Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś tam pracował?

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy pracował ktoś w tej firmie w Holandii przy zbiorach? Proszę o informację. Firma HeGe Groenten en Fruit Produkties.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podepne sie pod pytanie. Czy ktos pracowal w tej firmie nie moge znalesc zadnej opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkab35
Witam czy ktoś podjął pracę w tym zakladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Tak
Nie polecam .
Informacje na temat pracy byly sprzeczne  z rzeczywistoscia 
Bardzo male wynagrodzenie a o "nienormalnych" godzinowcach to nie wspomne XD
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były pracownik

Tak, pracowałam około rok czasu. Pokoje po 4-6 osób - mieszane - często kobiety i mężczyżni. Budynek jest dość nowoczesny, ale warunki pracy skandaliczne. Płacą najnizszą krajową holenderską. Zbieranie truskawek jest zawsze na akord. Były sytuacje, że nie było czego zbierać i zarabiało się po 8 euro z całego dnia. Musisz za wszystko płacić. Za mieszkanie, wodę i wiele innych (odliczane jest z Twojej akordowej wypłaty). Zimą wyrywanie chwastów na kolanach. Nie ważne, że pada deszcz. Przerwa 15 minutowa - jak chcesz się ogrzać to jedziesz do kontoru, ale uwaga czas dojazdu liczony jest jako przerwa. Polacy, którzy tam zarządzają zachowują się skandalicznie, przeklinają, wyzywają i obrażają ludzi. Pan Andrzej, który koordynuję nieudolnie prace to zwykły prostak bez ogłady (nikt z nim nic nie robi o dziw - holendrzy o tym wiedzą). Zimą można przycinać plante - oczywiście akord - ludzie średnio zarabiają po 50 Euro - palce i całe ręce bolą od pracy... Nie polecam nikomu. Skandal, że takie miejsca wciąż istnieją. Jeżeli chcesz porozmawiać z Panią Dorotą, która jest pośrednikiem z polski tam pracującym to nawet masz problem, żeby uzyskać dokumenty a nie mówiąc o zwykłej rozmowie, która może poprawić warunki pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer

 sprawdź sam a nie pytasz sie obcych ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Мы с мужем женаты уже пять месяцев.  Я украинец, жду карты.  Мой муж всегда искал работу за границей, чтобы работать вместе.  все агентства отказались и, чудесным образом, согласились на прямого работодателя.  он пообещал оформить визу и контракт на официальную работу.  Мы прибыли.  а затем пришел криво взгляд.  Ну, пусть будет так, пусть муж работает, а жена из бунгало не торчит.  мы не против ее жизни, но она не может работать.  Я был в шоке.  это просто стоит денег, кажется, что эти люди не понимают этого.  Ну, по крайней мере, она не была исключена.  мой муж пошел на работу по установке теплицы при любой погоде.  они были счастливы с ним.  Такая работа почасовая 7,25 €.  так он работал с понедельника по четверг.  А тут делают одолжение в пятницу и субботу, чтобы поработать над сбором клубники.  Один день на двоих мы собрали 17 коробок по 5 кг клубники, остальные 60. Стоимость такой работы шокирует, даже копейки для Польши: 1,25 евро за коробку весом 5 кг или 6 злотых.  тогда есть большая работа за большую награду.  посадка 100 м лука-порея за 4 €.  и в 100 метрах или 150 есть тайна, покрытая тьмой.  Цены аккордов не указаны на стенде при выполнении работ, чтобы люди работали как минимум один день бесплатно.  посчитать деньги, чтобы заплатить за квартиру.  Подводя итог.  Вместе с мужем мы проработали одну неделю и заработали 200 евро нетто.  Компания не подписывает контракт сразу.  через неделю моего мужа попросили упаковать свои сумки.  Теперь они начали нанимать молодых людей.  они не сразу поняли, что проиcxoдит

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od pięciu miesięcy. Jestem Ukraińcem w oczekiwaniu na kartę. Mój mąż zawsze szukał pracy za granicą, aby pracować razem. wszystkie agencje odmówiły i, cudo, zgodził się bezpośredni pracodawca. obiecał wydać wizę i umowę na oficjalną pracę. przyjechaliśmy. a potem zaczale nadchodyc krzywe spojrzenia. No cóż, niech tak będzie, niech mąż pracuje, a żona z bungalowu nie wystaje. nie jesteśmy przeciwni jej życiu, ale ona nie może pracować. Byłem zszokowany. to jest po prostu warte pieniędzy, wydaje się, że ci ludzie tego nie rozumieją. Cóż, przynajmniej nie została wyrzucony. mój mąż poszedł do pracy przy instalacji szklarni przy każdej pogodzie. nim byli zadowoleni. Taka praca jest godzinowa 7,25 €. więc pracował od poniedziałku do czwartku. I tu robiac przysługę w piątek i sobotę, aby pracować nad zbieraniem truskawek. pewnego dnia dla dwóch zebraliśmy 17 skryn po 5 kilogramów truskawek, drugie 60.  koszt takiej pracy jest szokujący, to grosze nawet dla Polski: 1,25 euro za pudełko o wadze 5 kilogramów, czyli  6 zł. wtedy jest jeszcze super praca za super wynagrodzenie. posadzenie 100 metrow cebuli pora za 4 €. a tam 100 metrów lub 150 to tajemnica pokryta mrokiem. Ceny akordu nie są wskazane na stoisku z wykonynemy pracami, aby ludzie pracowali przez co najmniej jeden dzień za darmo. zaliczac pieniądze na opłacenie mieszkania. podsumować. Razem z mężem pracowaliśmy przez 1 tydzień i zarabialiśmy 200 euro netto. Firma nie podpisuję umowy od razu. tydzień później mój mąż został poproszony o spakowanie swoich toreb. Teraz zaczęli zatrudniać młodych ludzi. cob oni nie od razu zrozumieli, co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc, Masakra.  pracuj co godzinę na 7,25 €, nadal możesz myśleć.  ale akord, pomyśl sam, pudełko 5 kg truskawek 1,25 € i por sadzący 100 metrów 4 €.  Pomyśl, ile możesz zrobić osobiście i zarabiać pieniądze.  I jeszcze lepiej, zastanów się, ile wydasz na drogę i jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 444

ja nie pracuje z 10 lat zapytaj sie tamtych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×