Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

27 letnia singielka, haha toż stara panna

Polecane posty

Gość gość

Jak czytam gdzieś jestem 27 singielką to wybucham śmiechem bez opanowania trzymając się za brzuch. Singielka to może być 20-latka. 27 latka to rozwódka/wdowa ew. stara panna, bo nikt jej nie chciał :) Inaczej jest trochę w przypadku mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal się pocieszasz jak widzę. Zlapalas Boga za nogi w postaci swojego Wiesława i wydaje ci się że osiągnelas życiowe apogeum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, kobieta jest młoda do 25 roku życia, mężczyzna to i do 40 stki moze być młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być 27-starą panną niż żoną alkoholika z 3 dzieci na utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z takimi poglądami to wstyd dla płci żeńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, z powyższą wypowiedzią, czemu od razu żoną alkoholika ma być młoda kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pewnie ta stara panna obraca się w najgorszej patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie chodziło o pogląd jakoby 27 latka bez trzody i faceta była gorsza w jakikolwiek sposób. To jest pogląd z d**y a nie głowy. Chyba że zakutej jak końskie kopyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego że jesteś samotna i żaden ciebie nie chce skoro dla ciebie dzieci to trzoda i każdy mąż jest pijakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewielu mężczyzn nadaje się do założenia rodziny. Lepiej być starą panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd pomysł ze mnie nikt nie chce bo nie bardzo rozumiem? To nie ja pisałam o pijaku ale poniekąd się zgadzam bo szczęśliwa kobieta w związku nie ma potrzeby plucia jadem i wciskania na siłę innym kobietom facetów. To raczej świadczy o jej nieszczęściu i tym że życzy innym tego "miodu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgerger
Jako 35 letni facet dodam, że nie zwracam uwagi na kobiety które mają więcej jak 25 lat. Po prostu mnie brzydzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A one brzydzą się Tobą, im młodsza tym obrzydzenie większe. Tyle że niektóre kobiety to niezłe aktorki. W myślach obrzydzenie, w spojrzeniu zachwyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakue wartości taki bzdetny facet może przekazać córce. Porażka po całości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli mam 28 lat, a wyglądam autentycznie na 24 ( a będąc w wieku 24 lat to i jeszcze mnie o dowód prosili) łapię się jeszcze na singielke czy na stara panne, według wieku na który wyglądam czy który posiadam? Buhahah :D a autorka pochodzi z Polski B albo i C z takim myśleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 lat, to kiedy Ty chcesz założyć rodzinę? Przy dobrych wiatrach w ciągu roku poznasz faceta, w ciagu drugiego ewentualnie sie pobierzecie, a dziecko zrobicie sobie po 30stce? W tym wieku wolałabym chyba zostać starą panną do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brajan płaczę. Rusz tłuste dupsko k***a a nie na kafe wypisujesz farmazony. Piwo podaj Januszowi bo drze jape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:48 na twoje s******lenie umysłowe nie ma lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepiej być 27-starą panną niż żoną alkoholika z 3 dzieci na utrzymaniu X Racja ale nie.mozna wybrac niepijacego mezczyzny w Polsce? A no nie bo niepijacych olewacie zreszta dobrze bo same ostro pijecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze twoj janusz potrzebowal 10 lat żeby się namyslec czy w ogole cie chce to nie znaczy ze wszyscy tak maja pokrako. Ja w wieku 27 lat tez byłam sama a do 30 miałam juz meza i 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to winszowac. Szybka jesteś. Mój Janusz jeszcze nie zna moich planów nawet a ty już masz 2 brajany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Brajan płaczę. Rusz tłuste dupsko k***a a nie na kafe wypisujesz farmazony. Piwo podaj Januszowi bo drze jape. x tak było w twojej patologicznej rodzince stara panno? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co za patologia, używajcie gumek może, bo zaraz będzie cała drużyna brajanów i kevinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumek to ja używałam jak miałam poniżej 27-28 lat i żadna ciąża nie była mi w głowie :D jak widać skutecznie, bo dzieci przyszły wtedy gdy oboje tego chcieliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, płodzi się wam jedno za drugim, co za pato. W takim tempie będziecie ciągnąć za chwilę parę tysięty z 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dalszej rodzinie chłopaka jest para, której pierwsze dziecko trafiło się w styczniu, a dosłownie po kilku miesiącach zaszła w ciąże i oboje dzieci są z jednego roku (jedno ze stycznia a drugie dosłownie z 30 grudnia). Owszem, duzo w tym wszystkim przypadku, ale proponuje sobie wsadzić takie gadanie, ze w 2-3 lata do trzydziestki nie da sie wyrobić z założeniem rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20latka to dziecko, 27latka singielka, stara panna to po 40stce A ty chyba na wsi zyjesz albo w patologii, gdzie popuszczanie szpary w gimnazjum jest normalne, potem rodzenie bekartow od 16rok zycia, slub po 19stce a potem maz pijany ty pobita bachory osrane i glodne w wieku 27lat te "stare panny" jezdza drogimi autami, podróżuja po swiecie, a ty tulasz sie po domach samotnej matki z trojka bachorow xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne twój Janusz tak chciał, że teraz ty sama niańczysz Brajany a on posuwa 20 latke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię dzieci, na co mi maly zasrajtuch? Mam z mężem piekny dom, trzy adoptowane psy, dwa konie, nasze życie to bajka :) ale w wieku 28lat bylam stara panna. Rok pozniej bylam juz stara panna mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 27 latka jak nie ma męża to jest stara panna, nikt nie każe mieć dzieci w wieku nastoletnim, a ty opisałaś własną patologię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×