Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda, że niektóre kobiety utrzymują wokół siebie tzw or

Polecane posty

Gość gość
Prof. D. Buss "Ewolucja pożądania" -teoria plus przytaczane rozne badania, nie tylko własne, jest gdzieś pdf chyba na necie Prof. B. Wojciszke "Psychologia miłości" Czytałam dawno ale to te książki były źródłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:35 Również poproszę o źródło, przyda mi się :) W każdym razie brzmi logicznie wobec dwóch faktów - biologicznie facet ma większy popęd seksualny i dąży do licznego przekazania genów (na kobiecie spoczywa większa odpowiedzialność za potomstwo), a po drugie, kobiety cieszą się większą atencją facetów, niż na odwrót. Dlatego kobieta może sobie pozwolić na bezinteresowność i przyjaźń z facetem. W odwrotnym kierunku to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie z tmi orbiterami to zwyczajnie kobiety sie przyjaznia z takimi facetami bo maja z tego korzysci i nic wiecej wiec przestanmy chrznic ze sa mile. Znam cala mase takich pijawek ze tylko dlatego sa mile bo maja z tego korzysci. Sam nie rozumiem tych ich durnych facetow idiotow ktorzy lataja za tymi kretynkami i im usluguja bo na cos licza. Nie ma czegos takiego jak przyjazn damsko meska bo kobiety na przyjazn sa zwyczajnie zbyt wyrachowane i materialnie nastawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razama
Śmieszny ten Woźniak, wybacz. Jak ktoś odmawia, to kulturalnie mu dziękuję i idę załatwiać fachowca. Nigdy z tego powodu nie stroiłam fochów, zresztą, nie korzystam z "przysług kolegów", którym wydaje się, że są na orbicie, i nie stoją twardo na ziemi. To zawsze grozi wypadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo Krzyszto "Ator" Woźniak opowiadał, że wręcz spotykał się z oburzeniem koleżanek, które chciały z niego zrobić orbitera, kiedy odmawiał im przysług. Mówił, że był wtedy nazywany "skończonym chamem"... xx Może nie tyle z powodu samej odmowy, co jego zachowania? Może wyraził swoją odmowę w sposób chamski? Może właśnie tak było, jeśliby ''nagle'' zorientował się, że chciały go - jak mówisz - wykorzystać? Może dał się ponieść emocjom i zamiast zwyczajnie powiedzieć ''nie'', zareagował bardziej emocjonalnie? No właśnie... tak naprawdę nie było nas przy tym i nie możemy ocenić sytuacji. Skazani jesteśmy na percepcję subiektywną samego Atora. Chciałabym wysłuchać racji drugiej strony. Wtedy można by opiniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dopisując, jakoś nie wyobrażam sobie tej sytuacji wg p.Woźniaka... x Koleżanka - Atorku, mógłbyś mi pomóc w... Ator - Nie *spokojnym zrównoważonym tonem* Koleżanka - Ty chamie skończonyyyy!!! ...bez komentarza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razama
Przykro mi, ale muszę wejść na nieco inną orbitę. Widzę, koleżanko, ze sama poprowadzisz ze sobą tę dyskusję. Miłego wieczora :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam mialem znajoma co chciala ze mnie zrobic kolege od przyslug i na koniec powiedziala ze jestem chamem jak jej powiedzialem ze odzywa sie do mnie tylko jak czegos chce Jeszcze mi sie oberwalo za szczerosc :) Z kobietami to trzeba krotko powiedziec prawde wysluchac ich oburzenia ze ona sa naprawde super mile i cudowne a ty chamie i prostaku nie umeisz sie poznac na prawdziwej kobiecie :) I miec juz swiety spokoj niech inne glaby maja ta ogromna przyjemnosc latania za taka kretynka (szczegol ze za plecami sama mi sie z takich pajacow nasmiewala ze jej funduja prezenty). Kobiety sa bardzo falszywe i obludne nie ma co z nimi polemizowac bo przedstawia ze biale jest czarne a czarne biale jesli im to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że trzeba sobie odpowiedzieć krótko i wprost - zawsze będą tego typu osoby u obydwu płci, być może w innym odsetku, ale będą. To kwestia osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:05 Wejdź w inne środowisko i nie generalizuj, bo krzywdę sobie robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykorzystywanie kogoś w taki sposób jak opisujesz tzn. udawanie przyjaźni w celu uzyskania korzyści nie jest typowe dla płci (niestety) - niektórzy mężczyźni udają przyjaźń żeby mieć seks, niektóre dzieci udają przyjaźń żeby bogatszy rówieśnik dzielił się z nimi zabawkami, niektórzy wnukowie udają ciepłe uczucia do dziadków licząc na spadek. I tak samo należy oceniać sytuację na linii kobieta-mężczyzna. I raczej nikt nie zostaje "orbiterem" nieświadomie, nie wyobrażam sobie żeby mężczyzna orbitujący wokół kobiety, która choć raz odmówiła mu związku, nie zdawał sobie sprawy ze swojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mężatka jest wstanie zaczepiac w sensie dawać sygnały żonatemu, o co jej może chodzic. Przypadkowe zaczepieni iżycie biegnie dalej, czy próbuje w jakiś sposób nakierować uwagę mężczyzny na siebie. Może on jej sie bardziej podobać niż mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia S

Zobaczcie! Marek Kotoński aka Radio Samiec obraża kobiety nazywając je od najgorszych! Od szmat, bakterii, loch, ciasnych świń, itd.
https://www.youtube.com/watch?v=EbRrQ8_MNww


zgłaszajcie jego kanał, zaznaczając pod tą audycją "mowa nienawiści", kliając zgłoś! On obraża kobiety i feministki nazywając je od bakterii! Inne jego filmy też zgłaszajcie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia S

Zobaczcie! Marek Kotoński aka Radio Samiec obraża kobiety nazywając je od najgorszych! Od szmat, bakterii, loch, ciasnych świń, itd.
https://www.youtube.com/watch?v=EbRrQ8_MNww


zgłaszajcie jego kanał, zaznaczając pod tą audycją "mowa nienawiści", kliając zgłoś! On obraża kobiety i feministki nazywając je od bakterii! Inne jego filmy też zgłaszajcie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia S

Zobaczcie! Marek Kotoński aka Radio Samiec obraża kobiety nazywając je od najgorszych! Od szmat, bakterii, loch, ciasnych świń, itd.
https://www.youtube.com/watch?v=EbRrQ8_MNww


zgłaszajcie jego kanał, zaznaczając pod tą audycją "mowa nienawiści", kliając zgłoś! On obraża kobiety i feministki nazywając je od bakterii! Inne jego filmy też zgłaszajcie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia S

Zobaczcie! Marek Kotoński aka Radio Samiec obraża kobiety nazywając je od najgorszych! Od szmat, bakterii, loch, ciasnych świń, itd.
https://www.youtube.com/watch?v=EbRrQ8_MNww


zgłaszajcie jego kanał, zaznaczając pod tą audycją "mowa nienawiści", kliając zgłoś! On obraża kobiety i feministki nazywając je od bakterii! Inne jego filmy też zgłaszajcie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia S

Zobaczcie! Marek Kotoński aka Radio Samiec obraża kobiety nazywając je od najgorszych! Od szmat, bakterii, loch, ciasnych świń, itd.
https://www.youtube.com/watch?v=EbRrQ8_MNww


zgłaszajcie jego kanał, zaznaczając pod tą audycją "mowa nienawiści", kliając zgłoś! On obraża kobiety i feministki nazywając je od bakterii! Inne jego filmy też zgłaszajcie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wczoraj sie zarejestrowalem na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Haha czyli że niby kolega to orbiter? Chyba taka która nie powiedziała wyraźnie czego oczekuje od znajomości a ktoś nadal ma nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2018 o 19:09, Gość szarotkagórska napisał:

Współczuję lokowania uczuć w mężatkach. Tylko idioci korzystają z takich okazji. Wolnych kobiet brak, czy jak?

Trudno sterowac uczuciami. Ja np. mam 36 lat i chcialbym zakochać się w ktorejs atrakcyjnej i inteligentnej kolezance z pracy w wieku okolo 30 lat a takich u mnie sporo, ale co zrobic jak jakas mnie naprawde kręci to okazuje sie mezatka w dodatku kilkanascie lat starsza. I co zrobisz jak mózg i cos tam jeszcze mam tak zaprogramowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
9 minut temu, używammózgu napisał:

Trudno sterowac uczuciami. Ja np. mam 36 lat i chcialbym zakochać się w ktorejs atrakcyjnej i inteligentnej kolezance z pracy w wieku okolo 30 lat a takich u mnie sporo, ale co zrobic jak jakas mnie naprawde kręci to okazuje sie mezatka w dodatku kilkanascie lat starsza. I co zrobisz jak mózg i cos tam jeszcze mam tak zaprogramowany?

Mi też sie spodoba to zajęta i dużo młodsza. Na podobne wiekiem nie spojrzę. Nie podobają mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 14.05.2018 o 19:30, Gość gość napisał:

faceci w dzisiejszych czasach mają ten problem, że nie potrafią być już kulturalni, uczynni i pomocni bezinteresownie.

Faceci może i nie potrafią, ale mężczyźni tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.05.2019 o 22:17, Gość ... napisał:

Faceci może i nie potrafią, ale mężczyźni tak.

Drazni Cie okreslenie facet? Mnie nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
14 minut temu, używammózgu napisał:

Drazni Cie okreslenie facet? Mnie nie przeszkadza.

Nie drażni ani nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2019 o 15:24, Gość ... napisał:

Nie drażni ani nie przeszkadza.

A tak naprawde to lubie to slowo, bo po tym czy kobieta mówi "facet" czy "mężczyzna" łatwo poznac czy mamy do czynienia ze zwykla małolata jakich wiele czy kobietą na odpowiednim poziomie. Mnie kręcą tylko te wyzsze sfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dach samca

teraz juz wiem dlaczego marka powtarzaja dzieci ktore dorastaja i sa w trudnym wieku dojrzewania bo marek wykorzystuje metode bana co w skutkach zmierza do tego ze musisz powtarzac jak zombie to co on ci powie jestes bezmozgiem chodzacym trupem nie mozesz miec swojego zdania nie mozesz miec innej opinii od jego bo zostaniesz zbanowany i na tym polega jego beznadziejnosc wiec debatowanie o orbitowaniu nie ma zadnego sensu bo to jest wymysl czlowieka chorego i skrzywdzonego przez los. Zalecam aby zwollenicy jego ...nych teorii wdrazyli je w zycie w stosunku do swoich matek i siostr bo to przeciez tez kobiety ale uwazajcie zeby nie skonczyc jak on    mieszkajac u starszej pani a tak swoja droga ta pani to tez kobieta a jednak przygarnela chama hmm moze te kobiety moze nie sa takie zle skoro go wziela jedna z nich lod swoj dach ? Dlaczego nie przygarnol go brat samiec???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×