Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy potrafilibyscie się utrzymać obecnie z najniższej pensji w Londynie

Polecane posty

Gość gość
Ja nie wiem jak ludzie sobie radza w Londynie przy tak wysokich cenach, jesli przecietne zarobki to ok.1100-1400 funtow netto miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokladnie a sam pokój to 1000 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zarabiam na czysto 3.200£ i w/g mnie w Londynie wcale nie jest drogo. To wspaniałe miasto - metropolia światowa. Wszystko tutaj jest. Jak ktoś nie ma pieniędzy (zarabia zbyt mało) to niech wraca do PL. Może tam mu się lepiej powiedzie. Londyn nie jest miastem dla biedoty. Tu trzeba mieć wykształcenie, pozycję społeczną i znać język perfekt. Jak nie to lepiej niech nie przyjeżdża tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3200 mówisz? A masz swoje mieszkanie czy wynajmujesz? Za coś fajnego trzeba wydać blisko polowe Twojej pensji plus opłaty itd.itp:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sto razy już pisałam a do was ciągle nie dociera - rząd angielski dopłaca do czynszu!!! Jak ktoś zarabia mało występuje o housing benefit i może dostać nawet 800 funtów dopłaty miesięcznie!!! Dotarło do was wreszcie dlaczego można mieszkać w Londynie mając niską pensję czy jeszcze kolejne sto razy mam to napisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:41 i dlatego ja wolę mieszkać w tańszym mieście i nie wyciągać lapy po dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie obchodzi co Ty wolisz! Ludzie pytają jak to jest możliwe więc im odpowiadam. I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za praca za £3.200. Pytam z ciekawości, ja zarabiam £2.200 i nie wiem co mam jeszcze zrobić aby zarabiać lepiej (nieruchomości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3200f masz ale w simsach bajkopisarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doplaty do czynszu, ty chyba kpisz Ludzie pracuja w sklepach, restauracjach, barach, hotelach itd.za ok.1000-1100 funtów i co najmniej 600 musza wydać na sam tylko pokój, resztę na dojazdy i na życie zostaje im ledwo 200 funtów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez pierwsze slysze, a mam znajomych w Londynie. ja mieszkam w Preston a wczesniej Leeds. wole Preston a Londyn to pozwiedzac lubie raz na rok na 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka mieszka w Londynie, jest dumna ze maja z mezem wlasne mieszkanie - czytaj: na kredyt z banku. I to w 4 strefie ! na dodatek dosc male bo bylam, widzialam. dojazd do pracy albo drogo metrem albo dluuuugo autobusem lub autem... oboje zarabiaja spoko bo jej maz ma jakos 14-15 funtow/godizne a ona tez na pewno ma powyzej 10 na godzine, ale mimo to, zycie jest tam drogie. no I 4 strefa to juz nie jets Londyn przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doplaty do czynszu, ty chyba kpisz Ludzie pracuja w sklepach, restauracjach, barach, hotelach itd.za ok.1000-1100 funtów i co najmniej 600 musza wydać na sam tylko pokój, resztę na dojazdy i na życie zostaje im ledwo 200 funtów.. xxx Dostają dopłaty do czynszu w postaci housing benefit!!! Nikt w Londynie nie żyje za 200 funtów! Po co wypisujesz te bzdury? PiS ci za to płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 funtow na godzine to dzis normalna stawka w Polsce dla osoby po studiach. W uk mieszkaja szczury bez ambicji lub ze wstydliwymi ocenami (czyli dwójami) na swiadectwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 funtow na godzine to dzis normalna stawka w Polsce dla osoby po studiach. W uk mieszkaja szczury bez ambicji lub ze wstydliwymi ocenami (czyli dwójami) na swiadectwie ----- tak, tak obudź się, z tego co piszesz wynika że "każdy po dtudiach w Polsce" zarabia 11 tysięcy złotych miesięcznie :) :) zmiń leki. no i przede wszystkim, panie mądry - gdzie linki, do śląskiego parlamentu, bingol?? czekamy. a jak nie wrzucisz, i nie udowodnisz swoich wypocin - znaczy, że jesteś skończonym durniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w Polsce mialam na studiahc stypendium anukowe - na państwowym uniwersytecie :) a nie dwóje. DAWAJ LINKI - NIE ODPUSZCZĘ :p :p PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* stypendium naukowe daj linki, no daaaaaaajjjj bingolku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Bingol to jest wiejski buc. Zamilkł i nie daje linek. Szczur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wspaniałe miasto - metropolia światowa. Wszystko tutaj jest X Wszystko czyli goowno. Nawet pojedynczych kurków nie macie:D wole piekna Polske niz smierdzacy londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę, nikogo nie obchodzi co wolisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba tobie PiS płaci za pisanie pierdol o dopłatach do czynszu w Londynie. Bzdury wyssane z palca! Nikt nic jie dopłaca, przestań pierdolic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 10-15 funtow na godzine minus podatek i Nin to nie sa wcale wielkie pieniądze jak na Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie chyba tobie PiS płaci za wypisywanie bzdur ze w UK nie ma zasiłków!!! Od razu widać że chodzi o to żeby zatrzymać młodych ludzi w kraju, żeby pracowali na 500+, żeby ich zniechęcić do wyjazdu i szukania lepszego życia! Jesteś podłym klamczuchem, robisz młodym ludziom goowno z mózgu i chcesz z nich robić pisowskich niewolników bez przyszłości. Takich trolli jak ty powinno się rozstrzelać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam się tak nie podoba w Londynie to czemu tam siedzicie? Wracajcie do waszego polskiego PGRu bo tam jest wasze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma juz polskich PGR. Jest piekna Polska ktora powoli przesciga twoj zaszczany jukej. Zakładaj turban i odmawiaj allah akbar w jukeju. Nigdyu nie bedziesz tam u siebie. Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PGRy są a ty jesteś na to dowodem. Mentalność z obszczanej wsi z remizą strażacką i PgRem. Buahahaha! Co za polski buc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma juz polskich PGR. Jest piekna Polska ktora powoli przesciga twoj zaszczany jukej. Zakładaj turban i odmawiaj allah akbar w jukeju. Nigdyu nie bedziesz tam u siebie. Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma jak są? Przecież ty tam mieszkasz od urodzenia i masz mentalność PGRowskiego cwela. Idź żryj tą swoją kaszankę polski śmierdzielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma juz polskich PGR. Jest piekna Polska ktora powoli przesciga twoj zaszczany jukej. Zakładaj turban i odmawiaj allah akbar w jukeju. Nigdy nie bedziesz tam u siebie. Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@09:14 Odpiernicz się wariacie skończony! Jedz do Londynu, spróbuj znaleźć prace, zapłać na początek kaucje za wynajem pokoju i czynsz z gory ponad 1000 funtów, załóż sobie konto w banku, załatw nin, opłać metro, utrzymaj się później z tego co zarobisz i dopiero potem się wymądrzaj...Nasluchales się matole głupot na temat zasiłków w uk i powielasz te farmazony. A trolem to jesteś ty sam, jak to mówią sadze innego według siebie samego, doskonale się to sprawdza w twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×