Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spartaczona usługa fryzjerska

Polecane posty

Gość gość

W zakładzie fryzjerskim w Pabianicach woj. Łódzkie ul.Moniuszki 86 Pani fryzjerka przyjęła mnie na umówiona trwałe. Zakrecanie na walki bez "papierka" było wyzwaniem Płyn z trwałej lekko splukany i naniesiony tzw utrwalacz. Po ok.10minutach następne lekkie płukanie wodą i na fotel do uczesania. Włosy nie umyte szampanem,nie nałożona odżywka ale wzięte 80 zł. Po raz pierwszy znalazłam się w takim salonie fryzjerskim. Po przyjściu do domu musiałam włosy porządnie umyć i nałożyć odżywki. Nie polecam tego"SALONU nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana Babciu!! Trzeba było dokonać reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego spartaczona/ co ci jeszcze nie pasuje chcialas skret czy uniesienie od nasady?czy cos jeszcze sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trole nic nie wiedza, nie tylko babcie czy paniedojrzale chodza na tkz trwala uniesiona na przyklad nikt sie nie przyzna ze poszedl na podniesienie bo to niemodne a wiele kobiet tak robi na wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamacji nikt nie przyjmie nawet jak spali wlos,, takie wlosy ,,odpowiedz na wszystko maja gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu autorka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta 50+ może być babcią każdy z Was kiedyś będzie babcią lub dziadkami w tym nic nie ma uwlaczajacego.Lepiej być zadbaną babcią niż osobą w przydeptanych papuciach i podartym szlafroki oraz w prostych i wykonczonych suszarką, szczotka włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×