Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cienias 58

Żona chce się kochać codziennie i to kilka razy.

Polecane posty

Gość Cienias 58

Moja ślubna po 20 latach małżeństwa chce codziennie seksu i to kilka razy. Staram się, ale za dużo nie mogę. Kochamy się cztery, pięć razy w tygodniu około 10 minut. Ona narzeka, że stanowczo za mało i za krótko. Przeżywa orgazm przy seksie ze mną, ale chce kilka razy. Nie wiem co o tym sądzić, ale jest mi jej szkoda. Często myślę, że potrzebuję dobrego kochanka, który pomógłby w zaspokojeniu jej potrzeb, ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chory jesteś. Baba po tylu latach małżeństwa nie potrzebuje sexu tylko kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieść żonę możesz codziennie nie wymaga to wysiłku chyba że żona potrzebuje k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cienias 58 dziś seks nie jest najważniejszy w życiu , powiem ci facet tak jak chcesz ciągle mieć wizje że inny facet ją ładował a nie ty i że woli innego członka od twojego to gratuluje jesteś frajerem i debilem do potęgi na takie coś się godzić to trzeba ładnie upaść na łeb , sam jestem w małżeństwie długim i też robię to często ale ćwiczę sporo to jakoś daje radę , ja powiedziałem żonie tak skok w bok to się nawet nie odzywaj tylko jesteś zwykłą dziwką , chcesz z dwoma facetami super ja ci nie wystarczam to wynocha i bierzemy rozwód jak ci nie odpowiada , To wszystko to jest jawna zdrada , jak dla mnie jest pan zerem dojrzałego faceta wiesz co piszesz , zdrowo myślący facet nie odda kobiety swojego życia w objęcia innego faceta jebnij się w głowę facet , bo naprawdę tracę wiarę w ludzi już powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowy facet 49 lat
Taka żona to skarb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki skarb że może mieć skłonności do zdrady ciebie faktycznie skarb jak cholera , powinna kochać ciebie i kolegę w spodniach twoich jeśli szuka kogoś na boku lub ma no to sorry jedyna opcja to rozstać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cienias 58
Rostanie nie wchodzi w grę, bo ją bardzo kocham i jest mi z nią dobrze. Żona zaspakaja mnie seksualnie, tylko dla nej jest za mało seksu. Potrzebuje penisa, który codziennie i kilkakrotnie zerżnie jej szparkę. Kiedyś mogłem kika razy na dzień się kochać, a obecnie po latach już nie. Z nią jest wszystko w porządku, tylko mi nie staje penis tak często jak powinien, aby żonę dobrze zaspokoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapros kolegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak zaproś kolegów, tylko jurnych. Twoja żona będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cienias dużego nie masz wyboru, albo będziesz brał prochy na popęd i rżnął częto żonę, albo pozwolisz jej na seks z innymi facetami. Efekt będzie taki sam. Chyba nie jesteś zazdrosny o żonę po tylu latach spędzonych razem. Słusznie zauważyłem, że z żoną jest wszystko w porządku, a wina po twojej stronie. Nie pierwszy i nie ostatni jesteś w takiej sytuacji, a żona twoja ma prawo się wyszaleć niekoniecznie z tobą. Ja miałem też taki dylemat i obecnie moja żona ma kochanka, nie mam jej tego za złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest cienias, to jest normalne, zdrowa młoda kobieta potrzebuje zdrowego k****a i dużo seksu, ja też tak mam, moja żona też używa sobie z młodymi facetami ale nie robię z tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo weź jednego co ją będzie godzinę dymał albo dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ma rację Załatw żonie faceta co kilka godzin będzie ją rżnął i ją zaspokoi. Będziesz miał z głowy problem, przynajmniej na jakiś czas. Moją posuwa przyjaciel, stary kawaler dwa lub trzy razy w tygodniu. Dzięki temu mam święty spokój w domu. Nie słucham jej ciągłego narzekania, że jest napalona, a ja do niczego. Przyjaciel też zadowolony, bo z krzyża sobie spuszcza do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żonka to poznała na wczasach młodego gościa i co jakiś czas do niego jeżdzi na seks wraca zadowolona i w domu mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cienias 58
Macie rację, tylko gdzie znaleźć takiego faceta co kilka godzin będzie posuwał mi żonę. Jak trafi na takiego co jeden numerek i kaput to szkoda zachodu, bo tylko narobi jej ochoty. Czasami myślę, że dwóch facetów miałoby co robić z moją żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona nie jednego miała w kroku zanim znalazła odpowiedniego kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgangbang
Zona potrzebuje seksu z 5 mezczyznami jendoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cienias 58
Pięciu facetów to za dużo dla mojej żonki. Najlepszy byłby jeden jurny, który ma dobry wzwód członka i może kilka razy nonstop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim wieku jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, łatwo powiedzieć kilka razy dziennie, jak miałem 20 lat to nie było problemu ale teraz jak mam 60...a żona potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cienias poważnie porozmawiaj z żoną i zaproponuj jej młodego i zdrowego kochanka. Takiemu dobrze stoi i może długo. Chyba nie będziesz zazdrosny o młodego faceta, on poćwiczy na twojej żonie, a ona sobie poużywa. Moją jak raz w tygodniu nie zerżnie porządnie młody facet to chodzi ciągle napalona i nerwowa. Kocham się z nią prawie codziennie, ale jej mało i mało. Widocznie nie dobraliśmy się seksualnie i coś z tym trzeba zrobić. Nie można chować głowy w piasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×