rowerowe ...szok szok i kolejne pytanie gdzie , odpowiadając że za granicą , W Rumunii, bałkany znowu szok ... Nie chodzi mi o to ,że ja uważam , że est to jakies wow ,ale chyba mozna z tym przejść do porzadku dziennego a nie patrzeć " niemożliwe" . Można zarazić kogos pasją albo porozmawiać. Jakbym usłyszała ,że dany Pan lubi edkarstwo to mimo ,że nie lubię ucieszyłabym się że w ogóle coś lubi robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to kwestia tego co to za randki były i jakich ludzi one przyciągają. Jak szokiem reagują na jazdę na rowerze to powali ich na ziemię tatuaż. Proste ludki łatwo zszokowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż , widać pierwsze wrażenie robie kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to chyba wiedziałas robiąc sobie duży tatuaż, przynajmniej jeżeli chodzi o takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat o tym " co luzie powiedzą" nie myślałam i nadal mam to gdzieś w zasadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co Cie tak gryzie, ze az dwa dni o tym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nie przejmuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mnie nie gryzie , po prostu jestem ciekawa opinii . ..Nie , ze ialaby one cos zmienic w moim zyciu , ale....dawni nie mieszkalam w Polsce i zaskoczylo mnie zbieranie szczek z ziemii doroslych Panow na widoko tatuazow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawna odmiana to "tatuazy" (tylko zwracam uwage, nie mowie zlosliwie, ale na forum lubia i takie male bledy wyzywac). X Tez mieszkam za granica i tu tez tatuaze moga zaskoczyc. Zwlaszcza jak nie wygladasz ba kogos kto ma duzo modyfikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zwlaszcza jak nie wygladasz ba kogos kto ma duzo modyfikacji " nie ze sie czepiam , ale o co chodzi w tym zdaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisane z telefonu i wyszla mi glupota. Miali byc "zwlaszcza jak nie wygladasz na kogos kto ma duzo modyfikacji". Czyli jak na pierwszy rzut oka nie wygladasz na kogos kto bedzie mial duze tatuaze czy kolczyki w sutkach to bedzie to szokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez prawda, ze Ci Panowie i tak nie byli w moim typie ..Ja ich moze szokowalam a oni dla mnie . Po prostu zdziwilo mnie ze 15/15 zbieralo szczeke z ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".....dawno nie mieszkalam w Polsce....." dlugo nie mieszkalam w Polsce nie gniewaj sie ale masz problemy :-) powodzenia Ci zycze! kazdy znajdzie kiedys swoja polowke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".....dawno nie mieszkalam w Polsce....." dlugo nie mieszkalam w Polsce obie formy sa poprawne a poza tym czy to forum dla milosnikow jezyka polskiego i wyznawcow profesora Miodka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam takie reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×