Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy potrafilibyscie się utrzymać obecnie z najniższej pensji w Londynie

Polecane posty

Gość gość
menagerem od sprzatania powierzchni plaskich w uk = sprzataczka :D:D:D beka nie z tej ziemi z tych tepakow na wygnaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, ty polski chamie, idż stąd. Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, ty polski chamie, idż stąd. Won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to mozliwe, jezeli za pokoj trzeba zaplacic 600-1000 funtow, za mieszkanie 1 bedroom 1200-1400 plus wszystkie rachunki i council tax...A gdzie inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jakoś by się dało ale co to by było za życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie wiem czy to mozliwe, jezeli za pokoj trzeba zaplacic 600-1000 funtow, za mieszkanie 1 bedroom 1200-1400 plus wszystkie rachunki i council tax...A gdzie inne rzeczy -------- to dlaczego, DLACZEGO tylu ludzi pcha się do Londynu? nigdy tego nie pojmę. byłam dwa razy po kilka dni, zwiedziłam (nie cały - jest za duży), rozumiem że może ludzi ciągnąc do ogromnych miast, ale jesli ktoś nie ma szansy na świetną pracę, to po co Londyn? co innego, gdy ktoś ma umiejętnosci/doświadczenie/wykształcenie bardzo konkretne i chce robić karierę. to Londyn super sprawa - na kilka lat ... Mieszkam w Blackpool - wynajmujemy z chłopakiem mieszkanie 2 bed (tak, na dwie osoby 2 bed) za 750 miesięcznie... rachunki to jakoś 450 wlacznie z tv i autem... czyli 1200 a zarabiamy łącznie 2600. życ nie umierać. i po co komu mega drogi Londyn ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem po co, ale ktos i tak przeciez musi wykonywac "proste prace" - sprzatac, podawac kawe, piwo, jedzenie itd.itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie wiem po co, ale ktos i tak przeciez musi wykonywac "proste prace" - sprzatac, podawac kawe, piwo, jedzenie itd.itp. to prawda - ja wykonywalam takie prace 7 lat, od kilku na szczescie juz nie, wiec mam nadzieje ze juz nigdy wiecej. ale jakbym nie miala wyjscia, to wrocilabym do 'prostej' pracy, wiadomo, zadna praca nie hanbi. hanba to kombinowanie I zycie tylko z zasilkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko praca w biurze to respekt i szacunek znajomych i rodziny. Nie po to mam magistra zeby pracowac jaki sprzataczka lub na zmywaku. Komukolwiek powiesz ze tak pracujesz to popatrzy na ciebie z politowaniem. I ma racje. To prace dla plebsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ STFU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol to jest prawik na 99 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten jeden procent to jedynie możliwe jak zrobił to z prostytutką. Inn by go nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko praca w biurze to respekt i szacunek znajomych i rodziny. Nie po to mam magistra zeby pracowac jaki sprzataczka lub na zmywaku >>> a ja pracuje w biurze I to bez magistra :) :) ha ! co ty na to? mam licencjata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
licencjata :D beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zagranicznego, ty bys nigdy nie zdal nawet egzaminu wstepnego w UK, bo masz angielski na poziomie neandertalczyka :P zalosny troll ktoremu za granica nie wyszlo I psioczy, biedaczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski magister jest znacznie trudniejszy niz licencjat w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc polskich magisterek to mnostwo zbednego wkuwania p oto, by ... zdac I zapomniec. za duzo teorii, za malo praktyki. tu teoria I praktyka sa na rowni wazne. OK, nie mam juz czasu dla ciebie koncze pare spraw ide do domu -dzis bylo malo roboty, wyjatkowo, to mialam czas sie nieco poobijac... jutro bedzie duuuzo zadan do zrobienia, juz to wiem, no ale nie moge zaczac ich predzej niz jutro po 9-tej).pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może polski i trudniejszy ale na świecie (i w PL) nie ma znaczenia, więc co się puszysz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha niby gdzie? Żaden kraj nie uznaje polskich studiów :D patrzą się jakbyś z kraju trzeciego świata przyjechał. Na szczęście ja robiłam studia w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Haha niby gdzie? Żaden kraj nie uznaje polskich studiów smiech.gif patrzą się jakbyś z kraju trzeciego świata przyjechał. Na szczęście ja robiłam studia w Anglii ------------------------ akurat to roznie bywa. Moj polski magister - konkretnie administracja, przydal sie w UK I ulatwil mi znalezc prace w urzedzie. tzn najpierw pol etatu przez agencje prac biurowych pol roku, potem inne biuro kilkam miesiecy tez pol etatu I potem dostalam prace (zaaplikowalam bez posrednio, mialam rozmwmoe o prace dwa etapy) I dostalam caly etat w jednym z oddzialow lokalnego sporego urzedu. fajne miejsce. no ale to po kilku latach pobytu, najpeirw 3 lata kawiarnia I sklep z butami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep z butami :D zajecie w sam raz dla przegrywow ponizej kwalifiklacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś sklep z butami smiech.gif zajecie w sam raz dla przegrywow ponizej kwalifiklacji oczko.gif no tak, ale jak zwykle, przemilczasz to co dla ciebie niewygodne - ze MAM POLSKIEGO MGR I OBECNIE PRACUJE UMYSLOWO ZA GRANICA odpisz , prosze p.s. moja koleznanka zna Polki, sprzatajace w Polsce, z polskim magistrem. co ty na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dyplom magistra i sprzątam. Bardziej mi się to opłaca niż siedzenie w biurze za najniższą. Mam 44 lata i wolę zarabiać pieniądze niż łudzić się że zrobię karierę wklepując do komputera faktury i odbierając telefony. Mam klientów z górnej półki a także zlecenia od dość prestiżowego biura nieruchomości (sprzątanie po przeprowadzkach) No, a teraz możecie hejtować ile wlezie, nie zmieni to w najmniejszym stopniu faktu, że lubię swoją pracę i zarabiam naprawdę niezłe pieniądze. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie schlebiaj haha. Po co robias magistra skoro sprzatasz kible obcym? LOL:D Nie wyszlo ci w pl wiec robisz jako bialy murzyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rusza mnie to. Najważniejsze dla mnie to jak ja sie czuje i ile mam na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materialistka buahahahahaha:D rob laske ciapakom po pracy bedziesz miec jeszcze wiecej na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BINGOL, LEPIEJ DAWAJ LINKI DO STRONY SLASKIEGO RZADU I PARLAMENTU TY MADRALO :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I regionu Anglii buahahaha tak to jest jak sie podstawowki nie skonczy i uwierzy w swoje wyzsze wyksztalcenie buahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:44 no przecież on uważa właśnie tak, że Szkocja to region Anglii, aż zobaczył że Szkocja faktycznie ma własny rząd i własny parlament ... ha ha ha i już na ten temat cicho siedzi :P i jad jeszcze większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×