Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mój ojciec korzysta z usług prostytutek, mama o tym wie! Co o tym sądzić?

Polecane posty

Gość gość

Czego się dowiedziałam o swoim tatusiu? a). zdradza mamę, z różnymi kobietami, w tym z prostytutkami b). gdy mój brat skończył 16 lat, wziął go do burdelu (dalej chodzą razem) c). moja mama o wszystkim wie, powiedziała, że nie chciała z tatą sypiać. Co do brata, to również mama o tym wiedziała i wie, twierdzą, że mężczyzna musi się wyszumieć. Tym bardziej, że brat jest po rozwodzie, nie może mieć własnych dzieci. d). Ja jestem samotną matką. Rodzice bardzo mi pomagają, syn ma 10 lat a ojciec i brat powiedzieli mi, że za 6 lat również zamierzają go zabrać do domu publicznego i ja nie mam prawa się do tego wtrącać. Moja mama na to, to są męskie sprawy, my nie mamy nic do tego. Ja już nie wiem jak powinnam się zachować? Matka mówiła mi, żebym przygotowała syna po prostu na ten dzień już teraz. Tym bardziej, że dziadek i wujek mają wobec chłopca swoje plany, ja mam je tylko zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A syna nie powinna wprowadzić jakąś nie spokrewniona ciotka ( żona krewnego)? Ktoś chyba pomieszał ogólnie przyjęte zasady, zeby tak do obcej? :classic_blink:

😉

Na poważnie to dziadkowie mogą kupić wnukowi cukierki jak rodzice pozwolą.... 

PS

pachnie jak zawsze trolem juz czytając temat....

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×