Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mi żal autora prowokacji

Polecane posty

Gość gość

Autentycznie aż mi się przykro zrobiło... Jak żałosne trzeba mieć życie żeby w taką piękną niedzielę o 13 aż tak się nudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o które prowo Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie prowokacje a o ten spam w postaci bezsensownych tematów "pijany ktoś tam zmierza gdzieśtam" itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież przy tym nie trzeba nic robić, wciskasz start i może sobie gdzieś iść, np na spacer albo obiad zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieć rodziny, przyjaciół z którymi spędza się czas...tylko siedzieć i zakładać idiotyczne tematy...Żalosne Zwłszcza w taki piękny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacje zakłada człowiek do tego zatrudniony i zbija hajs. Tak samo, jak na Was się kasuje z wyświetlanych reklam ;) Głupi użytkownik się wkręci w temat i się emocjonuje na bzdurze, a hajs leci. Najlepsza robota, jaka może być - prowokator na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka róznica między zakładaniem tematu-prowokacji, a takiego durnego jak ty założyłaś autorko? Tez nie masz rodziny, przyjaciół, że dulczysz na cafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja autorka Spodziewałam się że ktoś błyśnie taką odpowiedzią/ pytaniem :D Założyłam 1 (nie kilkanaście) temat żeby porozmawiać (nie bezcelu). Leżę na tarasie i odpoczywam po 2 h treningu z koleżanką. Syn się bawi, a mąż grilluje, bo na 15 mamy gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapuściłem wcześniej zasrywacza na temat, że teściowa nie pomaga przy dziecku i drugi, ze koleżanka ubiera ubrania po babci i poszedłem jeść obiad z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko na 15 masz gości a punk 15 na kafe? Oj prowo Ci nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez lubie tu zajrzec,ale mam swoje hobby,i szkoda czasu na klikanie .Te bzdetne tematy omijam,bo tytul wystarczy.Moze ktos jest bardzo samotny,moze chory i sie nudzi.Na portalach jest przeciez cala paleta ludzi.Skolko godno,takze nie ma sie co denerwowac,ze ludzie maja ubaw z glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chlop spi,pierdzi,a ja sie nudze i pisze,gdzie sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tO POLOZ SIE OBOK NIEGO I ROB CO ON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla vel mama julki
To nie moja robota, takie rzeczy to nudny trolling. Dziś trenujemy naszego Pimpusia na wystawę psów rasowych więc nie mam czasu na trolling, macie wolne do przyszłego wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie jestem autorką, ale często tak bywa że goście przychodzą 2-3 minuty po czasie, rzadko się zdarza że ktoś przyjdzie dosłownie punkt o tej godzinie, nie jesteśmy robotami:D a poza tym skoro autorka nie odpisuje to faktycznie ma gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie podoba ze ktos zasrywa to forum, przeciez kafeteria to takie internetowe szambo , na kafe 90% ludzi , w tym mamuski z tego dzialu to debile ( o ogolnym juz nie wspomne ) Wiec tylko srac tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ale tu chodziło o to że ktoś założyl jeden praktycznie identyczny temat i powielił go 100 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne wrazenia, jak ty, autorko. Sama tu zagladam, bo ciekawi mnie zycie, problemy innych ( ja na szczescie problemow raczej nie mam, ale dobrze wiedzic, ze świat jest nie zawsze taki rózowy, jak by sie wydawało. Ten ktos ma przyjemnosc w przeszkadzaniu - niekonstruktywnym, nie ma z tego zadnego pozytku, ma nadzieje,ze to kogos zirytuje i to go cieszy. To taki typ co połamie lawke, kopnie psa i wtedy czuje sie silny, bo innych mozliwosci nie ma. Zastanawiam sie, jak beznadziejne musi miec zycie- pewnie fatalną rodzine, brak przyjaciól, zainteresowań, skoro w taki marny sposób odreagowuje swoje niepowodzenia. Smutne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×