Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Hotel dla zwierząt podkarpackie

Polecane posty

Gość gość

Witajcie kochani, W tym roku spędzam urlop z rodziną poza granicami kraju i niestety nie można mieć tam pupila. w związku z tym problemem mam pytanie czy kloś z forumowiczów może zarekomendować jakiś dobry hotel dla zwierząt, gdzie mój pupil będzie miał osobny boks, dobre jedzenie i opiekę weterynaryjną. Za pomoc dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak była majówka, to oddałam swojego jamniczka tutaj http://canecorsoavet.eu/hotel-dla-zwierzat.html . doskonale się nim opiekowali. Ważne dla mnie było to, że w razie czego była też pomoc weterynaryjna. Jamnik czasami ma dyskopatię. Wiedziałam, że w pore zareagują. Na zagraniczną wycieczkę nie mogłam go niestety zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrz na Avet w Jaśle. dużo dobrego się słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia W
No tak ja korzystałam z tego hotelu kiedy musiałam zostać w szpitalu a nie miał kto zaopiekować się moim Maksiem, bardzo wygodna opcja bez obaw ,że coś się wydarzy , mogłam spokojnie się podleczyć a Max był w dobrych rękach, polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zostawiłam tam psa na dwa dni. Dla nas to długo, ale w Avet czuł się dobrze. Nie schudł, więc musiało być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

w podkarpackiem zbyt dużego wyboru nie mamy, ale jest wspomniany wcześnie hotel dla zwierząt avet . tam mojego pu[ila zostawiłem na tydzień i dbali o niego bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Z bulem serca zostawić musiałem psa w hotelu dla psów Avet, ale było mu tam dobrze i warunki fajne i leki mu podano, a że tęskniłem... cóż miałem zrobić, gdy nie mogłem psa zabrać ze sobą na konferencję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław
Dnia 22.02.2019 o 18:33, Gość Kamil napisał:

Z bulem serca zostawić musiałem psa w hotelu dla psów Avet, ale było mu tam dobrze i warunki fajne i leki mu podano, a że tęskniłem... cóż miałem zrobić, gdy nie mogłem psa zabrać ze sobą na konferencję??

Taki lajf!! Wiem co czujesz! Też mam często wyjazdy na które nie mogę zabrać mojego Jago. Rodzina niestety daleko, więc nikt się nie zaopiekuje. Dla mnie równiez Avet jest idealnym rozwiązaniem.Powiem szczerze, że mój pies się tam doskonale czuje. Ma opiekę, ma kto pogłaskać, karme dobrą podają. Są plusy pomimo, że tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiza

Sa wakacje, a co za tym idzie wyjazdy. Ludzie dbajcie o swoje zwierzęta!! Nie zostawiajcie ich w lesie, nie wyrzucajcie na drogę. To naprawdę nie jest problem załatwić zwierzakowi hotel. To nie są duże pieniądze. Wejdzicie  na stronę canecorsoavet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macia

Również polecam do opieki nad naszymi małymi przyjaciółmi Avet  w Jaśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie sobie na platformę ułatwiającą wyszukiwanie hoteli dla zwierząt AnimalHotels.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×